0 oy
419 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar gaz damlası aldiricam kullanipta etkisini gördüğünüz damlalari yazarmisiniz masajla falan asla cikartamiyorum

8 Cevaplar

0 oy
(119,434 puan) tarafından
Nurse harwesy super
-Reklam-
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Biogaia kac ilac kullandim fayda etmedi bu harikaa
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Hiç kullanmadim canım zeytinyağı veriyordum ben bizim zeytinyağı olduğundan gönül rahatlığıyla kullandim
0 oy
tarafından
Maflor +plas kızım kolik di çok iyi geliyordu gece çok rahat yatırıyor
0 oy
tarafından
Bende internetten baktım da aldım günde 1 defa biogaia 5 damla, 2 defa sabah akşam sab simplex 10 damla kullanıyorum düzenli kullanınca fayda ediyormuş bakalım sanki biraz iyi geldi gibi geceleri 
tarafından
2 damla birden mi kullanıyorsunuz
tarafından
Biogaia zaten tam olarak gaz damlası değil bağırsak düzenleyici olarak kullanıyorum canım
tarafından
Anladim cnm
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Biogaia  bağırsak  düzenleyici  ve sab simplex   gaz  damlası  ben ikisini  kullandım  çok  işe  yaradı 
0 oy
(376 puan) tarafından
Canm en iyi gaz damlasi diye birsey yok hangi damla bebegine yararsa o damla en güzeli oluyor benim bebegime herkes zinco kullan metsil yaramiyor dediler aksine zinco yaramadi metsil yaradi .
0 oy
tarafından
Bebekten bebeğe değişir aslında büyük oğluma bio gaia iyi gelmişti küçüğüne de metsil 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 7,181 göst.
0 oy
13 cevap 212 göst.
7 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yeni.bir.anne (1,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 93 göst.
8 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Gulsh26. (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 146 göst.
2 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gkbyrak (53 puan) tarafından soruldu

380,619 soru

11,396,271 cevap

34,914 kullanıcı

...