0 oy
693 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar şimdi kaynanamın kız kardeşi ameliyat olacak evleride biraz hastaneye uzak hastane benim evime yakın kaynanada bende kalıyor ve kardeşine bana yada eşime sormadan buraya gel ben sana bakarım burda diyor ve üstelik kardeşi gelince de yanında iki kişi daha gelecek sizce ben kaynanamın kardeşine evimde bakmaya mecburmuyum yani böyle birşey olursa nasl bir tepki vermem lazım üstelik evimde 2+1 biz zor sığıyoruz

22 Cevaplar

0 oy
(131 puan) tarafından
Ne kadar saçma. Kaynanan çok istiyorsa gitsin kardeşinin evinde baksın ona. Ayrıca hastanenin uzak orası da senin sorunun değil. Hergun kontrole gitmeyecek ya. Gitse bile önemli değil. Bu virüs ortamında zaten olacak şey değil. İnsan kendi evinde rahat edemez bu şekilde. Bence kesinlikle kabul etmemelisin. Bubseni kullanmaktan başka bişey degil
-Reklam-
0 oy
(259 puan) tarafından
Gelecekse tek gelsin yanında iki kişi daha olacaksa onlar baksın bı zahmet. O ne ya öyle kaynanan yetmiyor kardeşi yetmiyor bı de iki kişi daha gelecek anahtarı da vereyim ben gideyim deseydin canım. Bu virüs zamanı eşin ne diyor bı zahmet tavrını koysun ya tek gelsin kaynananla beraber ya da hiç gelmesin . Hazır hizmetçi var nasılsa yedir içir yatır ;)

İlgili sorular

+1 oy
123 cevap 2,765 göst.
18 Eylül 2022 Aile kategorisinde Merve0032 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 650 göst.
22 Ağustos 2021 Aile kategorisinde ilkysry (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 538 göst.
13 Kasım 2022 Aile kategorisinde sweetlady (628 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 376 göst.