+1 oy
2,750 göst.
Aile kategorisinde (123 puan) tarafından
Kızlar ben çok utangaç biriyim. Eşim anasının sözünden asla Çıkmaz beni üzer hamile halimle anasının ağzına bakar... Düşük tehlikesi atlattım bebek rahme çok yakınmış... Doktor salı günü alttan muayene edecegim dedi... Kaynanam bende olacağım yanında bakacağım diyor... Dedim saçmalamayın ben doktora zor açıyorum ilk muayenem alttan nasıl olur... Dedi doktor erkek ona açan bana da gösterir yanında olacağım... Ağladım eşim de bana laf ediyor eğer anneme çık vs durmasın dersen kızarım diyor..  Yeter artık bu aileden çektiğim... Yeter :( ne yapayım ben şimdi ne var benim ki altın kaplamami neyine bakacan senin de var... 

123 Cevaplar

+50 oy
(6,053 puan) tarafından
Sen acta oglun ciktigi delige geri girsin dieydi 

N
(394 puan) tarafından
Allah'ım çok güldüm ya ;))))))
(6,053 puan) tarafından
☺❣❣❣❣❣
(618 puan) tarafından
Aynen valla
(22,070 puan) tarafından
Ay seherr:D
(6,053 puan) tarafından
Ayy ne yapim ciktigi delige giresiceler dellendiriyorlar beni☺
-Reklam-
+14 oy
tarafından
"Doktora açan bana da gösterir" mi? "Yatak odasına da gel ha kocam, ha sen" deseydin.
tarafından
Kesinlikle çok doğru ben olsam öyle derdim
(4,148 puan) tarafından
Ayy bunlar nasıl yorumlar artı vermekten yoruldum ya :)))
+6 oy
(7,036 puan) tarafından
Ben şuan ne okudum ya sen bu adamla nasıl yaşıyorsun kaynanan kac senelik profosor acaba 
(7,036 puan) tarafından
Hiç sorma bacı neyin kafasını yaşıyor bu insanlar nasıl sabır ediyorlar
(7,036 puan) tarafından
Canım esindir tabiki saygı duyacaksın eşine ama bu kadarı da fazla artık bence yani
(7,036 puan) tarafından
Kuzum onu nasıl bir piskolojiye sokmuslarsa artık kızı çaresiz brakmislar beliki yazık ya vala ಠ⁠_⁠ಠ
(7,036 puan) tarafından
Aynen canım o sen elinden geleni yapmışsın o hayatindan menunki kabuleniyor
tarafından
Aynen oyle canım yapacak bısey yok
+4 oy
(9,626 puan) tarafından
İstese de doktor içeri almaz zaten,eger doktorun özelse numarası varsa mesaj at yanıma biri gelmek isterse almayın diye ve esinde aşırı malmış kadının avret yerlerini başka kadının görmesi bile uygun değil 
(3,237 puan) tarafından
Evet doktora söylesin. Doktor kızar kovar odadan
(9,626 puan) tarafından
Hatta söylemese daha iyi çünkü içeri zorla girmeye çalışsın doktorda o dengesizi bi azarlasında aklı başına gelsin
(2,699 puan) tarafından
Aynen doktora söylesin anlatsın oda ztn ağzının payını verir inşallah
+3 oy
tarafından
Sana da ders olsun bu ana kuzusuna vıdaha cocuk y

Yapma boyle adamlar buyumus bebek, ne baba olurlar ne koca anca annelerıne mınnos oglan olurlar
+3 oy
tarafından
Üzülme doktor asla izin vermez. Kaynanan sapık fln mı Allah'ım şok oldum okuduğuma
(2,291 puan) tarafından
Ay bende dedim sapık mı bu gerci benim kaynana da kapi deliginden size baktim demisti bi defa
tarafından
E yuh valla niye bu kadar merak ediyorlar acaba kıyaslamak için mi yoksa oğulları güzel şeyi olanı almış diye mi:⁠-⁠D allahım sen aklıma mukayyet ol
(2,291 puan) tarafından
Bilemiyorum artik :))
+1 oy
(988 puan) tarafından
E çüş yani açıyım gel şimdi bak deseydin ne saçmalık bu zaten doktor içeri senden başkasını almaz merak etme 
0 oy
(2,445 puan) tarafından
Doktor izin vermez ki öyle şey mi olur 
0 oy
(2,346 puan) tarafından
Ne olacakmış bakıp doktordan daha mı iyi anlayacakmis gorecekmis. Deli heralde git aynadan kendininkine bak de
(847 puan) tarafından
++ hahshahs yaniii
0 oy
tarafından
Ne kadar terbiyesiz bir durum çok merak ediyorsa açsın kendisine baksın ne anlayacakmış bebeği geri mi itecekmiş doktorun zaten kabul edeceğini düşünmüyorum ama sizde kayınvalidenizin arkasından kaş göz işareti yapın doktora anlayış gösterecektir özel doktorsa önceden arayın söyleyin durumu ki vajinal muayeneye zaten kimseyi almazlar 
0 oy
(7,226 puan) tarafından
Yok artikkkk
0 oy
tarafından
girmeden once dr. yanindakine soyle ne saclamaliyosunuz vs die kizsinlar, bu nedir yaa nesine bakican 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Kocan doğmuş ama daha sütten kesilmemiş. Kaynanana diyecek laf bulamadım .kaynanalıkta yeni çığır açmış
0 oy
(811 puan) tarafından
Doktor almaz büyük ihtimalle genelde eşleri bile almıyorlar. Öncesinde doktorlar ya da hemşiresiyle görüşmeye çalışın durumu anlatin belki yardımcı olurlar.
0 oy
(66 puan) tarafından
Canim Dr Hemşireye soyle almasınlar neden eşin yanında olmuyor 
0 oy
(473 puan) tarafından
Çok merak ediyorsa açsın kendikine baksın , ya tovbe yarabbim bu ne ya , bedenizin üzerinde bu kadar söz sahibi olamazlar , sizin kaynananiz kim ? İstemeyin ya diretin , kızan da kızsın , valla cinlerim tepeme çıktı ,kusura bakmayın.
0 oy
tarafından
Doktor zaten böyle bir şeyi kabul etmez.  Doktor hasta mahremiyeti denen birşey var. 
0 oy
(2,587 puan) tarafından
Nasil anne oğul bunlar çüş 
0 oy
tarafından
Gerçekten ben ne okudum ya ay yüzüne çarp bir tane çıldırdım burda ya
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Dr izin vermez rahat ol canım esleri bile almıyor alttan muayene olunca ha olurda Dra senin Israr etmeni isterse sen sakın bisey deme hemşirelerle yalnız kalırsanda onlara sessizce anlat ben hayır diyemiyorum siz onu almayun içeri diye 

İlgili sorular

+11 oy
124 cevap 2,433 göst.
20 Eylül 2022 Aile kategorisinde Merve0032 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 128 göst.
0 oy
2 cevap 101 göst.
5 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sekerparemm (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 636 göst.
22 Ağustos 2021 Aile kategorisinde ilkysry (146 puan) tarafından soruldu

378,414 soru

11,326,705 cevap

34,780 kullanıcı

...