0 oy
685 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar şimdi kaynanamın kız kardeşi ameliyat olacak evleride biraz hastaneye uzak hastane benim evime yakın kaynanada bende kalıyor ve kardeşine bana yada eşime sormadan buraya gel ben sana bakarım burda diyor ve üstelik kardeşi gelince de yanında iki kişi daha gelecek sizce ben kaynanamın kardeşine evimde bakmaya mecburmuyum yani böyle birşey olursa nasl bir tepki vermem lazım üstelik evimde 2+1 biz zor sığıyoruz

22 Cevaplar

+1 oy
(1,433 puan) tarafından
Kendileri bitti bir de püskülleri çıktı kaynananın :)
tarafından
Aynen valla ya :-)
-Reklam-
+1 oy
(14,032 puan) tarafından
Benim evimde o da bende rahat edemem de ayrıca hasta insan kendi evinde olur ya hastane uzak olsa kaç yazar koşarak gitmiyor sonuçta ayrıca her günde cagirmayacaklar benim rızamı almadan neden davet ediyorsun nasıl yatiracagim hasta bakmak kolay mı falan de 
tarafından
Ameliyattan sonra iki günde bir pansuman olacak diye buraya çağırıyor
(14,032 puan) tarafından
Senin evin olmasa ne olacaktı? Ayrıca kaynanam da ameliyat oldu pansuman malzemelerini alıp evde biz yaptık koronadan dolayı gelme dediler
(426 puan) tarafından
Pansuman her yerde yapılıyor evine yakın sağlık ocağında yaptırsın Kaynanalar yaptığımız hizmet bitti bi de kardeşleri çıktı
+1 oy
(5,323 puan) tarafından
Çok saçma eşinle konuş bu durumu. O da annenle konuşsun. Bu korona zamani evi doldurmaya ne gerek var
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Tabiki mecbur degilsin canimm
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Asla zorunda değilsin önemli olan nasıl söylenmesi gerektiği.emri vaki yapamaz ayıp
tarafından
Valla ne bana ne eşime sordu yani
(4,961 puan) tarafından
Biyerde citlat sen veya eşin zaten korona var tek başına sorumluluk alıp eve insan cagiramaz haddi değil
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Değilsin tabiki canım. Lafını sakınma söyle burası benim evim, onayim olmadan kimse gelemez diye. 
tarafından
Zaten iş gerçekten ciddiye binerse öyle diyeceğim çünkü asla istemiyrm hele ki şu pandemi döneminde
(7,118 puan) tarafından
Aynen canim. Tavrını koy kesinlikle.
0 oy
tarafından
Hiç bakamam ben mecburda değilsin 
0 oy
(48,680 puan) tarafından
esine soyle konussun kendi evine gidip baksin
tarafından
Eşime söyledim oda diyor annem babam neyse de teyze me bakmaya mecbur değilsin ben derim anneme diyor ama bakalm eşimi dinleyecek mi
(48,680 puan) tarafından
esinin kararlı olmasi lazim
0 oy
(169 puan) tarafından
Coronaa yi bahane et canını yoldami buldun ameliyat filan güzel Corona getrrler eve
0 oy
(227 puan) tarafından
Eşinle konuş o kırmadan annesine söylesin behce
0 oy
tarafından
Kaynana selam söyle:) 

Kendi yetmedi kardeşi çıktı bide arkasından 2 kişi daha az olur şöyle bütün sulaleyi getirsin:)
0 oy
(2,615 puan) tarafından
Kaynanani yolasim geldi 
tarafından
Ben hergün yoluyom ama içimden tabi birgün cidden yolacam zaten
(806 puan) tarafından
Valla benim de yolasim geldi ne hadsizlik rahatlığa bak resmen siz kimsiniz ki demeye getiriyor sormayarak. Kesinlikle kabul etme bide hastaneye git gel yaptıkları zaman belki ordan virüs kapacak bide getirip size bulastiracaklar saçmalığa bak.Evde sen sanki misafirsin de o ev sahibiymiş gibi davranıyor canım aaaa
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Hadi emrivaki yapip bacisini getiriyoda arkada gelen iki kisi neyya Allah askina hastaneye refakatciyi zor aliyorlar pandemi diye kafayi yemis bu.millet nekadar dusuncesizler bakacaksa kendi evinde baksin ozaman
tarafından
Kendi evi Malatya da bu sene kışı bende geçirmeye geldi ama ne eli duruyor ne dili
(4,237 puan) tarafından
Bide oyle kaynanalar var demi kışi gecirmeye gelen geliyon madem iste sus demi guzel guzel yat kalk ye ic yazin gidersin
tarafından
İşte sorun da bu kendi sessiz sakin kalsa kim ne diyecek ama ne dili duruyor ne kolu
0 oy
(80 puan) tarafından
Kayınvalidenin kendisi olsa neyse. Hem sana sormadan çağırmasıda yanlış. Eşin konuşsun annesiyle o kadar kişiyi nerde yatırcan. 
tarafından
Ya tabi cnm anne yada baba neyse ama ben kardeşine bakmak zorunda değilim bide 5.5 aylık kızım var bnm
0 oy
tarafından
Bizde gelelim tam olsun :) tövbe yarabbim 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
yani olay başlıbaşına saçmalık dolu 2+1 zaten kim nerde kimle üst üste yqtacak belli değil ayrıca size neden sormamış eşin bişey demiyo mu yoksa kaynanan seni hizmetçi yapmak için mi oraya getirmeye çalışıyo ve hastaneden gelecek koronayıda getirecek neresinden tutsan dökülüyo valla 
tarafından
Eşime ben söyledim oda sinirlendi zaten dedi o kadar kişi nerde kalacak diye sözde yarn annesiyle konuşacak bakalm artk o konuşmazsa ben konuşucm artk ne oluyorsa olsn
(5,220 puan) tarafından
okadar kişinin sizin evde kalacak yeri bile olsa karının. yaptığı saçma hakkı yok bikere kuyruk tayfasıda demiyomu bunların zaten evi küçük hemde korona var ay burda okudukça yolasım geliyo bunları ağırlığını sen koy canım korona var kimseyi istemiyorum de açık açık kiöseye de bakıcılık hizmetçilik eymek zorunda değilsin
tarafından
Ya zaten teyze dedi bu kadar kişi nasıl gelelim oraya olmaz dedi ama bnm kaynana illa ısrar ediyor gel diye
(5,220 puan) tarafından
o eder onlar boş konuşmayı severler sen de ben kabul etmiyorum ne alaka yani teyze bide kuyruklar
0 oy
(2,884 puan) tarafından
Ay yok daha neler yaaa ne saçmalık 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Aha bu da annemin kaderi yıllarca iki göz odada neler çekti kadın. Zorunda değilsin ama insanlık meselesi yine de. 
0 oy
tarafından
Evler mi bitti
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Esin konusmali anne keske bi ecin hanimina sorsaydin, virus zamani bize ssormadan birini cagirman cok dogru bisey degil desin. Haddini bilsin herkes

İlgili sorular

+1 oy
123 cevap 2,754 göst.
18 Eylül 2022 Aile kategorisinde Merve0032 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 643 göst.
22 Ağustos 2021 Aile kategorisinde ilkysry (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 537 göst.
13 Kasım 2022 Aile kategorisinde sweetlady (621 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 376 göst.