0 oy
1,474 göst.
Diğer kategorisinde (47 puan) tarafından
Kızlar özür dilerim ama şuan elim ayağım bpşaldı resmen yıkıldım çok üzüldüm şokladım eşimle 1 haftadır beraber olmupduk işten yorgun geliodu 5 de geliyor yemek yiyip edeli saat 7 de de yatıor ben bu duruma üzülüodum ama bişe demiodum yorgundur DİE ama kadınlık gururumada dokunuordu beni istemior mu DİE bugün yatmak istediğini söyledi bende sen beni 1 haftadır karın oldugunu hatırlamıorsun sen istediğinde olucak sen istemediğinden olmucak mı ne zaman istersen o zaman ı gel dicen dedim tamam yatma istemiorm birdaha demicem falan dedi kızdı bende deme dedim sonra neyse saat 7 gene yattı 5 ocakta kız kardesmn doğum günü onun telefonundan trendyola indirrcektm hediye bakmak için benm telefonuma inmiyor neyse son sekmede ne var DİE baktım Bi baktım uygunsuz video girdim baktım biraz o videolardan elim ayağım birden bpşaldı suratına baktım yatıor yıkıldım kadınlık gururuma dokundu yani şuan hayla hem cok üzgün hemde sokladım normalde böyle videolar izlemrz hem benimle yatmak istediğini söylese ben yatmcmmı sanki çok üzgünüm napacagımı ona nasıl davranıp ne diceğimi bilmiyorum :((( 

20 Cevaplar

+2 oy
(508 puan) tarafından
E seninle yatmak istemiş ystmsmiddin en son da da benimle yatmak istese ystmiycsm mi demissin. Tabiki bu onları izlemesini gerektirmez o syri
(47 puan) tarafından
Hayır 1 haftadır yatmadı ve bugün isteyince bende sen gel dediğinden olcak beni 1 haftadır düşünmedin bende yatmcm dedim o beni bilio bir iki zorlasa yatcagmı
-Reklam-
0 oy
(47 puan) tarafından
Normalde de eşim msjları ı Google geçmişini herşeyi siler teleofndna onu nasıl silmedi anlamadm bence boşluğuna denk geldi yoksa o o sekmeyi kaldırırdo
0 oy
(2,011 puan) tarafından
bu erkeklerin şeylerini kesip eline vercen varya
(47 puan) tarafından
Çok üzgünüm elim ayağım bumbuz oldu 3 ay öncede doğum yaptım oğlundandamı ıtanmadı
(2,011 puan) tarafından
benim esimde izledi izliyor da hala artık ben utaniyorum soylemeye o izlemekten utanmiyo
(47 puan) tarafından
Napcam peki
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Cok uzuldum canim gercektenn ne diyecegimi bilemiyorum
(47 puan) tarafından
Ben yıkıldım daha 3 aylık oğlu var ondan damı utanmadı ben ona Bi evlat verdim
(6,827 puan) tarafından
Haklisin canimm vallla burnumun diregi sizladi sen biyle deyince napcan erkek milleti her halti yiyor kuzum sakince bi sor bakalimm
(47 puan) tarafından
Bilmiorm canım ama o anca bagrcal cagırcak yatacak geri
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Kaldır hesabını sor 
(47 puan) tarafından
Ne diyeceğim bilmiyorum benimde bu yapım var kırıldıkça susarım
(14,032 puan) tarafından
Birsey demene gerek yok telefonu ağzının içine sok direk
(47 puan) tarafından
Çok kötüyüm şuan
0 oy
(2,615 puan) tarafından
Ne bekliyorsun uzerine atlamamak icin?
(47 puan) tarafından
Çok kırıldım ne diceğimi bilmiorm elim ayağım bumbuz kırıldıkça susuyorm
0 oy
tarafından
Şu video olayını da asamadiniz bı 
(1,699 puan) tarafından
Napsın??? Umurunda olmasın mi
(462 puan) tarafından
Ne saçmalıyorsun asılması  normallestirilmesi gereken bi durummu
tarafından
Boş boş konuşma
tarafından
Alttaki yorumları da okursan sacmalamadigimi anlarsın
(462 puan) tarafından
Sen bos konuşuyorsun arkadaşım bir  nevi aldatmaktan kadını  degersizlestrmekten ne farki var o videolarda çıplak kadınlara bakarak isini görüyor o tür  erkekler sen siradanlastirabilmissin kendi içinde  o ayri
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ne diyon bacim,  kim nereye yatıyor, eşin o videolari izliyorsa onun terbiyesizliği ama bazı şeyleri de abartmayın. Yok cagirsan yatmam, kalkmam, 2 çağırsa yatarım falan. Izledigi video harici birşey anlamadim posttan .
(47 puan) tarafından
1 haftadır beraber olmadgmzdan ve hep erken uyudugndan ben evde varmıym yok uyum bilemedmdem bugün yatmak istedi bende sen 1 haftadır beni düşünüp düşünmediğin için bende bugün yatmcm DİE dedim o ama huyumu biliyor iki laf etse gönlümü alacak demekki od aistekli deilki gene 7 de yattı şimdi anladnmo
0 oy
(1,329 puan) tarafından
E sende çağırdığında gitseydin canım. 1haftadir olmadı diyosun sen istedin mi peki olsun diye eğer öyle yaptın istemediyse haklı olabilirsin ama kendi kendine kurulup böyle demen olmaz. Tabiki o pislikleri izlemesi doğru değil ama benim şahsi düşüncem onu izledi diye benim gururuma bişe olmaz. Kendi karaktersiz ligi bunda kendimde bı kusur görmem acikcasi. Tabi istisnalar hariç. Bazıları bağımlı oluyor
(47 puan) tarafından
Evet bende dedim hergün aksama işimiz var dio ama dönüp yatıo
0 oy
(5,558 puan) tarafından
Bu aralar bu sorunu çok görüyorum ya.  Direk eşine sor . Bu ne de 
(47 puan) tarafından
Bagırcak cagırcak kendini üste cıkarcak
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Ee adam seni çağırmış gitmemişsin oda kendini tatmin etmiş, napacak erkeklerin nefsi bizimki kadar kuvvetli değil o an geldi demekki tutmadı kendini. Kendini Yıpratma sende
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Google gecmişine baksana ne zaman izlediğine. Belki sen öyle dedin diye sonra izlemiştir. A da daha önceden mi izlemiş
(47 puan) tarafından
Öncdende izlemş
0 oy
tarafından
1 hafta için mi dert yaptın bacım 
(47 puan) tarafından
Hayır sorun 1 hafta deil normalde böyle olmayan adam böyle oldu
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Yatmak kelimesi biraz hoş olmamış canm
(47 puan) tarafından
Haklısın
0 oy
(649 puan) tarafından
Her ne olursa olsun bu yaptığı hiç doğru değil 
(47 puan) tarafından
Aynen katılıyorum
0 oy
(247 puan) tarafından
 Beni yanlış anlamayın ama erkeklerin Çoğu bu videoları izliyor kafana takıp da kendini boşuna üzüme nefis leri pis bu adamlarin bacim yapacak birsey yok 
(47 puan) tarafından
Elimde deil işte
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Kocan istemiş sen reddetmiş sin bi nevi sen sürüklemiş sin o videoyu izlemesine hem dinen de kocayı reddetmek caiz değil kadın kocasının imanının yarısıdır o derece önemli yani 
(47 puan) tarafından
Her ne olursa olsun yapmamalıyfı
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Kusura bakmada.sen haketmissin adam istemiş terslemissin yapmamıştım ne olacaktı senimi beklicek adam erkekler böyle iste naz poz cekemiyorlar birde abartmissin belki o hafta yoğun geçti işte yorgundu gerçekten biraz anlayışlı olsaniz bunlar olmaz iste
(47 puan) tarafından
Çok haklısın evet ben istemeyince zorlayıp yapan adam nedense 1 hafta boyunca karı görecek gözü yok ama o gün bir kere dedi ondan sonra video izledi evet bazen co uk uyumuyor durmuyor o zaman da video izlesin sonuca benimi beklicek
0 oy
tarafından
Adama hayır demissin bide video izliyor diye kızmışsın adamların o işe ihtiyaçları var maalesef sen olmazsan kendi kendini tatmin etmeye çalışmış onuda video izleyerek yap mis 
(47 puan) tarafından
1 haftadır nerdeydi
(1,908 puan) tarafından
Sanki öldüm yaa Allah aşkına 1hafta derken sanki 3ay olmamış gibi konuşuyorsun kusura bakma ama abrtiyosun ve eşini kötü şeylere teşvik ediyosun
0 oy
tarafından
Haklısın canım ama izlemeyen erkek yoktur beyni ile hareket etmiyorlar çünkü 
(47 puan) tarafından
Aynen

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 717 göst.
15 Ekim 2020 Diğer kategorisinde 27022016 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 2,416 göst.
19 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu