0 oy
2,409 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kızlar eşim o pis videolardan izlemiş o kadar kötüyüm ki şuan 8 aylık oğlum var hastalandı 3 gün ateş içinde yandı yavrum sabaha kadar oturdum sonra da ateşim oldu 10 gün ilişki yaşamadık diye video izlemiş şimdi de kendi kendine kavga çıkarıp başka odaya gitti yatmaya  ailemi 2 aydır göremiyorum virüs nedeniyle o kadar kötüyüm ki gözümdeki yaş kurudu Allahtan başka kimsem yok yazmak istedim kusura bakmayın çok daraldım 

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Way pisss vay :D

Yahu sorun etmeyin artık şunu bırakın ne halt ederlerse etsinler siz boşansanız başkası ile evli olsa yine izleyecek olunuz büyüse oda izler bu sizinle alakalı değil bu erkeklerin geni ile alakalı büyütmeyin sessiz kalın zamanla çeker kendini yada günahı ona nedeyim artık 

-Reklam-
0 oy
(76 puan) tarafından
Bilmem nereye kadar yolu var ahirette o verecek hesabıni sen uzulme 
(76 puan) tarafından
Az kaldi sabret
(68 puan) tarafından
Sabrım da az kaldı dayanamıyorum
(76 puan) tarafından
Evlilik sabirdir duadir allaha varistir en buyuk ibadet sabirdir cenneti kazanmakta kolay degildir allah icin sabret
(68 puan) tarafından
Allah razı olsun senden
(76 puan) tarafından
Amin cumlemizden cnm :)
0 oy
tarafından
Hayatın değişmez kuralı bu erkekler böyle yapacak birşey maalesef üzüldüğümuzle kaliyrz
(68 puan) tarafından
Niue hp üzülen biz oluyoruz ki
tarafından
Niye si yok maalesef üzülen yıpranan hayata tutunmak zorunda olan bizleriz yani kadınlar . Erkekler böyle değişmiyor maalesef tiksinsen veya tiksinmesen
(68 puan) tarafından
Herşeyi bitiriyorlar işte güven sadakat sevgi herşey bitiyo
0 oy
tarafından
Allah bu erkekleri ıslah etsin nedir ya nasıl insan bunlar 
(68 puan) tarafından
Insan değil ki Insan yapmaz bunu
tarafından
Aynen öyle ya görünce böyle şeyler çıldırıyorum izlerken çarpılsa keşke hepsi
(68 puan) tarafından
Keşke geberse izlerken
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Ah kuzum benimkide bikinili dans edenlere ne bakmis 4 gundr yuzune bakmiyom kendi kendine kuduruyo gibi ama hic bi sekilde gonul almaya calismiyo igreniyorm karaktersizler 
(68 puan) tarafından
Bu da daha yüzsüz bi ton laf edip gitti pislik
(2,722 puan) tarafından
Onceki postumu okusana bu lafta etmiyo
(68 puan) tarafından
Allah ıslah etsin elimizden bisey gelmiyo karşıdaki insan değil ya anlamiyo insanın halini
(2,722 puan) tarafından
Aynn bisey gelmiyo 2 cocuk susup oturyz iste soyleneck cok sey varkn
(68 puan) tarafından
Çocuklara da acimiyo picler
0 oy
(2,011 puan) tarafından
gerçektençok zor insan kendini tuhaf hissddiyo kendimizi suçlamaya çalışıyoruz sonra acaba yetemiyor muyum acaba iyi gelmiyor muyum ilişkide ben şahsen suçu aradım kendimde psikolojik etki bırakıyor insanın üstünde allah yardımcımız olsun
(68 puan) tarafından
Bakarlar mi kendilerine onlar en iyileri biz kötüyüz
(2,011 puan) tarafından
ya kesinlikle suç yok bizde ama insanız ışte merhametluyiz dayanamiyoruz yani ne bileyim acaba sorun bende mi diyoruz ama psikolojimizi bozuyoruz
(2,722 puan) tarafından
Hic kendinizde bulmayim hatayi bnde zamannda sabhlaraca agladim ama adamlarin kani bozuk.napcan
(2,011 puan) tarafından
aynen canım ne güzel diyon bak takma geç
(68 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim rahatladım biraz Allh razı olsun hepinizden
0 oy
(820 puan) tarafından
Esinin yaptigi evet yanlis ama seninde kendini harap etmen yanlis canim inan erkek milleti icin tek damla gozyasina degmez saril yavruna bak keyfine esinede Allah islah etsin de gec
(820 puan) tarafından
Yani canim aglasan degil kendini yirtsan yapacak olan yapiyor isde valla benim esim bile dun dediki napayim 7 ay oldu mecbur bakacam bakarsan bak sen elin bilmem naptigindan zevk aliyosan yaziklar olsun sana dedim ciktim yapan kendi ahiretini yakiyor hemde karisini kendinden sogutuyor
(2,722 puan) tarafından
Aynn rabbim sorsun.hakkimi.helal.etmiyorm
(68 puan) tarafından
Haklisin bn ağlarken oğlum da  sanki bn güldürmeye çalışıyo gibi
(820 puan) tarafından
Aynen gulum evladini dusun erkekler yaradislarindan dolayi kadinlar gibi degiller Rabbim islah etsin hepsini ben 2 yavrum var 3.bekliyorum onlar benim dunyam uzulmek istemiyorum su hamile halimle sende once Allaha sonra o guzel yavruna saril
(68 puan) tarafından
Zaten önce Rabbim sonra yavrum var
0 oy
(901 puan) tarafından
Benim herif kaç  haftalar olmuş yaklaşmayalı bana temas kurmuyoruz çok bebek var yorgunluk 3 çocuklu olunca 12 den aşagı uyumuyor çocuklar birbirimize zaman bulamıyoruz ne o sorun çıkarıyor ne ben hatta ben soruyorum özlemedinmi özledim diyo ama yorgunluktan uyuya kalıyoz benim eşim asla izlemez adım gibi eminim merakı yok olsa zaten beni bu kadar ertelemezdi senin koca ya şey düşkünü yada içinde sapıklık var canım dikkat et sen o adama 
(68 puan) tarafından
Gebersin geberesice domuz pislik ** *** her ***
0 oy
tarafından
Allah cezasını versin böyle pisliklerin 10 gun dayanamamışmış demekki uçkur sevdalısı bunlar
(68 puan) tarafından
Uçkurunun bokuna geberesice
0 oy
tarafından
Allah islah etsin canım üzülme diyemem benim eşimde izliyordu bende gördüm kızdım söz verdi ama faceden yinede izliyor artık bişey demiyorum artık naparsa yapsın kendi kaybeder beni ve kızımı artık güvenim de kalmadı ona karşı
(68 puan) tarafından
En kötüsü de bu ya güven kalmiyo yapmasa bile artık hep şüphe olacak içimde
tarafından
Allah yardımcın olsun canım
(68 puan) tarafından
Amin canm
0 oy
(56 puan) tarafından
Benim şeytan da bakmıştı daha evliliğimizin ilk aylarıydı. Bunun için trip attığımda uzman tavsiyesi demişti karaktersiz. Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın onları hepsi aynı. Üzülme Allah er yada geç haklı olanın hakkını ortaya çıkarıyor. Herkes bi şekilde imtihan oluyor. Bu sebepten sakın kendini eksik görme. Evladın da varmış ya ne güzel ona sarıl, umarım en kısa zamanda güzel bi dönüş yapar. Kalpler Allahın elinde çok dua etmek lazım 
(68 puan) tarafından
Kalpler elbette Allahın elinde herşey onun elinde bakarken  gözünü gönlünü kalbini çıkarsın Rabbim
(56 puan) tarafından
Bi düşünse aslında senin böyle bişey yaptığını o zaman erkekliği tutar. Allah akıl fikir versin
(68 puan) tarafından
Aynen öyle o zaman namuslu olur namussuz **
0 oy
(27,338 puan) tarafından

Huy edindiyse vazgeçmez huyundan . Anlamadığım şu ki bu tür vido izleyenlerin mezhebi ne kadar genis . Cok vicdanları rahat..

Gerçi her koyun kendi bacağından asılır 

(68 puan) tarafından
Yok ilk defa izledi sürekli bakıyodum ordan silinmedigini bilmiyodu bida yapmam dedi yaparsa biter
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Bu muhabbetten valla bezdim yaaa amannn izlerse izlesin
(68 puan) tarafından
Hiç başına gelmedi demi
(7,972 puan) tarafından
Yok geldide ben bu kadar büyütmedim valla onu izlemeyen erkek yok cnm bosuna yipratma kendini degmez
0 oy
(7,402 puan) tarafından

Canim haklisin insan kotu olur bi cok sey dusunur ama gozunde yas kalmayacak kadar kendini yıpratma. Rabbim beterinden korusun. InsaAllah bidaha olmaz. 

Diger yorumlarada baktim herkesin kendi dusuncesi tabi kimse istemez esinin boyle bise yapmasini ama şahsi dusuncem bakmayan erkek imkansız nerdeyse nadirdir yani. Kendi kocam abdest li namazlidir hic yakalamadim. Ama asla bakmaz diyemem kesinlikle. Nefis diyorum baska bise demiyorum. 
(68 puan) tarafından
Haklisin canm hepsi yapar
0 oy
(18 puan) tarafından
10 gün neden uzattınız ilişki yaşamadınız onu anlamadım canım 
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Cok büyük günahhhhhhh
0 oy
(583 puan) tarafından
Şu benim eşim kesin yapmaz diyenlere ayar oluyorum ki bende eşimi hiç yakalamadim whatssap  sosyal medya hiç anlamaz kullanmiyo ama 100/90 eşimde içinde bence fırsat bulunca yapar öyle video filan izler erkeklerin iç dünyası farklıdır.Demem o ki bacim taviz verme görünce  kesinlikle  ama içten içe bilki  o da farkında yaptığı hatanın da sana karşı belli etmek istememistir ve bu konuda kesinlikle  yanlız değilsin ve kendilerinden bile igreniyo lar izleyip t....den sonra kendi üzme yavruna  dikkat et
(68 puan) tarafından
Saol canm
0 oy
tarafından
Bak canım  şöle sölim erkekler ac gözlüdür ve her erkeğin farkli fantezimi desem nedesem dünyası var bazıları aynada bakarak zevk alır bazıları bçle iğrenc videoları izler bazılarıda hiçbirşeye gerek duymaz ve üzüci bir durumki izleme desende izlerler günahı onun üzerinde sen kendini üzme ve asla kendinde hata arama bu konuda 
(68 puan) tarafından
Saol cnm
0 oy
(10 puan) tarafından
Cnm kendi yaşadık larımdan sâdece bi iki seni rahatlamak için nasihat vermek istedim.. Benım evliliğimde ne pislik ararsan var ailesi ile aynı evde kanser oldum kaçtım iki çocukla. Şiddet açıkça aldatma herşey.. Psikolojim alt üst ve kendimden nefret ediyorum bazen.. Çok daha ağır şeyler var.. Bırak o hesabi Allah a versin.. Üzme kendini.. Bütün kıyamet alametlerı çıktı hemen hemen. İnsan naparsa kendine. Allah a havale et. Sıkma canını,. :(
(68 puan) tarafından
Saol canm Allah razı olsun
0 oy
(449 puan) tarafından
Önceden izlemiyomuydu zannediyosun

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 1,226 göst.
7 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Haticehasan (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,323 göst.
7 Ocak 2021 Aile kategorisinde Edakundakci (11 puan) tarafından soruldu