0 oy
1,167 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (901 puan) tarafından
Dün bime geçtim alışveriş yaptım çıktım neyse çocuklar da yanımdaydı e n küçügü bir buçuk yaşında çocuk arabasıyladım cüzdanımda bir 50 tl bide 5 tl vardı neyse oglum patlamış mısır istedi unutmuştum oda a1001 markette var çocuk arabamı alıp markete geçtim dışarda bırakmazdım bebegimi neyse mısır falan aldım bide süzme kutu peynir de aldım bide dedeorant baktım fiyatı yazmıyor du üstünde sorarım dedim o an bebegim aglamaya başladı şişeyi istedi sussun diye eline parfüm şişesini verdim bebek çantamda arkada asılı peyniri üstüne koymuştum arabayı yitiyorum diye neyse kasaya geldim eşyaları çıkardım parayı verdim tam kapıdan çıkıyorm 2 polis içeri geldi kasadaki kadın geldi arkamdan kal peynir ve parfüm nerde çıkar dedi neye ugradım şaşırdım tamamen aklımdan gitmiş onlar oglum bacağının altına sıkıştırmış deodorantı peynirde çantamın üstünde kalmış büyük oglan sıcaklamış diye ceketi üstüne atmış arabanın cüzdan cebimde şaka sandım inanın başıma lk defa geldi anlattım bakın siz gördünüz dedim oglumun bacağının altından çktı dedi.m kendi bayan çıkardı çantamı deşti falan bir şey bulamadı ***** insan polise parfüm ve peynir bizim dedi polis dedi ödeyin bunları dedi zaten ödeycem ya allah polise sözüm yok işini yaptı gitti ama o kadın allahın dan bulsun bizi çocuklarımın psikolojisini7bozdu korktum durduk yerde neyse afra tafra yapsada çalışan kadın ödeyip çıktım tekrar ama bir insanı suçlamak bu kadar rahat olamaz bide tlf dan vidyo çekti galiba kasada para falan öderken beni poliste gördü bir şey olmadığını yoksa bırakmazlardı beni bence ama aklıma o vidyo takıldı çektilermi acaba markette çalışan biri varsa aydınlatsın beni bu kadar basitmi insan suçlamak ya allah tan korkmaz çok insan bidaha a 100 1 gitmem tövbe bebegimin dili olsada söylese idi 

32 Cevaplar

0 oy
tarafından
O videoyu grupları var oraya atiyolar açıkçası dikkat edin bu kadın hırsızlık yapmaya kalkıştı diye uyarmak amaçlı

Ben çalıştığım için biliyorum canim
-Reklam-
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Polisi araması biraz abartı olmuş ama belki daha öncesinde başka bir sorun yaşadılar o yüzden hemen polisi aramış olabilir ama bunda birşey yok bence o kadınında polisinde yapması gereken şey bu. Senin niyetin o olmayabilir ama kaç tanesiyle uğraşıyorlar öyle. Niyetleri bilemezler durdurmak zorundalar. Yoksa acısı kendilerinden çıkacak 
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım üzüldüm yaşadığın olaya.

Bir kere de benim başıma ben hamileyken böyle bir olay geldi. İşteydim canım çikolata çekti yan taraftaki markete gittim öğle arasında rafdan 2 tane çikolata bir tane de küçük yoğurt aldm yemek için dalginlikla para çıkarırken çikolataları cebime koymuşum kasa dan yoğurdu ödeyip çıkmışım. Kasiyer kız farketmiş ama söylememiş herzaman gittiğim bir market olduğu için sonra ise geçtim bı baktım çikolatalar cebimde fisdede sadece yoğurt var hemen geri gittim böyle böyle dedim kız da farkettim abla bende şaşırdım seni tanıyorum bekledim dedi
0 oy
(2,241 puan) tarafından
gecmis olsun canim insanin cok agrina gider biliyorum bir cikolata icin suclanmistim bende kizimin elinde unutmusuz bir bagirdi arkamdan o cikolatayi getir hemen diye ama ben sakin kalmadim o kadar sey aldim odedim cikolata mo calacam mal demistim nimet olmasa kaldirip basina atardim. sikayet et canim oyle durduk yere suclayamazlar . 
0 oy
tarafından
Markette çalışan biri olarak hiç ummadigin bu yapmaz diyecegin insanlar hırsızlık yapiyo canım onlarda haklı emin ol hiç unutmam kadının biri öyle bakımlı deri ceket çantası falan marka saçlar boyalı altında en az 50 milyarlık araba kadın 100 liralık et çaldı kapıdan çıkana kadar da kadını takip ettiler odeyecekmi die kapida durdurucular yani kimler neler yapio onlarada yazık onlardan cikiyo o para dikkat etmeleri laızm 
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Umarimvideoyu biyere atmaz 
0 oy
tarafından
Yerinde olsam kasiyerden şikayetçi olurdum. Eğer kasaya gelirde onları ödemezde çıkmaya yeltensen tamam derim. Ama bu şekil tutamaz. Bazen market içinde su felan alıp içiyoruz o zaman her seferinde gelsin Polis de kapıdan geçiyordu herhalde. En aymazlık yaa
0 oy
tarafından
Bende bimde çaluştım canım insanlar hele bazıları bebek arabalarıyla gelip o kadar şey çaldıki aklın hayalin şaşar kasiyer takip etmiştir seni görevi onunda takip üstler tembihliyor çünkü kasadada o ürünleri ödemeyince hırsız sanmıştır ama polislik bir durum degil ben olsam kasada gördügümü derdim abla ürünü bebek odaya koydu diye 
0 oy
(3,262 puan) tarafından
Abim de migros da mağaza müdürü kameraları sürekli inceler ve genelde kadınlar çocuklarını alet ederek bu işleri yapıyorlar. Ondan ş0phelenmişlerdşr neler neler var yaşlı teyze diye hürmet ettiğin insanlar 3 kuruşluk şeye tenezzül edip çalıyorlar. Onlar da haklı bi bakıma ama polis nasıl hemen geldi. Bi de öyle izinsiz çekim olur mu bilemedim 
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Bir keresinde bizde a101den alışveriş yapmıştık çamaşır sepeti aldık 1 tanede banyo tası aldık onuda sepetin içine attım daha alışveriş yapacaktık neyse bişeyler daha aldık kasaya geçtik sepeti falan geçti kasadan içine bakmamış bizde unuttuk gittik sonra eve geldik sepeti bi açtık içindeki duruyo eşime dedim bunu geçmeyi unuttu bizde unuttuk sonra ertesi gün etiketi götürüp geçtirdi kasadan ama seninki çok acımasız olmuş en azından seni uyarabilirdi hırsızlık yapan bir insan sakin bir şekilde durmaz senin gibi haddini bildirseydin keşke 
0 oy
(777 puan) tarafından
Sen bu olaya susarsan kabullenmiş olursun.onların bölge müdürleri var araştır numarasını bul.git başka bi A101 den sor bul.bana bu şekilde yapıldı videomu çekti bir de diye şikayet et.yani ben olsam yapardım bunu
0 oy
tarafından

Şikayet Et o çalışanı a101 e İnternetten bak mail at yada direk ara 

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 1,036 göst.
+2 oy
20 cevap 992 göst.
0 oy
14 cevap 569 göst.
1 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Berfinnn (237 puan) tarafından soruldu
0 oy