0 oy
1,162 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (901 puan) tarafından
Dün bime geçtim alışveriş yaptım çıktım neyse çocuklar da yanımdaydı e n küçügü bir buçuk yaşında çocuk arabasıyladım cüzdanımda bir 50 tl bide 5 tl vardı neyse oglum patlamış mısır istedi unutmuştum oda a1001 markette var çocuk arabamı alıp markete geçtim dışarda bırakmazdım bebegimi neyse mısır falan aldım bide süzme kutu peynir de aldım bide dedeorant baktım fiyatı yazmıyor du üstünde sorarım dedim o an bebegim aglamaya başladı şişeyi istedi sussun diye eline parfüm şişesini verdim bebek çantamda arkada asılı peyniri üstüne koymuştum arabayı yitiyorum diye neyse kasaya geldim eşyaları çıkardım parayı verdim tam kapıdan çıkıyorm 2 polis içeri geldi kasadaki kadın geldi arkamdan kal peynir ve parfüm nerde çıkar dedi neye ugradım şaşırdım tamamen aklımdan gitmiş onlar oglum bacağının altına sıkıştırmış deodorantı peynirde çantamın üstünde kalmış büyük oglan sıcaklamış diye ceketi üstüne atmış arabanın cüzdan cebimde şaka sandım inanın başıma lk defa geldi anlattım bakın siz gördünüz dedim oglumun bacağının altından çktı dedi.m kendi bayan çıkardı çantamı deşti falan bir şey bulamadı ***** insan polise parfüm ve peynir bizim dedi polis dedi ödeyin bunları dedi zaten ödeycem ya allah polise sözüm yok işini yaptı gitti ama o kadın allahın dan bulsun bizi çocuklarımın psikolojisini7bozdu korktum durduk yerde neyse afra tafra yapsada çalışan kadın ödeyip çıktım tekrar ama bir insanı suçlamak bu kadar rahat olamaz bide tlf dan vidyo çekti galiba kasada para falan öderken beni poliste gördü bir şey olmadığını yoksa bırakmazlardı beni bence ama aklıma o vidyo takıldı çektilermi acaba markette çalışan biri varsa aydınlatsın beni bu kadar basitmi insan suçlamak ya allah tan korkmaz çok insan bidaha a 100 1 gitmem tövbe bebegimin dili olsada söylese idi 

32 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Canım burası türkiye dikkat edeceksin yapcak birşey yok herkes işini yapıyor market calisanida poliste 
-Reklam-
+1 oy
(1,627 puan) tarafından
Senin amacın tabiki hırsızlık değil ama öyle yansımış bende a101 de çaşıltım ne insanlar var neler çalıyor yakalanınca çocuklarım aç diyor çaldığıda ağda krem vs.. her 2 ayda bir o mağzadaki her ürün tek tek sayılıyor eksik fazlası hesaplanır ve eksik olan ürünlerin sorumlusu personeller oluyo parası onlardan çıkmıyor ama kimlerden laf yiyorlar bir bilsen. Eminim çok kötü hissetmişsindir. Videoya çektikerse orda başka a101 varsa oraya  atıp bu kadına dikkat edin diyebilirler..  
(901 puan) tarafından
Anladım saol ama biraz anlamadan hemen linç ettiler
(1,627 puan) tarafından
Dediğim gbi sana şahsi birşey yoktur akşama kadar binlerce insan geliyor artık bıkmışlardır hırsızlık olayından öyle tepki vermişlerdir
(2,444 puan) tarafından
Kesinlikle ben de 101de çalıştım çalınan ürünlerin parası personelden alınıyor. Ben 200 tl verdim bi ay çok zoruma gitmişti. Neler neler oluyor bilseniz. O çalışan da bilemez içinizi o yüzden öyle yapmıştır
0 oy
tarafından
Anne olmayan anlamaz seni ya insan o kadar dalgın unutkan oluyor ki hele çocukla markete gitmek eziyet 
(901 puan) tarafından
Dünden beri siniribozuk ya atlatamıyorum
tarafından
Haklısın allah korusun öyle bir şey yaşasam dediğin gibi kafayı yerdim
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Cocuklusun sonuçta sanki alip kactin 
0 oy
tarafından
Pislikler ya bunun için polis mi çağırırlar. Ben devamlı bebek arasının sepetine koyarım aldıklarımı. Kasada da sorun yaşamadım hiç. Hç
(901 puan) tarafından
Valla sanki bir şey var bana durgunluk geldi başına geçirse idim keşke çocuk lar korktu o yüzden sustum
tarafından
Anlıyorum cnm seni birden şok olmuşsundur. Ama bak o pisliği git şikayet et ve kendinden herkesin içinde özür dilet. Lütfen böylelerinin yaptığı yanına kar kalmasıj
0 oy
tarafından
Bence bunun altında kalma o salağı git şikayet et
(901 puan) tarafından
Valla bilmiyorum çok canım sıkılıyor
0 oy
(119,153 puan) tarafından
Cok gecmis olsun
tarafından
Kamera kayıtları yok mu
(901 puan) tarafından
Saol canım benim
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ara hemen bölge yetkilisini şikayet et .
(901 puan) tarafından
Ne bileyim ya dışarı çıktıgımız yok bir gün çıktık başıma gelen ne oldu
(7,118 puan) tarafından
Pat diye insani hirsiz damgasimi vurulurmus ya. A101 in personelinden ne olacak.
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Benimde basıma geldı ya bimden ekmek aldım, Baska markete girdim, bim ekmek poseti deydi yanı, bim, yazan poset yoktu para ile almadım, dedim bimden aldım, dedi yok bizim, ekmek Allahtan fıs vardı dedim, istersen göstereyim utanmadan goster dedi 2 ekmek calcam sanki gösterdim onca insan onunde ***** karı pardon dedi ama 2 ekmek calcak halimiz yok 
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Benimde başıma cok gelir unutkanlık.  Geçen 3 yaşındaki oğlumla bime gittim. Market arabasını aldım neyse alışveriş yaptım oğluma da oyuncak bi araba aldim ufak elma büyüklükte elinde tutuyodu kasaya geldik arabayi hep unuttum bütün malzemeler geçti posetledim tam çıkarken kapıdan oğlumun elini tutacaktim bi baktim araba hemen geri gittim kasaya dedim oğlumun elinde kalmış bunu da geçin dedim. 
(901 puan) tarafından
İlla oluyor anneyiz sonuçta
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Kotu bi yanlis anlasilma olmus canim. Ama kasiyerde bile bile suc atmak istemez. Sen unutmususn ama oyle oyle neler goturen insanlar var. Belki  onun yerinde bizde olsak ayni tepkiyi verirdik. Sonuçta o sorumlu. Tabi  onunda hatasi su cocuklu bi kadini direk polislerle durdurmak ne insan bi anlamaya calisir. Sana dese hanımefendi baska bise varmi falan diye sorsa. Yanliz olsan neyse ama çocukların yaninda gerçekten cok kotu olmus senin adina cok üzüldüm. Rabbim bidaha yasatmasin.
(901 puan) tarafından
Amin inşallah cnm saol
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Çok kötü bi olay cnm geçmiş olsun. Kamera olayına gelince zaten mağazada kamera var extra tlfndan senin videonu çekemez senden izin almadan suçtur o.. yarın got böyle birşey yaptılar ise sende o kişiyi rezil et gözünün önünde sildir. Dava acarım de benm haberim olmadan videomu çekemezsiniz de bence.
(901 puan) tarafından
Kafam takıldı ona evet araştırcam
0 oy
(961 puan) tarafından

Çok üzüldüm canım senin adına

Benimde başıma gelmişti bi kere ama şükür ki 

Polis vs yoktu 

Cüzdan görmüştüm bimde 

Beğendim kasada fiyatını sorayım diye kolumun altına sıkıştırdım 

5 6 senelik mevzu yani bu 

Neyse kasadan aldıklarımı ödeyip çıktım 

Baktım benim cüzdan kuzenimde :unsure:

Gamze dedim benim kolumun altındaki ne dedim

Başladı gülmeye cüzdan çalmışız diye 

Ama nasıl yerlere yatıyor 

Benim suratımdaki ifade nasılsa artık sen düşün 

Hemen koştum girdim geriye 

Çaktırmadan bırakıp kaçtım 

Sende dert etme artık gül geç 

Çok korkmuştum o zaman ama

Şimdi gülerek hatırlıyorum

İnşallah senin içinde öyle bi anı olur

Yani insanın başına her şey gelebilir 

(901 puan) tarafından
Unuturum da vidyo çekmesi zoruma gitti sürekli alışveriş yapan insanlarız şimdi gitsek tedirgin olur insan psikolojik olarak mahvoldum
(961 puan) tarafından
Kıyamam sana ya
Üzülme sonuçta vardır kamera kaydı
Ama seni takip etmiş olması gerekiyor
Peynir ve parfüm aldığını bilmesi için
Takip etse de çocuğa verdiğini görmüş olmalı
(901 puan) tarafından
Parfümü kendi önünde aldım zaten sordum nerde diye gizli degildi ama unuttum tamamen sonra
(961 puan) tarafından
O zaman biraz bilerek olmuş gibi sanki
0 oy
tarafından
Cnm kasiyerin suçu yok niye dersen hesapta açık olduğu zaman onların maaşından kesiliyor arkadaşım a101de çalışıyor bide mala sahip cikmadiklari için puanları gibi bişi düşüyor videoda saçma olmuş izin vermeseydin
0 oy
tarafından
Herşeyi geçtim kendisi de bir kadın ya yazıklar olsun 
(901 puan) tarafından
Allahından bulsun ne deyim çocuklarımı korkuttu Allah yanına bırakmaz inşallah
tarafından
Kalmaz en ufak şey bile kalmaz kimsenin yanına emin ol geçmiş olsun kardeşim :(
(901 puan) tarafından
Çok saol canım benim
tarafından
Rica ederim
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Kiz madem çekti diyosun neden kızla konusmadin
(901 puan) tarafından
Ne bileyim kafam durdu ya sonra dan geldi aklıma
(1,046 puan) tarafından
Bidaha git konus kizla
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Ah bi kere defacto da kasada ödeme yaptım aldım poşeti çıkarken öttü kasadaki kız geldi alarm  unuttuk sanırım  dedi gitti  çıkardı  ben şok oldum utandım  da sonra da bşdakine dikkat edin lütfen  dedim seni anlıyorum ama hayatta böyle şeyler olabiliyo bazen  malesef  
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Kotu bir yanlis anlasilma olmus yani kasaya gelene kadar bekleselerdi bari sonucta illaki aldiklarini kasaya koyacaktin yani yargisiz infaz gibi direk bodoslama dalmislar kamera olayina gelincede magazanin zaten bir kamerasi vardir yani orda ekstradan senin goruntunu cekmeye hakki yok o kisinin eger ki cektiyse ben carrefourda calistim hirsizlik vs oldugunda ana kamera kayidindan ceker bolge grubuna ceker goruntuleri atardik o tarz bisey yapmak icin cektiyse eger ki bunu kasada canli bir sekilde degil kamera kaydindan cekmesi gerekiyor bire bir kasada senin goruntunu cekemez sikayet etme hakkin var 
(901 puan) tarafından
Bilmiyom canım napcagımı neden bölge guruplarına atıyorlar peki öyle şeyleri bir şey de yapmadım yani
(1,158 puan) tarafından
Hirsizlik olayi yasandi diye ya da iste kamera kaydindaki  kisi geldi civar magazalar dikkatli olsun diye atiliyor canim
0 oy
tarafından
Kaju çalanını da gördüm bir kilo kaşar da bir tane pil de mağaza müdürleri hemen alıyordu zaten şüpheli yaklaşmaları çok normal sen iyi niyetlisin ama gerçekten kötü kalpli insanlar var üzülme sıkma canını 
0 oy
tarafından
Eşimde calisiyo canım kaç kere. Sağ saglim iyi giyinimli genç yaşlı cameralara yakalaniyolar eşim kendisi yakaladı bir kaç kişiyi..görsen yapmaz dersin ama oluyo işte..böyleleri yuzunden güven kalmadiki..tanimiyolar seni de nerden bilecekler herkez işini yapiyo..dikkat et yinede ben markete girerken kasada oğlan bisiy alır koyar diye kontl ediyorum kasada ne olur olmaz..

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 1,034 göst.
+2 oy
20 cevap 983 göst.
0 oy
14 cevap 568 göst.
1 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Berfinnn (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 1,095 göst.
28 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Eyupsema (1,505 puan) tarafından soruldu

378,379 soru