0 oy
992 göst.
Diğer kategorisinde (84 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Arkadaşlar eşimin telefon hep ortada durur asla gizli saklısı yoktur ama arkadaş çevresi çok geniş. Kendi inançlı bir ailede büyüse de her çevreden arkadaşı mevcut. Benimki biraz sosyal. Bisiklet kulübü var başkanlık yaptıgı, kayak kulübü var. Var oğlu var her çeşit insan dolu yani. Haliyle instagramında da çok insana var. 

Neyse sabah uyandık aldım telefonunu elime instagramında geziyorum o da yanımda. Önerilen Reels videoları geldi. Hep tiktokçu kızlar. Sinirden ne yapacagımı şaşırdım sen bunları mı izliyorsun dedim, o da hayır algoritma yüzünden geliyor olabilir. Mercege basıp ne videolar geliyorsa onu izliyorum dedi. İzlediği komik içerikli videoları biliyorum genelde yanımda da açıp izler.

Ama bu dans eden her yanı açık kızlar nereden çıktı cidden çok kötü oldum. Neye göre çıkıyor bu videolar. Tabii ki izlenme de etkilidir ama arkadaşlarının etkileşimi de böyle şeyleri gösterir mi. Bilen var mı :(

6 Cevaplar

0 oy
(13,320 puan) tarafından

Valla bizim de öyle çıkıyor saçma sapan kadınlar her yeri açık dans ediyor bende kızıyordum ama izlemedigine eminim o yuzden sorun yapmiyorum 

(84 puan) tarafından
Ya ben de izlemediğine eminim aslında öyle bir karakterde biri değil ama belki de benim bildiğimden farklıdır da ben görememişimdir diye düşünüyorum şu an :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay canim bunu mu taktın kafaya benim eşimin kesfetindede çıkıyor takipçilerinin izlediği şeylerde çıkar genelde kesfette yani herşey çıkabilir sorun etme 
(84 puan) tarafından
Önerilen reels videoları ve keşfette çıkanlar takipçilerinin izledikleri mi oluyor. Bende hep örgü yemek var ya T_T
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Cikiyor canim ister istemez,bendede alakasiz alakasiz videolar cikiyorama tabi birisini izleyince sayfa o videolarla dolmaya basliyor. Yabi sende haklisin eşinde  :)
0 oy
tarafından
Bu hafta hep bu tarz postlar açıldı. Adam sizin yanınızda izlemese bile gittikleri yerde özgür takılıp izlerler dee yaparlar da, bebek gibi her dakika kontrol edemezsiniz, yanınızda siz uyurken 2 dk da izler, sizinle yemek yerken gizli saklı da izler hiç çaktırmaz.. Yapmak isteyen her türlü boşluğu fırsatı bulur, yapmak istemeyen karşısına dikseniz o kadınları, dönüp bakmak istemezse bakmaz. Ne kadar çobanlık yaparsanız da o kadar boşa, siz yorulursunuz.. Size yazık. Adamlar bildiğini okur. Kendinize hobi edinin uğraşlar bulun. Böyle şeyler insanı psikolojik hasta eder. 
(84 puan) tarafından
Ben eşimi devamlı denetleyen biri değilim özel hayat evlilikte bile var. Güven sarsılırsa bir daha oluşması zor. Denetlediğim için görmedim beraber bakarken gördüm. Sen görsen ne hissederdin bende dedim. O da sorardım neden böyle bir şey var ben sana kızmıyorum dedi. Ben öyle bir şey izlemedim diye defaatle anlattı. Dediğiniz gibi yalnız bulduğu her an izleyebilir. Yapan yine yapar ama evde hep dibimde. Ayrılmıyor da yanımdan. İzleyecek adamın hareketleri şüphe çeker ama hiç şüphelenecek bir şey de görmedim ya da görmek istemedim. Bilmiyorum. Takamayacagım ama benim için üzücü bir deneyim oldu.
tarafından
Anlıyorum ama işte telefon sosyal hesaplar öyle  bir hal almışki izlemediğin şeyler gözüne zorla sokuluyor. İnsanları zorla kötülüğe teşvik ediyorlar. Ben mesela açık seçik kız videoları mı izliyorum tabiki hayır. Ama YouTube de ana sayfada bende de tiktok videoları çıkıyor tanışma uygulamarı çıkıyor adını sanını bilmediğim garip garip şeyler geliyor. Berbat bir hal aldı
0 oy
(598 puan) tarafından
Nefret ediyorum öyle videolardan ya benim eşimde de çıkıyor
0 oy
(608 puan) tarafından
Takip ettiği arkadaşları izliyor veya begeniyorsa çıkar canım takma kafana
(84 puan) tarafından
İnşallah :/ teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 218 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu