0 oy
534 göst.
Aile kategorisinde (154 puan) tarafından
Çok zor ya ne rahat olabiliyorsun ne kendi evinmiş gibi davrana biliyosun ne iş biter ne bulaşık biter gece tezgehda bir bulaşık bırakmam sabah kalkarım yemişler tezgahın içine atmışlar gelde sinirlenme yeter bence ya siz olsanız napardiniz

13 Cevaplar

0 oy
(14,032 puan) tarafından
Kaynanan yapıyorsa bunu eğer konuş başka ne yapabilirsin ki 
(154 puan) tarafından
Tabiki kaynana bide gorumce
(14,032 puan) tarafından
Yapma sende öyle bırak ya da konuş
-Reklam-
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Bırak yapma sende kendi pisliklerini kendileri temizlesinler.
(154 puan) tarafından
Anlayış yok gerçekten ya bide hamileyim ayakta durupta bulaşık yıkayamam
(1,403 puan) tarafından
Yıkama canım nazlan ağrım var de uğraşma yıkamak zorunda değilsin ki
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun baciim 
0 oy
(682 puan) tarafından
Benimde öyleydi ben köle değilim dedim kızdım tartıştık evi ayırdık olmaz öyle hayat insanın hayatı bitiyor şimdi kendi evimde hayat yeniden başladı şimdiden ayırmayı iste evi 
(154 puan) tarafından
Ya 2 katlı evdi alt katta eltim 2 ci katta biz sonra altınlarımı satım 3 katı attım ama yeme içme bir yap diolar yatmak tan yatmaya evine gideceksin diolar
tarafından
Onlar kim ki senin düzenine karışıyor sessiz kalma sende sessiz kaldıkça tepene biner
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Allah sabır versin gerçekten zor. Ev üstüne ev olmaz diye boşa dememişler
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Sende yapma birsey derlerse sizin pisliğinizi toplamak zorunda değilim de 
(154 puan) tarafından
Kavga çıkar kaç kez öyle yaptım zaten bir birimize girdik hani anlamıyorlar ki
(5,949 puan) tarafından
Ozaman  ewleri  ayrın  canım  esin  ne  diyor bu duruma
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Kendi bulasigini  kendi çamaşırını yıka gerisine karışma  
0 oy
tarafından
Şuan ne hissettiğini çok iyi biliyorum bende birlik yaşıyorum keşke birlik oturmayı kabul etmeseydim şuan evden ayrılmak çok zor para yok altın yok nasıl yapacaz bilmiyorum. Banyo yapması ayrı dert tuvaleti ayrı dert ev işi ayrı dert
0 oy
(324 puan) tarafından
Ayni dert bende de var bacim alt üst oturuyoruz yatmadan yatmaya çıkabiliyor um anca bi öyle oldu iki öyle oldu eşim hic görmedi yapılanları hamile halimle her islerini yaptım ettim en son eşime patladım oda konuşmuş annesigille şimdi iniyorum herşey ortaklasa bide taze çocuğum var simdi tolerans saglarsan tepene çıkıyor boyleleri konus esinle hala mi demedi birşey annesigile dersin sana sevgim aşkım sonsuz ama sen bana değer vermiyorsun ki beni boyle rezil ediyorsun değer görmediğim yerde bende değer vermem haberin olsun diye net konuş sonra çık evine kuzu kuzu yola gelirler başka yolu yok bölgelerine böyle cevap vereceksin yoksa akillanmazlar
(154 puan) tarafından
Çok şükür eşim yanimda her konuda destekçim bu sabah söyledim kaynanama ınslaalh kızına söyler kendisi de yapmaz kavga etmek istemiyorum ben dayımın geliniyim rezille rezil olacaksın ama bir yandan esin var onun gözüne de küçük düşmek istemem bakalım nasıl olacak ben zaten her işlerine el atmıyorum yapmıyorum kendimi ezdirmem ama böyle yiyip icip atmak olmuyor
(324 puan) tarafından
Çok doğru canım allah yardimcin olsun
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Birak oylece, tiksiniyorum boyle okujca buralar elimi vuramiyoruk de kalksin temizlesinler
0 oy
tarafından
Hep sen yapmak zorunda degilsin temizlikçi muamelesi goruyorsun canım 
(154 puan) tarafından
Aynen hep de yapmıyorum yeri gelince rezil bir insana dönüşüyorum herkese hak ettiğini veriyorum ama böyle şeyleri görünce deliriyorum

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 586 göst.
8 Ocak 2021 Aile kategorisinde ilknur koc (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,114 göst.
20 Mart 2021 Aile kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 1,121 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 151 göst.