0 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde (72 puan) tarafından
Ya benim bebeğim hem anne sutu hem mama alıyor arada mama. Yok bilmem kimin bebeği senin ayında su kiloydu .. tamam da ne yapım çok şükür sağlığı iyi olsun değil mi kizlar ne bekliyorlar ben anlamıyorum su an 4. Ayı dolacak 3250 doğdu 6500 falandır bana çok normal geliyor napayım ben başkasının çocuğu 8 kiloysa maşallah ama o iyi de benim bebeğim kötü mu sanki haksız mıyım bu nasi kafa yaa

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Benim kayınvalidemin bjr lafı var benim çocuklarım hiç böyle değildi der :D yerlerdi yaramaz değillerdi falanca filanca kulak asmazsan bu sesler sinek vızıdrmasi gibi gelip geçer

(72 puan) tarafından
Ya sorma ya benimki de aynı şunun çocuğu su kadar kilo maşallah çok boylu çok kilolu sürekli ama ee napim zorla çocuğun ağzına yemek mı tikicam bu eskiler çok garip ha hayır kendi çocuklarına bakmamışlar bu kadar
tarafından
A yok onlara sorsak onlar her işte 4 4 lük bnm görümceme bile annesi değil ablası bakmış yani neyin havası bnm oğlum da yemez cnm vallah artık zorlamiyorum doktora götürdüm iyi beslenmş kilosu çok iyi dedi ne yiyorsa veriyorum bu kdr evimde tek başıma kim ne diyorsa dinlerim ama uygulamam
-Reklam-
0 oy
(8,335 puan) tarafından
Cunku oyle kendılerını rahatlatıyolar baska bısey degıl
0 oy
(670 puan) tarafından
Ağzı olan konuşuyor işte 
0 oy
(552 puan) tarafından
Beybi turkey filan yapacaklar galiba bilemedim ki :D

İlgili sorular

0 oy