0 oy
1,232 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşimin ailesi ile yaşıyorum ama tayin isteyeceğim memurum da.esim uzakta.kaynanam kızıma sen bnm kızım ol anan başka dogursun diyor bana kızı bize bırak diyor.kiizm anne dediğinde annem kızım diye hemen cevap veriyor.susuyorum birşey demiyorum ama sabrımı zorluyor eşimde tayin isteme ailemle kal deyip duruyor.

51 Cevaplar

0 oy
tarafından
düzenlendi

Al git kizini neyki sorun niye alip gidemiyorsun

Aynisindan bir adet bendede var calisicam e bu bana kalsin yeni yapin baktim cocugumu sahiplenecek kendinin cok çocuğu yok hepsi baska sehirde bi biz yanindayiz e bu bize bakar ben buyuturum 
Bende tabi tabi diyorum kızdığımı anliyor genede soyluyor ama napmis oldu ben çalışmıyorum zor geciniyoruz ama cocugumu ona veremem biraksam oda aanne dedirtir
-Reklam-
0 oy
tarafından
He oldu deseydin kalk git valla bunun gibiler yuzunden cocuk senden soguycak 
0 oy
tarafından
Benimkide oğlumu istiyo sanki çok emeği varmış gibi bende hehe veririm çok beklersiniz dedim .

Boş konuşuyorlar bunları tinladikca sinirlerine hakim ol
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Agzina sicardim ben ha anlamadi mi saçını yolardım. Yine mi anlamadı. Alır çocuğu giderdim yüzünü de göstermezdim.gerizekali kendi dogursun
(2,252 puan) tarafından
Kayinbabam bana arada der ki birkaç ay sonra alaçam biraz biz de kalır 1 veya 2 geceden bahsediyor çok beklersin diyorum şu an 6 aylık sözde 3 ay sonra falan diyi. Olay çıkarttım yani daha söyledi sadece
0 oy
tarafından
Boyle bir seyi asla ve asla kabul etme ablam edebiyat ogretmeni ve 31 yasinda dogdugunda annemle babaannegil beraber yasiyorlarmis sonra ayni bahce icinde evleri ayirinca ablam anneme hic gitmemis 6. Sinifa kadar babaannemgilde kaldi ve annemi hic ama hic bilmedi. 6. Sinifta bize geldi aglama krizleri kufurler kavgalar evden kacmalar ahh neler yasadik neler benle kiz kardesimde bi okadar sakinizdir. Ama ablam yok yani olmuyor evlendi esi de cik iyi 5 yasinda oglu da var evleri var butun imkanlari var bosanacamda bosanacam simdi de bir altin yuzunden anneme babama kus hepinizi sildim yoksunuz benim icin dedi ... allahim hidayet versin sakin cocugunu kimseciklere biakma kucukken bi agrasifse butun hayatina maal oluyor
0 oy
tarafından
Eğer gitmezsen sen ilerde ezilirsin kendi benliğini kaybeder onların istedii kişi olursun git. Çocuğunu da al da git bulursun bir yolunu sen memurmuşsun sana kolaylık sağlanır. Eşine yaklaş bir olun. Yarın çocuğun beni onlar büyüttü der üzülürsün
0 oy
tarafından
Valla kuzum benim kayinvaldemin bitane toruna doğdu kendi baktı kızının kızı ve çocuk 7 yaşında şuan kayinvaldem çocuğu göndermedi annesine yıllarca iki gün kal gel ben seni ozlerim sana şunu Alaçam bunu Alaçam falan dedi ve çocuk yetiştirmek nedir bilmez 7 yaşında çocuk sütten başka bisy yemez biberonla içe emzik kullanır düşün bende ikinci olunca biraz oğlumu veriyim baksın diyodum sonra vazgeçtim vermem yani ama benim oglumdada annem annem diye seviyo onada anne diyor banada diyor sorun yapmıyorum ben sevdiği için dediğini biliyorum
0 oy
(806 puan) tarafından

Valla bu sene Kaynanalar tam kudurmuşlar yaa:angry: nasıl insanlar bunlar burda bir sürü kaynana postu okuyorum hepsi birbirinden kötü hikayeler,kendi kaynanamda dahil. bıktık ya on parmağı geçmez olmaz iyi kaynana sayısı yazik gelinlere.ettikleri muameleler tiksinç...:angry:

0 oy
(1,207 puan) tarafından
Gız benimkide böyle şaka gibi 

Bir gün ateşi çıktı kaynanama gittik sabaha kadar uyumadı kadının perti çıkmıştı bir süre bir şey dememişti yürüsün diyor ben götürürüm heryere falan diyor o zaman ki tepkim ne olur bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 1,501 göst.
5 Haziran 2021 Aile kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
+1 oy
44 cevap 916 göst.
2 Nisan 2024 Aile kategorisinde Ben anne (3,850 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 413 göst.
7 Nisan 2022 Aile kategorisinde Sevii (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 669 göst.