0 oy
3,835 göst.
Diğer kategorisinde (241 puan) tarafından

Eşimin dokunmatiği vardı ben hiç elime alamazdım şifre vermezdi şuan bir sebepten tuşlu kullanıyor ve sabahtan beri telle mesajlaşıp duruyor göstermiyor da sonra salonda koltukta uyuduk birden mesaj geldi açtı gözünü yazdı sonra koltukta duvar kenarında o yatıyor duvarın oraya koydu uyumasını bekledim uyudu koca karnımla ne emek küçücük yere girip aldım telefonu ve hiç görmemem gereken birşey gördüm melis diye bir kıza tamam bakalım ben eve geçiyorum yarın konuşuruz yazmış kızın yazdıklarını falan silmiş çok kötüyüm kızlar napöam lazım şimdi :'(

58 Cevaplar

0 oy
(241 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kızlar hepinize çok teşekkür ederim düşünen düşünmeyen destek olmaya çalışanlardan Allah razı olsun eşime hiçbir şey demeyi düşünmüyordum annesi gilde kaldık salonda soba olduğu için hep koltukta yattık annesi diğer koltukta yattığı için gece telefon alırken görmüş beni sabah eşime sana çok sinirli gece boyu uyumadı telefonunu karıştırdı dedi sonra söylemek zorunda kaldım eşim gilin abisinin tekel bayisi var yasakta eşim evden bira satıyor Instagram da da satış için paylaşım yapmış numarası ile o kızda aramış güya dün bir yere bira götürmüştü oraya götürmüş kıza yani müşteri diyor peki insan müşterisine niye yarın konuşalım der müşteri ile satış bitince iş biter ***** değilim napacam hala bilmiyorum hepinize tek tek yazamadım kaynana evi olunca kusura bakmayın canlar yazmak isteyen buna cevap versin? 
(2,259 puan) tarafından
Kaynanan mı görmüş telefonu alırken yoksa eşin mi görmuş ? Bence kaynanan görüp eşine söylemiştir bir de insan telefonuna müşterisini melis diye niye kaydetsin ki ? Bizimde dukkanimiz var eşim birini kaydettiği zaman teline musteri falan diye kaydeder. Bence sen uzun süre takipte kal kızın tel nosunu da silme.
(14,019 puan) tarafından
Sen ne dedin peki??
tarafından
Bak bacım evet çok zor insan kafayı yer ben olsam benim tepkim fiziksel saldırıya kadar giderdi.. lakin sen boşanmayı düşünmüyor isen tekrar affedecek sen bildiğini belli etme nasıl olsa affefiyor deyip boynuzlamaya devam eder önünü açmış olursun serefsizin. Rahat eder pislik. Ha bosanirim dersen ortalığı ayağa kaldir ama affedeceksen bilmemezlikten gel gözün üstünde olsun
tarafından
Kaynananda tam cadı hemen ispiyonlamış bunların topunda iş yok canım Allah yardımcın olsun işin zor
(3,888 puan) tarafından
Valla canım bide hamilesin sen sanırım rabbim sabır versin kızın tel nosunu al ikisinin ağzına da tükür olayı öğren bi iyice, ama emin ol yalan söyluyo. Boşucam seni de git babanın evine etekleri tutuşsun burnu sürtsün
-Reklam-
+5 oy
(2,244 puan) tarafından
Kocanın ağzından kıza msj atsan uykum kaçtı falan diye
(4,935 puan) tarafından
Kimi pert ediyor yok artık!
(2,244 puan) tarafından
Takipte kal o zaman canım her hareketini incele inşallah düşündüğün değildir kızın msjı da gözüküyor mu peki bide aramalarda var mı baksana kızın numarasını da kendine kaydet
(2,244 puan) tarafından
Olmadı kocana sor bu melis kim numarasını da al ara ksydedecen ya sen hayırdır kocama msj atıyorsun de
(6,203 puan) tarafından
Niye sen mi aldattın da pert edecek ya şu erkeklere kendinizi ezdirmeyin ya.Adam seni aldatmış bide seni mi pert edecek hayirdir
(6,978 puan) tarafından
Kimi pert ediyor, kendine fuven auclu olan o sen defil canim. Catir catir sor hesabini, o jumarayida kaydet once takip et
+2 oy
(617 puan) tarafından
Yanlış  anlama beni canım şimdi sana cevap verenlere baktım  at kapının önüne demişler arkadslar sakin yazıma tepki vermeyin kadın hamile burda adam uykulu uykulu ne yapacağı belli olmaz  sabah olunca hiç  birsey yokmuş  gibi sakin ol canım sonra bende olmayan ne varda bunu yapıyorsun de çok rahat bir şekilde çünkü hamilesin canım bebeğini düşün lütfen gerisi sana kalms  sonra ister ayrıl ister burnunu sürt 
tarafından
Aynn öyle şimdi adama küfür falan da ettim ama ne bileyim ya adam aldatmamışta olabilir gece gece boşuna bir de olay çıkmasın bir de adam uykusuna düşkün biriyse kıyameti koparır benim eşim öyle şahsen o uyuduğu zaman mümkün olduğunca sessiz olurum çok çok önemli bir şey olmadıkça uyandırmam ödüm kopar
tarafından
Ama post sahibinin resmine bir baktım da maşallah çok tatlı ya inşallah aldatılmamıştır ve inşallah hiç kimse de aldatılmaz
(617 puan) tarafından
Aynen canım
(617 puan) tarafından
Keşke ama bu erkeklerin çoğuna rahatlık batıyor adamın mis gibi karısı var pırıl pırıl çocukları var o harama kaçıyor tabi sadece sözüm erkeklere değil onlarla beraber olan kadinlarada evli barkli adama ne diye bakarsın
tarafından
Çok haklısınız gerçekten o kızlara sevgili veya koca mı yok ya evli insanlarla ne işleri olur anlamıyorum ya hiç.mi Allah korkusu yok bu da kadının kadına şiddeti ya
+1 oy
tarafından
Şuan ne durumdasınız aldatılan kadınlar neden sürekli affeden taraf oluyor anlamıyorum 
(241 puan) tarafından
Ayrıldım ben
0 oy
tarafından
Devamını görmedin sakin ol önce 
(241 puan) tarafından
Sence daha ne görmem gerekiyor
tarafından
Ay ne bileyim valla bende bilemedim
0 oy
tarafından
Kaldir kapinin önune at bu kadsr basit.
(241 puan) tarafından
Uyuyor şuan sence yarın ne yapmalıyım
(4,040 puan) tarafından
Ne yarını ya merhametimizden olucez gercekten
tarafından
Ben olsam asla yarını beklemem atarim kapinin onune donlarıyla rezil olsun
(241 puan) tarafından
Kız anası gildeyim zaten kimi kimin kapısının önüne atim anası beni atar
tarafından
Evin ustundemisin kaynanlara söyle ilk başta onunuyandir hesap sor sonra anasina de
0 oy
tarafından
Kelimler kıyafetsiz Allah böyle aldatanlarin milyon kere belasını versin
(241 puan) tarafından
İçimde birşeyler kırıldı hiç iyi değilim
tarafından
Ah kıyamam çok üzüldüm umarım düşündüğün gibi değildir ama bunu açıklaması ne olabilir ki
(241 puan) tarafından
Sanırım hiçbirşey
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Erkekler coştu hayret ediyom valla okudukca
(241 puan) tarafından
Haklıydın galiba bana böyle yapıp çicek alacağına adam olup ot alsaymış :(((
(22,070 puan) tarafından
Ot mot hikaye canim orda sana birşey demedim sdce ben kendi fikrimce yazdim yoksa çiçeğinde sende cok guzelsin Mutlulukta mutsuzlukta bak bi anda gelio eğer eminsen hic kabullenme affetme korkut iyice
(241 puan) tarafından
Çok kötüyüm bilmiyorum napöam lazım bir anda beynim morrlim alt üst oldu çiçeği yerin dibine girsin
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Hemen resmini çek uyandırıp hesap sor resim sende dursun kullanman gereken yerler olabilir
(241 puan) tarafından
Yarın sorucam hesabını
0 oy
(184 puan) tarafından
Numarasını alsaydın
(241 puan) tarafından
Aldım ama arayacağımı sanmıyorum pişman eder beni
(4,935 puan) tarafından
Wp den falan gözüküyor mu baksana kendi tlf dan
(241 puan) tarafından
Görünmüyor canım gizli profil
0 oy
(600 puan) tarafından
Sakin ol ama takip et şuan bellie tme normal davran yanlılını gördüğünde msjlrı çek kendşne at bu çok kötü bişey kabuş edilebilir bişey değil eğer aldıtlmaksa
(241 puan) tarafından
Başka ne olabilir ki
(600 puan) tarafından
Yani bilmm ama tam msjlrı gör bnce
(241 puan) tarafından
Silmiş göremem ki
0 oy
(17,659 puan) tarafından
:((( sen onun ceza almamasi icin uğraş insallah aldatma değildir başka bişeydir
(241 puan) tarafından
Konuşması bile yetmez mi sence
(17,659 puan) tarafından
Yeter aslinda ama senin üzulmemen icin öyle dedim :(
(241 puan) tarafından
Teşekkür ederim düşünmen çok güzel
0 oy
(4,935 puan) tarafından
Hemen kötü düşünme.
(241 puan) tarafından
İyiyi düşünmeyi o kadar çok istiyorum ki
(4,935 puan) tarafından
Isi gereği vs konusuyor mu
0 oy
tarafından
Ben olsam o telefonu onun g,tune sokardim arardım anasını babasını gelsin çözsunler durumu sen yapsan arın namus un kalmaz aynısını sende ona yapacaksın kimmiş o kız sor 
tarafından
Kızın numarasını al kaydet watsap dan bak bakalım resmi falan çıkar belki
(241 puan) tarafından
Aldım kaydettim birşey yok profil gizli sanırım
(179 puan) tarafından
Bencede bı baksana whatsapına
(179 puan) tarafından
İstersen bız arayalım bakalım adı gercekten doğru mu
Yanlış aramışız deriz
tarafından
Bence ara sen kimsin de benim kocamla ne hakkında konuştun de
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Hemen fevri davranma sorsan ne gorsun der eger bekleyebilecksen biraz takip et 
(241 puan) tarafından
Bir ara yine böyleydi düzeldi sanmıştım gerçekten yanılmışım
(5,272 puan) tarafından
Canm erkek milletine güven olmaz hicbir zaman yapmaz dememek lazım
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Dünyayı başına yık birde soruyomusun direk gidiyorum ben de
(241 puan) tarafından
Yasak var gidecek hiçbir yerim de yokki
(1,908 puan) tarafından
Ailen yokmu canm oraya gidersin evden at onu sende pazartesi git burnu sürsün biraz
0 oy
tarafından
Numarayı al önce sonra eşinin telden kıza napıyon diye mesaj at bakalım ne yazacak geri sohbet et kızla eşinin adına 
(241 puan) tarafından
Gebertir beni haklıyken suçlu eder kendini de en kral haklı
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Rahatlıktan hepsi kudurmuş :angry:

(241 puan) tarafından
Yerin dibi olsun
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Uyandır postala anasının evine tel sende kalsın konuş kadınla eşinin ağzından öğrenirsin esin yok onun arkadaşı yok iş şeyi ne der yada şimdi konuş eşinin ağzından öğren 
(241 puan) tarafından
Anası gildeyiz zaten onlar beni eve postalar kızın numarasını aldım tuvalet arkasına yazacam
(3,276 puan) tarafından
Yorumlara verdiğin cevapları okudum üzüldüm keşke gitsen ailene kabul etmezler mı ya çok üzüldüm
0 oy
(1,627 puan) tarafından
Of çok kötü bi durum bence bi kaç gün takip et dokunmatiğe geçince şifresini falan görmeye çalış ay ne biliyim senin yernde olsam boğazınada çökebilrdim gerçekten ne diyeceğimi bilmiyorum

İlgili sorular

+5 oy
42 cevap 1,564 göst.
+2 oy
41 cevap 1,830 göst.
4 Mart 2022 Diğer kategorisinde Hulyasen (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 108 göst.
11 Nisan 2024 Aile kategorisinde Caneyyy (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 83 göst.
11 Nisan 2024 Aile kategorisinde Caneyyy (0 puan) tarafından soruldu