+1 oy
172 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Verilmesi dogru mu bebek 6 aylik .

Yani veren neden veriyor marketlerde cok karsima cikiyor

3 Cevaplar

0 oy
(5,314 puan) tarafından
Evde kendim yapıp veriyorum ben 
(5,314 puan) tarafından
Rica ederim  kuzum bütün meyveleri marmelat yapabilirsin kuzum netten bak daha iyi oluyor
tarafından
Valla ne bilim ya oyle kafam karisik ki ek gida hakkinda.
Sadece emiyor ama savasaraj:)
Zorla o da 3,4 Dk.
Yogurt verdim 3 gun cay kasigi ile simdi bal kabagi ama pek tenezul etmiyor onada offf
(5,314 puan) tarafından
Başlarda öyle kuzum yavaş yavaş alışır sabırlı ol zaten ek hıda karın doyurmak için değil tatmak için
tarafından
Tesekkur ederim
(5,314 puan) tarafından
Rica ederim
-Reklam-
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Yedi sekiz aylık olduğundan beri veriyorum yemek zor yiyor yemiyor bende aç kalacağına bunu seviyor hiç değilse yesin diyorum
tarafından
Marketten mi aliyosun
(1,105 puan) tarafından
Evt canim arı marka alıyorum yuzbirden vitaminli balli irmikli falan çeşitleri var
tarafından
Emziryo muydun  benimki  sadece emio ama 3,4 dk  sadece.
Yeni yogurt verdil 1 cay kasigi 3 gun balkabagina  gectim 1 cay kasigi verdim oda sevmedi pek ya kafam cok karsk
(1,105 puan) tarafından
Evet yaşını geçti hala emziriyorum . Ne versek geri tukuruyor yediremiyoruz bazı şeyleri yiyo sadece . Sevmediğini zorlama aradan zaman geçsin tekrar ver ama herşeyden tatsin
tarafından
Tamam ❤
0 oy
tarafından
Evde yapilmasi daha iyi olur irmik yada yulaf haslayip icine rendeledigin meyveyi karistirip verebilirsin bende herobaby aliyorum zamanim olmayinca onu yapiyorum muzlu pirincli olandan . 
tarafından
Meyve purelerine bi cay kasigi keciboynuzu pekmezi ekliyorum . Rica ederim  ❤️
tarafından
AMA ben bagirsaklari henuz gelismemistir diye cok korkuyorum 6  aylik yeni.

Birde acaba bebek princi irmigi falan  satiliyo  onlari mi alayim yoksa  bize kullandigimizi  mi kullaniyim  bilmiom
tarafından
Canim  yavas yavas vereceksin zaten o zamana kadar 7 ayina girmis olacak  . Hic korkma
tarafından
Kendi kullangimdan bebege de kullaniyorum irmik pirinc
tarafından
Cok tesekkur ederim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 53 göst.
26 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde sweet rainbow (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 68 göst.
13 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Akifinannesii (1,048 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 121 göst.
31 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
5 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu

381,434 soru

11,419,560 cevap

34,975 kullanıcı

...