0 oy
177 göst.
Diğer kategorisinde (2,443 puan) tarafından
Bikaç gündür memeyi bıraktırmaya uğraşıyorum. Bugün 3. gün ama çok şükür her geçen gün daha da rahatlıyoruz. Bununla birlikte bezini tutup tutup ağlıyordu bak diyordu. Acaba kabız mı oldu dedim iki gündür büyük çişini yapmıyordu. Bu sabah yapmış ama kabız değil ve hala bezini tutup ağlıyor. Acaba bezi mi bırakmak istiyor? Şuan 18 aylık sizce erken mi tuvalet eğitimi için?

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay benimkinde bez bağlanmıyor vallah bende anlamadim gitti kıyameti koparıyor 
(2,443 puan) tarafından
Ya ben de açıp takarken ağlıyor. Bi de gün içinde de bezini tutup tutup ağlıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence evet tuvalete alışmak istiyo.

Bebekler böyle belli edermis
(2,443 puan) tarafından
Nasıl öğretcem acaba hiç tecrübem yok ya lazımlığı da var ama klozette mi daha rahat olur acaba :/
tarafından
Hiç bilmiyom kuzum;)
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Bemim kizimda bazem bezini tutup tutup gelio ve altını bağlatmak asla istemiyor  ama beni. Kizz çok kucuk  13 bucuk aylik
(2,067 puan) tarafından
Evrtt yürüyor  canimmm  bazen dolu  oluyor beizi  bazende hiç olmuyor
(2,443 puan) tarafından
Ben de tecrübesizim valla ama bikaç gün denemeye karar verdim inşallah olumlu sonuç alırsam mutlaka burayada yazıcam :)
(2,067 puan) tarafından
Yazın dneemye dusnuom bende canimmm
(2,443 puan) tarafından
Hayırlısi diyelim o zaman :)
(2,067 puan) tarafından
Aymem canim  kcukler zaten ogrenirler
0 oy
(1,472 puan) tarafından
Yeğenimde öyleydi istemedi bezi ablam 13 aylığa yakındı bezi attı daha da bağlamadı her seferinde lazımlığa gitti yaptı maşallah 
(2,443 puan) tarafından
Ay maşallah akılli bıdıkmış :)
(1,472 puan) tarafından
Aynen canım :)
0 oy
tarafından
Çişini yaparken yanma oluyor olabilir birde bu taraftan bakın belkide ağrısı oluyor o yüzden tutup agliyor
(2,443 puan) tarafından
Aklıma o da geldi tabiki. Enfeksiyon falan olabilir mi diye. Bezini çıkartıp gözlemlemeye karar verdim. Aynı şekilde devam ederse bi doktora götürcem mutlaka

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 114 göst.
20 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
13 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 824 göst.
0 oy
1 cevap 29 göst.

385,043 soru

11,516,097 cevap

35,176 kullanıcı

...