0 oy
143 göst.
Diğer kategorisinde (3,052 puan) tarafından
39+1 haftalık hamileyim. Başından beri özele gidiyorum. Doktorum çok iyi herşeyi o hastanede yaptırdık tahlil olsun testler olsun hiç devlete gitmedim. Ama ameliyat hanede tadilat varmış. Çarşamba günü faaliyete geçecekmiş. Bu sırada doğum başlarsa devlete yönlendiriyoruz dediler. Sizce de çok saçma değil mi? Ayrıca doğumhane ile ameliyathane farklı olmuyor mu. Normal içinde ameliyathane kullanılıyor dediler. Ara ara sancılarım oluyor doğumdan zaten korkuyorum bide devlete gidip ters ters konuşan ebeler denk gelirse diye stres sardı. Kaynanamda tutdurmuş para vermeyiz o zaman diyor. Tabiki vermeyiz de ben parasında değilim ki. Bunca zaman özele gidip devlette doğum yapmak istemiyorum. Para sıkıntısı zaten yok. Başka özel hastane de yok burda. Çoğu yer refakatçi almıyormuş tek basima olmak ve kötü muamele görmek  istemiyorum ilk doğumum. Biraz uzun oldu kusura bakmayın napacam şaşırdım lütfen bana da dua edin bebeğim Çarşambaya kadar beklesin

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay haklisin valla ne deyim ki çok saçmalık yani 
(3,052 puan) tarafından
Böyle bir durumda hastane yönetimini şikayet edebilir miyim acaba. Sonuçta onların bunu düşünmesi lazım. Doktorumdan da cok memnunum
tarafından
Sonucta hastane onlara ait ne yaoilabilirki ama dene sansini
(3,052 puan) tarafından
Sonuçta ben doğumu devlette yapacak olduktan sonra bunca zaman özele para vermezdim ki. Devlette de çok güzel doktorlar var. Sırf doğum için özele gidiyordum. Sinirimden delirecem ya böyle şanssızlık olmaz.
tarafından
Haklisin çnm ama ınsallah çözüm bulunur
(3,052 puan) tarafından
İnşallah canım
-Reklam-
0 oy
(4,493 puan) tarafından
canım valla hoş olmamış inşallah bebeğin bekler çarşambayı kendini yorma bol bol dinlen sende 
(3,052 puan) tarafından
Düne kadar gelsin istiyordum şimdi beklesin istiyorum. Nişan filan da yok inşallah bekler
0 oy
(119,346 puan) tarafından
Valla ben normal odada dogurdum bilmiyom ameliyathanedemi doguruluyo
(3,052 puan) tarafından
Dogumhane diye tabela var. Bi de ameliyathane yazan yer vardı.
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Ay devlette yaptım resmen yatakta yaptım doğumu çatala falan çıkmadım iki ebe vardı çok iyilerdi yanıma ailemden birini de aldılar doğum sırasında ve başka doğuran yoktu tek başıma doğurdum 1 odada ve hastane odasında sanci çektim herkes eşim falan yanımdaydı prensesler gibiydim ebe üzerimi bile giydirdi 
(3,052 puan) tarafından
Ay ne güzel ya. Devlette olursa inşallah bana da öyleleri denk gelir. Sen yeni de mi yaptın doğumu. Pandemiden dolayı normal doguma refakatçi filan almıyormuş çoğu devlet hastanesi.
(1,699 puan) tarafından
Ben 2019 da yaptım doğumu cnm ama o ilçeden taşındık birdaha hamile kalırsam o hastaneye o doktora gidicem 1 saatlik mesafe :)))
(3,052 puan) tarafından
İnşallah senin kadar şanslıyımdir :) Rabbim sana da tekrar nasip etsin inşallah
(1,699 puan) tarafından
Ileride inşalalh:))))

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 379 göst.
0 oy
3 cevap 67 göst.
9 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sertuğ (345 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 75 göst.
6 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Canlarim 3 (144 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 129 göst.
2 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Annesinincani (231 puan) tarafından soruldu

380,238 soru

11,384,052 cevap

34,884 kullanıcı

...