0 oy
620 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşiniz sizin peşinizden nasıl gelir kavga etmeden?

31 Cevaplar

0 oy
(262 puan) tarafından

Yapabileceği bişeyse yapar ikna ettigim bisey yok ama istemedigi biseyse ne yapsamda asla yapmaz biraz keçi inadı vardır çünkü:D

-Reklam-
0 oy
tarafından
Söz dinletmek , dayatmak ne kadar sağlıklı ki bi ilişkide bi fikrim varsa soylerim orta yolu bulur anlaşırız bi şekilde. 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Isın varmı derim olmadını6bılırm bns sormadn plan ypmaz bende ona sormadan ypmm derim buraya gidelim derim yok der nolur cok istedim derim kalk hazırlan der nnden once o cıkar ynı anlıcan hıc sorunsuz istedim yere goturur um 
0 oy
(405 puan) tarafından

Çünkü ben hep mantıklı konuşurum :D o da dinler sağolsun 

0 oy
tarafından
Aklında yer ediyor ama dinlemiyor
0 oy
(175 puan) tarafından
Hiç bişey yapmam hayatım şunu şöyle yapalım mı derim sen nasıl istersen hayatım der bana uyar hayatım der. Bazen de söylerim istemez kabul etmez bu kez ben saygı duyarım ona ayak uydururum. Böylelikle hiç cirkeflik yapmadan strateji uygulamadan birbirimizin istediklerini yaparız. 
(175 puan) tarafından
Ha bi kaç kez çatıştık :) istediğim olmadı maddiyatla alakalı biseydi olmaz dedi çok istediğim biseydi ağladım zırladım kıyamaz ağlamama kabul etti :D
0 oy
tarafından
Normal ses tonumla söylerim yapar oda 
0 oy
tarafından
Erkeğin karakterinde varsa bir şey yapmaya gerek yok ama karakterinde yoksa Afedersin odunun teki ise ayaklarını yıkasan bile yapmaz dinlemez umursamaz duymaz
0 oy
(237 puan) tarafından
Ben Bi küssem o bin küser hiç sözümü dinletemrm  ki aklına esini yapar 
0 oy
(3,421 puan) tarafından
Zamanla cnm zamanla 20 yildir daha surda 3 veya 4 yildir dinliyor beni yani zaman ve sabir

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 526 göst.
4 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
+1 oy
50 cevap 451 göst.
22 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 664 göst.
6 Aralık 2019 Aile kategorisinde Seher demir (3,859 puan) tarafından soruldu

380,429 soru

11,390,160 cevap