0 oy
522 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Kızlar ben haksızlığa falan gelemeyen insanım eşim çok iyi niyetli ve ailesi konusunda her şeyi iyi olarak görüyor annesi ayrımcı mesala diğer oğluna çok düşkün afedersiniz  be yaparsa yapsın o başının tacı eltimler aile apart. Biz ev aldık nişanlıyken borç ödüyoruz aile apartmandaki daire izde kv oturuyor.. Neyse kayınvalidem kaynım batmış etmiş çok yardım etmiş eşimde bekarken  çok yardım etmiş bizim ev alma sürecimizee kayna bize verdiklerini laf ederek verdi kaynıma onsa bize bir ve zaman zaman laf eder çoğu zaman eşim annesine kızar ama hep aynı.. Kaynım ile biz konuşmuyoruz yaptığı bir haksızlık yüzünden eşimde ne olduğunu gördü eltimle de konuşmuyorum neyse.. Kızlar eşim çok çok iyi niyetli biraz gözünü açsın istiyorum çok tartışıyoruz ama çözüm değil ne yapabilirim tecrübelerinizi aktarırmısınız yapılan haksızlıkları görmesini nasıl sağlarım biraz sert olsun istiyorum.. 

13 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Boynuna tasma takın eşinizin..yada hacı hocaya gidin.. olmadi adamın eline bicak silah verin katil olsun.. belki rahatlarsiniz.. 
tarafından
Yok adamin  karakteri sessiz.. ondan diyor az sesini çıkarsın diye
tarafından
Yetersiz gördüğüm zamanlar da akıl dağıtmayı seviyorum
tarafından
Hanife seni seviyom ama bugünlerde farklısın sende kırıcı sın
tarafından
Kimseyi kırdığımi düşünmüyorum sehercim ☺️ üslup vardır üslup vardır
tarafından
Şükür sizi farkedende var  yeterliliğin sana kalsın sana zaten anca yetiyordur
-Reklam-
+2 oy
(968 puan) tarafından
Kendini sogutma cok sikayetci olma biraz nerde ne konusacagini bilmekle alakali ki esim bana sormadan eve 5 dk gec bile gelmez ama gel gor ki bizde ailesi yuzunden tartisiriz yani ben kizarim esimde arayip annesine kizar sonra soner
(228 puan) tarafından
Ben eskiden öyle yapardım ama annesi çok dengesiz bugün iyi konulur yarın kötü döneğin teki
+1 oy
tarafından
Kocama hayatımda tek bir kez sözümü dinlettim sekiz yıllık evliyim geçen yıl evi terkettim boşanma davası açtım o günden sonra dinler oldu
tarafından
Seho dur gız gaz verme :)
tarafından
Dkdlsjdkd ama hala soktayim napim:)
tarafından
Niye la sakin ol :)
(228 puan) tarafından
Ciddimisiniz
tarafından
Ciddiyim
0 oy
tarafından
Sen diyonki simdi sert olsun kalp kirsin ama bana yumusak olsun seni sefil yada muhtac ediyomu ona bak once sen haksizliga gelemiyosun diye esin kaynananlarla kotu olamaz herkesin anasi kardesi
(228 puan) tarafından
Muhtaç etmiyor şükür ama yapılan haksızlığı görsün istiyorum
tarafından
Allah goruyo esinde elbet gorur anasiyla kardesiyle kotu olunca huzuru olmaz sanada daha fazla yansir bukadar sonuc odakli dusunmeyin bu durumlarda gelismelerede bakin sonucu kotu olur huzurunuz daha cok kacar o bana bunu dedi sunu dedi diye hep birbirinize yansitirsiniz
(228 puan) tarafından
Abisi ile konuşmuyor kendi hörüd yaptığı üç kağıtçı lığı ama doğru Anlatmakla anlamıyorlar
tarafından
Bak iste kendi girmus elbet haksizligida gorur sabretmek onemli sen irdelersen bu sefer senin yuzunden diycek huzurun kalmiycak rahat ol huzursuzlukla hic biyere varamassin
(228 puan) tarafından
Haklısın cnm
0 oy
tarafından
Bazi konular vardır internetten istişare yapılmaz. Buda onlardan biri sağlıklı bir nasihat olmaz klavye üzerinden. 
tarafından
Katiliyorum
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Dinlemez onlar hepsi arsız söz dinlemez:D

(228 puan) tarafından
Dimiii
0 oy
(2,600 puan) tarafından
Valla akraba farklarini cikarirsak sen bensin esinde ay esim gibi bende biktim ne desem boos ver duzelir diyo takma diyo malesef takiyirum valla cozumu yok malesef yasayip gidicez
(228 puan) tarafından
Benimkide takma diyor çok rahat ama diğerleri götürüyor her şeyi
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bızde ben ne dersem o ya başkasını dinlemez bende başkasını dinlemem o beni ebn onu lafımı ikiletmez bende onun ikiletmez 
(228 puan) tarafından
Bizimde öyle ama bazı şeyleri görsün istiyorum çok iyi niyet iyi değil
(4,061 puan) tarafından
Benimki cingoz6benim görmedimi görür valla görmesi için bazı şeyleri yakala ve bk ben sna demiştim öyle olucani dersen blki anlaya bilir
0 oy
tarafından
Dinletemiyorum canım hep bir dik kafalı hep dediğim dedik sonuç hep ben hakli çıkıyorum benim ki de benim bütün altinlarimla  arabmizi satti kardeşiyle ortak iş yaptı ben istemedim yapma etme dedim arabayı değiştirelim dedim kabul etmedi sonuç kardeşi kazık attı benim dediğime geldi ne zaman yapma desem yapar sonuç yine hüsran sonunda iyi bir kavga etcez ama sabrediyorum bebegimin hatrına az kaldı sanrımda bitmek 

Kısaca uğraşma laf anlamazlar aile olunca kazık yiye yiye akıllanırsa akıllanır yoksa devam eder  
(228 puan) tarafından
Bizimkide şöyle abiis hep batmış eşim bekarken hep destek olmuş abisi açıkgöz eşin üzerine araç almış borcu birikmiş tabi bu benden önceki konu aracı başkasına vermiş hep kendi işine geldiği gibi eşim abisi ile konuşmuyor evlilikten sonrada aldığı parayı hep bana gösterir ama biraz fazla iyi niyetli ailesi anlsım istiyorum yaptığı haksızlığı
0 oy
tarafından
Kelin ilacı olsa başına sürermiş bacım 
0 oy
(221 puan) tarafından
Bnc Esin herşeyin farkında ama ailesi oldu için sna yansitmio bı tanede bnd var ordan biliom cnm yanımda kadın neler yapıyor hala sn sus dio toz kondurmuyo herşeyin farkındalar ama işlerine böyle geliyor
0 oy
(9,247 puan) tarafından
İçinden gelmedikçe bişey yaptiramazsin kimseye o onun ailesi 
0 oy
tarafından
Cilve yapıyorum dudaklarımı büzüyorum bazen kucağına oturup acaba şu böyle mi olsa hayatım diyorum yada sarılıp öpüyorum istiyorum bacım ben erkek Fatma gibiydim huyumu değiştirdim adam şimdi beni seviyor dbebdbensndjdb

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 211 göst.
18 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,569 göst.
0 oy
8 cevap 296 göst.
20 Şubat 2024 Aile kategorisinde Yusram.6925 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 429 göst.

377,029 soru