0 oy
940 göst.
Aile kategorisinde (1,254 puan) tarafından
       .....Eşinizle nerde nasil tanistiniz??

Ben:Eşim beni cocuklugundan begeniyormus ben orta okulda okurken kendi kendine soylemis bi bahtimi sinayim belki oda beni sever diye ve hic yanilmamis)))

Ben okulu bitirmisdim dukanimiz vardi calisiyodum isden donerken bana yolda yaklasti ve beni cocuklugumdan begendigini sevdiyini dedi benle cikarmisin dedi acikcasi bende ondan hoslandigim icin kabul etdim...Bir kay ay ciktik sonra babam beni vermeyince kactik Simdi 2 kizimiz var ve hala cok seviyorum ilk gunku gibi))

33 Cevaplar

0 oy
(3,695 puan) tarafından
Allah daim etsin huzurunuzu insallah ❣
-Reklam-
0 oy
(13,264 puan) tarafından
Face de cnm sene 2011 :D
0 oy
tarafından
Yılbaşı akşamı onun dayısı babamın kankasıyfı elımde bardak da içecek vardı çekti aldı teşekkür ederim dedi sinir olmustum sonra 1 haftaya msj attı senden co hoslandım dıye ben istemiyorum sıl numaramı dedim öyle böyle derken 5 sene pesımden kostu asla gorusmedım bıle bır gun msj attı denızdeydı o zaman başka şehirde sana sarılmak isterdim birkez hayatımda çok ıcımde kaldı deeı bende tabı denizde gelemez ya gel sarıl dedim sabah bır msj iş yerının onundeyım dışarıya gel ben sok denızlerı aşmış gelmiş sonra da konuş et sonuç evli mutlu çocuklu  canım :)
(446 puan) tarafından
Çok güzelmiş :)
0 oy
(2,351 puan) tarafından

Arkadasimin arkadasinin arkadasiydi :)))))

Arkadasm arkadsyla buluscak sen de gel dedi bnde olur dedm . Esimde kendi arkdasiyla gelmis ole  telefon numarami istemisti ilk gun cok begendigini solemisti ben artk evlendim evliyim felan dedi bayagi yurudu yani bn vermedm ama 3 gun ust uste bulstuk 3 uncu gun verdm numrami :) o gunden beri hergun yada haftanin 4 gunu bulsmaya basladik  arkadasimin arkadadinin arkdasiyla evlenmis oldum :)))) didisinin didisinin didisi :)

0 oy
(536 puan) tarafından

Mutlulugunuz daim olsun . Bizde 2012 de internette tanıştık kaçarak evlendik çok uzun kısacası böyle:D

0 oy
(1,449 puan) tarafından

Işyerinde tanıştık 2 ay flört ettik 3.ay evlendik 4.ay gebe kaldim sanirsam :D

(2,351 puan) tarafından
Vaoov cok hizli :)
0 oy
tarafından

İşyerindeeeee ..... ;):D

0 oy
(523 puan) tarafından

Allah bozmasinnnnn<3 biz garsonduk tanistik 1 ayda evlenmeye karar verdik. Aileleri yikilmis iki bireydik kendi ailemizi kuralim dedik. Simdi bi prenses bekliyoruz son gunler hayirlisiyla<3

0 oy
(581 puan) tarafından
Uni'de burs aliyoduk bi kaç kız beyefendiden orda tanıştık:) 
(13,264 puan) tarafından
Kübra nasl oldu kız anlatsana en fantastik snnki :D
(581 puan) tarafından
Ercumen canım benim eşim Kırıkkale Yahşihan belediyesimdeydi o ara git gel yaparken tanıştık ilk abi sonra sevgili sonra koca oldu:)
0 oy
(2,064 puan) tarafından

Aynı mahallede oturduğumuz için tanıyordum birbirimizi ama konuşmamıştık bigün facebook dan eklemiş kabul ettim hep abi diye hitap ediyorum ama ben :D öyle öyle başladı işte 

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Markette tanıştık. Ikimiz de müşteri olarak oradaydık.ilk görüşte aşk gibi birşey bizim ki :) kabul esim çok ilgimi çekti ilk başta. Boylu poslu giyim kuşam endam :))) iyiki evlenmişim bu adamla ya:)
tarafından
Seruveni anlat gelişmelerden bahset merak ettim simdi bak en çok senin ki ilgimi çekti :)
(7,118 puan) tarafından
Canım ben markete su almaya girmiştim eşimde mesai sonrası ev arkadaşı ile birşeyler alıp çıkacakmışti . Reyon aralarında dolaşırken denk geldik bakakaldık birbirimize. O gün konuşamadık ertesi gün yine denk geldik .ben çalışıyordum o zamanlar ondan aynı markete ugruyordum. Oradan da otobüse binip eve gidicem. Neyse yine denk geldik biz. Bu kez benden önce cıktı ben gitti diye üzüldüm marketten çıktım köşede bekliyor. Hiç oralı olmadım otobüs durağına kadar geldi arkamdan çekinerek. Ben bakıyorum o bakıyor cesaretini topladı geldi .merhabalastik sohbet etmeye başladık. Eşim bana.muhendisim dedi o zaman .ama asker olduğunu anlamıştım. Biz o gün sabaha kadar telefonda konuştuk. Sabah kalktım ise gittim öğlen beni aradı yanına gelmek istiyorum diye . Tamam dedim.Bir geldi üniformalı dellan gibi herif. Içimden "oy senin yıldızlarına kurban gökyüzü gibisin" dedim :)))) eşim çok çekingen birisi.o hallerini çok seviyorum. Evlendik mutlu huzuruyuz çok şükür. Bir kızımız var simde de 20 haftalık hamileyim. Hiyakemiz en kısa haliyle böyle işte:))
tarafından
Ama çok tatlı yaaaa Rabbim huzurunuza zeval vermesin ınşallah hepimizin de .Allah bağışlasın yavrularını cnm
(7,118 puan) tarafından
Amin canım  cümlemizin evladını.
0 oy
(12,840 puan) tarafından
Biz önce birbirimize kardeşim derdik dertleşirdik vs vs sonuç şuan karı kocayız :) 
0 oy
tarafından
Eşimle hastanede tanıştım. Eşim KBB doktoruydu kontrole gitmiştim geniz eti aldırmak için onzaman eşim gençti tabi ben aşık oldum ona sonra bni ameliyat etti ağır geçti cnku sürekli geldi gtti ilgilendi vs hemde bizim sokakata oturuyordu tesadüfen karşılaştık öyle başladı aşkımız 

Bnde İngilizce öğretmeniym eşim sürekli bni arabayla alisrdi okula bırakırdı öyle yani 8 yıllık evliyim 
0 oy
(458 puan) tarafından
Bende kactim kiz benim kide vermedi  bi oglum var biride yolda insallah :-):-) bjzde calistigim markette tanismistik
0 oy
tarafından
Eşimle lisede tanıştık bn lise 2 de eşim lise 3 

Öyle o zamandan beri beraberiz üniversteyi de beraber okuduk hatta son sene evli gittik geldik :) 

Sizide Allah daim.etdin
0 oy
tarafından

bizimkide cocukluk aşki canim karşilikli apartmanlarda oturuyorduk esim bana cok aşikti birde bakmısim evledik 17 yillik evliyim bir kizim bir oglum var <3

0 oy
(6,137 puan) tarafından
Ben internette tanıştım ne güzel günlerdi be. Akşam evden konu açıldı pişmanım bekarken seninle koparatife girmedigime dedim oda bende dedi sonradan jeton düştü ben seninle evlenmek için çıkmadım ki dedim güldü 
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Kizlaaar hepinizin mutlulugu daim olsun
0 oy
tarafından
Bizde bn lisedeyken ablasiylan arkadastik ordan bni gormus surekli ablasiyla teklif gonderdi ablasida seni kardesime alacam sn bizom gelinimiz olacaksn diyordu bn kabul etmedm me kadar annesini babasini tanisamda onu tanimyordum hatta hic gormemistim  6 yil boyunca boyle gecti onlar sehre tasindilar ablasinin duginu vardi ona geldm ilk defa orda dikkatli baktm o gunden sonra onu dusunmeye basladm dugunden sonra kucuk kardesiyle facede konusurduk iki ay sonra yine kicuk kardesiyle konusurken kendi mesaj atti kardesinin facesndn ondan sonra konusmaya basladik gece  istemeye geldi askerligni yapmadigi icn vermediler iki kotu gunlerimiz oldu 3 yilida bu sekilde bitirdik askerden geldikten 7 ay sonra istemeye geldi tekrar ve bu sefer verdiler 6 ay icerisinde evlendik smdi 11 aydir evliyiz ve 8 aylik hamileyim bebegimizi bekliyoruz 
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Hem babamin halasinin torunu hemde anneannemin dayisinin torununun oğlu :) kendimi bildim bileli taniyorum 

İlgili sorular

0 oy
64 cevap 2,198 göst.
25 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Sümeyye23 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 1,504 göst.
18 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Sümeyye23 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 931 göst.
5 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Cadıkız (5,311 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 480 göst.
25 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Hilal❤️Ecrin❤️Tulay (984 puan) tarafından soruldu

374,655 soru

11,206,331 cevap

34,507 kullanıcı

...