0 oy
317 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bu hazır mamalar çocukları gerizekalı ediyormuş doğru mu. Pirinç unu ve sütle yapılan mama verin diyorlar. Ne kadar doğru sizce 

18 Cevaplar

0 oy
(790 puan) tarafından
Niye o kadar pahali o zmn
tarafından
Bilmiyorum canım ya çok kabız ediyor bebeğimi ama
(790 puan) tarafından
Bende veryorum.mecnur benm oglumda kabz anne sutu aliyomu
tarafından
Anne sütü de veriyorum canım
(790 puan) tarafından
Bende oyle canm hem meme hem mama
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aa dogru mu.
0 oy
tarafından
Bunu söyleyenler gerizekali
tarafından
Bilmiyorum ya. Birde bebeğim daha 2 aylik
tarafından
Yo yiğenim hazır mama ile büyüdü şuan hukuk okuyor avukat olucak gerizekalı olsa olmazdı dimi
tarafından
Sesli güldüm:))))
tarafından
MasaAllah:) bilmiyorum insan tedirgin oluyor böyle dediklerinde
tarafından
Vallahi canım benim eltim mama ile büyümüş zehir gibi benim bebeğim doğduğu günden beri mama ile besliyorum benden daha iyi biliyor her şeyi Maşallah daha 4 aylık Büyüyünce de böyle olur Ne alakası var takma öyle şeyleri Bunu söyleyen geri zekalı zaten
0 oy
(253 puan) tarafından
Hazir mamadan kastin kavanoz dakilermi
tarafından
Yok canım bebelac Aptamil vs
0 oy
tarafından

kiz ben gerizekaliyim o zaman :D meme reddi yapmışım annem hazır mamayla büyütmüş :D

(790 puan) tarafından
2 yasima kadar emmişim akilli sayilmam
tarafından
Hergun yeni bir laf çıkıyor ortalığa kafayı yedi insanlar vallahi
(790 puan) tarafından
Anne sutunun yerni almaz tabi ama ilk secenek mama
0 oy
tarafından
Ne alaka ya daha ne çıkaracaklarını şaşırdılar napalim sütünüz yoksa açmı kalsın bebeler 

Kardeşim mamayla büyüdü zehir gibi maşallah 
0 oy
tarafından
La havle vela kuvvete illa billahil aliyyilazim diyorum 
tarafından
Ahajhahahaha :)
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Hahahahaah hiç gulcegim  yoktu  gerizekalımi hahaha onlar gerizekalı dir bırak şunları diyeini miller kafayı yemis  şimdi bemkm kizim gerizekalı minoldu  bemim kizm aklli bidik:D

0 oy
(10,441 puan) tarafından
Pirinç unu besin değeri olarak düşük irmik yulaf unu tavsiye ederim 
(2,252 puan) tarafından
Kız 2 aylikmis bebisi
(10,441 puan) tarafından
He ne bilem kız pirinç unu deyince. Bebe sallıyom çok okumadım. Mama versin şimdi baktım millet ne çok biliyo ya
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Ikisi de değil. Kac aylık bebis
(2,252 puan) tarafından
2 aylikmis canım. Yeterli süt yok mu? Bence pirinç unu kesinlikle değil mama
0 oy
(996 puan) tarafından
Ben hiç mama kullanmadım csnim ama mecbur verenler var kim diyorsa o gerizekalı bence sadece arı mama veriyorum oğluma oda yatmaya yakın içine meyve dogruyorum pirinç unu zaten sadece yulaf li 
0 oy
(119,499 puan) tarafından
saçma bence     
0 oy
tarafından
kız ilahı güldüm :) hiç mama vermedim ama öyle şey mi olur, sadece formül mamayla büyüyen yeni nesil bebeeler dolu etrafımda maşallah zehir gibiler. ayrıca asıl pirinç unu verilirse sıkıntı hiç bir besin değeri yok yazık edersın bebeğine. pahalı mamaları almayıp pirinç unu vermek isteyelerın ve cahil kayınvalıdelerin uydurduğu bişey aslı yok yani. anne sütüne en yakın formül mamadır net
0 oy
tarafından
Gerizekali mi ediyomus?yani hergun bisey uyduruyo birileri sasiyorum artik. 2 universiye bitirdim 3. Yu okuyorum aciktan gerizekali olmadim cok şükür:D gerizekalidan kasıt ne bilmiyorum ama
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Onu sana söyleyen bence gerizekalı 15 aylık oğlum var 15 aydır kullanıyorum senden akıllı valla benim oğlum:))))) 
0 oy
tarafından
Oğlum mama ile büyüdü 6 ayda aya aya aya diye şarkı söylüyordu şu an 18 aylik cümle kuruyor. Bunu söyleyen geri zekalı bence 2 aylık bebeğe de pirinç unu veremessin bağırsaklarını mahfedersin bence sana bunu mama parası vermemen için söylemişler.
tarafından
Anladım canım doğru diyorsun. Aman Mamanin parası önemli değil. Hangisi iyi gelecekse onu yaparım tabikide
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bunu başkasi dglde sen diyon gibi 
tarafından
Çüşş..

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 90 göst.
18 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esra129 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 161 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Azrainci (189 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 140 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kubra19 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 271 göst.
25 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu

381,237 soru

11,413,391 cevap

34,959 kullanıcı

...