0 oy
193 göst.
Diğer kategorisinde (1,506 puan) tarafından
Kızlar bebeğim doğdu ayın 1 de ama kuvez aldılar enfeksiyon var dediler sezeryan oldum sende enfeksiyon varmış ordan geçmiş dediler hortumla besleniyormus 1. Sorum böyle bi sıkıntı yaşayıp problem olan var mi korkuyorum birşey olacak diye 2. Sorum pompa aldı eşim süt için ama pompayla satmayı beceremedik elimle sağıyorum 55 cc filan çıkıyor mama da veriyorlar siz pompayo nasıl kullandiniz wee bayb nin manuel pompası mandallı gibi 

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Canım elektirikli pompa aldır göğsüne yerleştir hava almayacak şekilde elinle boşaltamazsın mastit olursun geçmiş olsun sağ saglim kavuş yavruna inşallah  benim eltimin oğlunun da kanın da enfeksiyon vardı 10 yattı küvezde şimdi 18 aylık sağlıklı maşallah
(1,506 puan) tarafından
Inşallah iyi olur ya eşime diyeyim de olmaz sa ondan alsin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cnm elektrikli pompa mi o aldığınız ilk başta göğsün acır  kanar alıştıkça acısı geçer yumuşar sen gayret et sağ sütün hem çoğalr hem göğsün yumuşar
tarafından
Bebeğini emzirmeye gidiyor musun canım acır tabi daha çok yenisin bnm göğsüm kanıyordu oda bebek emdiği için tabi bnm de oğlum 1 hfta kaldı küvezde bn hem sağıyordum yoğun bakımda hastaneye ait elektrikli pompa ile hmde emziriyordum oğlum da çok az sarılık geçirdi kanayan yeri sütüm ile temizliyordum sabahı iyileşti acıyor diye asla geri çekme kendini yoksa emmez asla
(1,506 puan) tarafından
Emzirmeye gitmiyorum canım göstermiyorlar çünkü sütü sağıp gönderiyoruz acımıyor sağarken ama az çıkıyor elimle saginca
tarafından
Bn gidiyordum orada olan tüm anneler emzirirdi elle olacak iş değil bu bilgin olsun
(1,506 puan) tarafından
Valla burda herkes öyle canım almıyorlar kimseyi içeri yoksa bende sordum da gelip emzireyim diye yok dediler
tarafından
Anldm cnm tek çarn elektrikli Allah şifasını versin tez zamanda çıkar emzirirsn rahatça
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Youtube dan videolarına bak canım.
(1,506 puan) tarafından
Bulamadım aynısından anlatan ya baktım da
(4,668 puan) tarafından
Anladim kuzum aslında cok basit ama bundan nasil anlatırım bilmiyorum.
(1,506 puan) tarafından
Hım tekrar bakayım olmazsa
0 oy
(164 puan) tarafından
Bende seninle aynı durumdayım benim bebeğimde yeni doğdu 5 gündür küvezde iyice yapıştır göğsüne bebek.tuyar gibi yap sonra hızlı hızlı baş hemen gelmez zaten anca bende yeni ogrendim
(1,506 puan) tarafından
Hiç deme canım iki gündür uğraşıyorum bir türlü olmuyor elimle iyice sağıyorum ama gene de kalıyordur
(164 puan) tarafından
Hemen gelmiyor cnm biraz uğraştırıyor malesef ama vazgeçme yeni olduğu için olmaz ama bi süre sonra baya iyi oluyor sadece elimiz yoruluyor o kadar
(1,506 puan) tarafından
Deneyeyim o zaman tekrardan canım teşekkürler
(164 puan) tarafından
Rica ederim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 70 göst.
3 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Funda97 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 449 göst.
2 Mart 2020 Diğer kategorisinde Nebaht (501 puan) tarafından soruldu
0 oy