0 oy
508 göst.
Diğer kategorisinde (2,252 puan) tarafından
Arkadaşlar burda birbirimizin tecrübesinden faydalanıyoruz kimseyle konusamayacagimzi şeyleri konuşuyoruz vs her acıdan iyi ama burda her kesimden her meslekten her memleketten varız. Yaptığımız yemek ya da eşya paylaşımları kimini üzüyor. Kimseyi kısıtlayamayız tabiki ama durumu gerçekten hiç olmayan arkadaslara durumu iyi ya da en azından daha iyi olan arkadaşlar karınca kararınca bir şey yapamaz mıyız çünkü burdaki arkadaşlar ya emziriyor ya hamile 

12 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Şöyle diyim devir artık çok değişti inan ki daha dün haberlere cıktı açız yemeğimiz yok diyo kadın evi filan cekiyolar 1 ay sonra dans ediyo paralar ile para bizde şarkısı ile internet ortamından hele hiç güvenilmez kim doğru söylüyor kim yalan bilemeyiz bacım
(2,252 puan) tarafından
Haklısın canım iste o yüzden para gondermemeli  malesef. Su 101 kartları falan ya da direk erzak kolisi yollanabilir. Artık günahı boyunlarina
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Niyetin fikrin çok güzel ama kimseye guvenilmiyorki bu devirde kuzum 
(2,252 puan) tarafından
Evet malesef. Ama erzak göndersek nasıl sabote edilir ki günahları boyunlarına artık. Gerçekten okudukça boğazım düğümleniyor hamile emziren anneler açız dedikce
tarafından
Çok çok haklısın ama burda okumuştum bebeğine verilen elbisesi letgoya koyup satanlar varmış tabi herkes bir değil ama ne bileyim ben güvenemiyorum açıkçası
(2,252 puan) tarafından
Hadi ya. Of valla insanlık be hale geldi arkadaş. Bir kaç pislik yüzünden gerçekten ihtiyaç sahipleri mahrum kalıyor
tarafından
Aynen öyle canım artik öyleleri yüzünden gerçek ihtiyacı olanlara bile önyargılı olmaya başladım
(2,252 puan) tarafından
Allah ıslah etsin onları. Gerçek ihtiyaç sahiplerine de yardim etsin insallah
+2 oy
tarafından
Düşünce çok güzel ama suistimal edilir
(2,252 puan) tarafından
Ah keşke edilmese keşke Bu hale gelmeseydi insanlik.  Hamile emziren annelerin ac olduğunu okudukça dugumleniyorum
tarafından
Bence burda yeme içme resimleri paylasmamaliyiz
(2,252 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum
0 oy
(119,055 puan) tarafından
Ne gibi mesela
(2,252 puan) tarafından
Ya ne bileyim mesela bir koli hazırlayıp gönderilebilir. Bebek kıyafeti yiyecek vs. Ya da şimdi 101de falan para yüklü kartlar oluyor o tarz bir sey
(119,055 puan) tarafından
Himm anladim aşko
0 oy
(649 puan) tarafından
Keşke herkes senin gibi anlayışlı olsa canım ... 
(2,252 puan) tarafından
Keşke elimizden bir şey gelse..
0 oy
(410 puan) tarafından
Gecen paylaşmiştim vijdan azabi cektim hakinizi helal edin ya
(2,252 puan) tarafından
Düşüncesiz Allah ıslah etsin öylelerini. Valla 1 tabak altı üstü. Annem hep der iyilikle yaklaş kim olursa olsun bırak kötülüğü ona kalsin diye
(410 puan) tarafından
Aynen canim Allahtan ordan tasindim anneme ablmalra yakin geldim Allah kayinpederde raziolsun merkezdeki evi bize verdi
(2,252 puan) tarafından
Sağolsunlar canım hayırlı olsun
(410 puan) tarafından
Sagol canim benim iyiki bu post actin
(2,252 puan) tarafından
Sen de sağol canım:)
0 oy
(1,699 puan) tarafından

Nasil yani yemek yapıp gönderecez mi:ermm:

tarafından
Yanlış anlamissin
(2,252 puan) tarafından
Yani yemek değil de bir koliye 1er poşet mercimek fasulye bulgur pirinç yağ salça falan bir süre götürür en azindan
(2,252 puan) tarafından
Ramazan kolisi gigibi
(1,699 puan) tarafından
Aklımda var benim aslunda
0 oy
tarafından
Nede güzel bir konuya deyindin o kdr haklısın ki bazen çocuğumun bezi yok maması yok dedikleri zmn hade bu diğerinden öğrendi geldi samimi değil diyordum evinde asgari ücret ile geçinen sırf kafa dağıtmak için buraya girebilmk için cipsten koladan çıkan şifrelerle girebiliyorlar hamile insanların haline deyinmek bile istemiyorum zamanında bende atardım ama uyaran olunca gerçekten hakli buldum bunu bilen ve atan o kdr insan var ki neymiş sizde herşeye karışmayın istediğimizi atarız falanca gerçekten Allah gönül tokluğu versin aç gözlü insanlardan her zmn uzak dururum
(2,252 puan) tarafından
Aynen canım ya. Yanı bir bebişin o merada olduğunu bilmek daha üzücü hamileler emzirenler kıyamıyor insan
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Niyetin çok güzel Allah senden razı olsun ama niyeti kötü bir sürü insan var burda o yüzden hiç bu işlere girme elinin verdigini gözün görmediği sürece verdiginden de sen meshull olacaksın 
(2,252 puan) tarafından
Allah senden de razı olsun canım. Keşke insanlık bu hale gelmeseydi..
(7,441 puan) tarafından
Keşke canım kötü bir zamandayiz insan kime nasıl guvenecegini şaşırıyor senin güzel düşünmen yeter
0 oy
tarafından
Niyetin çok güzel ama kim yalan kim doğru söylüyor bilemeyiz kuzum 
(2,252 puan) tarafından
Malesef öyle Allah yardımcıları olsun:(
0 oy
(4,538 puan) tarafından
Rabb'im kimseyi zorda bırakmasın kimisi doğru söylüyor kimisi yalan söylüyor burdakilerde haklı olarak kime güveneceklerini bilmiyorlar :(

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 716 göst.
5 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Laplusbelle (2,445 puan) tarafından soruldu
+1 oy
34 cevap 889 göst.
26 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nurse34 (1,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 86 göst.
3 Haziran 2023 Aile kategorisinde sweetlady (594 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 162 göst.