0 oy
536 göst.
Aile kategorisinde (29 puan) tarafından
Kızlar biraz uzun olabilir kusura bakmayın annem bizimle yasiyodu özel problemlerden dolabı evini ayırdık evini yerlestriyoruz esime bir perde tak dedim suratıma bakiyo hadi gidelim diyo iş yapmak istemiyo taşımam diyo amele tutsun diyo eve geldik 1 kızım var ikinciye hamileyim 2 aylık tartıştık niye böyle yapıyorsun diyorum banane ben mecbur muyum diyo annem gidince maddi durumdan dolayı annesi gile g döndük taşındık ben burda herşeye yardım ediyorum bende mecbur değilim dedim benim annemle kendi anneni kıyaslama dedi bende sinirlendim sen kimsin benimle böyle konusuyosun falan dedim senin sulaleni si....rim dedi asıl sen kimsin dedi ne diyon sen ya dedim gelmisini geçmişini bilmem naparim bana bagiramazsin dedi benim bı borclarim bitsin ozaman kimseye eyvallahim olmicak dedi napcam benimi göndercen dedim istersen şimdi git dedi bende iki dünya bir araya gelse ben senle artık bir araya gelmem dedim ağlayıp odadan çıktım 5 dakika sonra yanıma geldi özür dilerim öyle demek istemedim dedi bende boşuna konuşma seni görmek bile istemiyorum dedi 2 aylık hamileyim 2.5 yaşında kızım var babama gitcem ama onunda durumu iyi değil güvenemiyorum ama bu adamda istemiyorum napicam akıl verin artık bıktım hep arada kalmaktan

13 Cevaplar

+1 oy
(1,699 puan) tarafından
Esin çok saygısız 

Tırnağın varsa başını kasi bu devirde
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Eşin çok ağır konusmus, ne olcak annene yardım etse eline mi yapisir kalas
(29 puan) tarafından
Annem emekli biz kaynanamla oturuyorduk annem bosaninca bizim yanımıza geldi evi ayırdık kirayı o oduyodu şimdi gidince ortada kaldık ondan nefret etti annemden ya
+1 oy
(228 puan) tarafından

1. Bu erkek anneleri ne anamış be kız anneleri sanki taş 
0 oy
(649 puan) tarafından
Tabiki sen haklısın... Böyle adamla nasıl geçinirsin bilmem kendine güveniyorsan hiç durma derim bir iş bulup çalışırsın 
(29 puan) tarafından
Babam tek başına bide erkek kardeşin var hamileyim küçük kızım var nasıl çalışırım bilmiyorum kızıma kim bakicak
(649 puan) tarafından
Anladım.. O sana nasıl davranıyorsa sende aynı şekilde davran kendini ezdirme kesinlikle daha çok tepene biner
(29 puan) tarafından
Hemen bağırsam gırtlağıma çöker dengesiz oldu iyice
0 oy
tarafından
Sen de onun annesine yardım etme yapmıyorsa isteme hakkı yok 
(29 puan) tarafından
Kaynanam çok iyi bir kadin beraber yiyip içiyoz nasıl yapmam utanırım bı kere yapmasam ama benim annem kiymetsiz
tarafından
Ha o zaman bişey diyemm canım ama eşine sinir oldum
(29 puan) tarafından
Yüzünü görmek bile istemiyorum ne hali varsa gorsun
0 oy
(216 puan) tarafından
Cnm sevmiyorsan ayrı tabi bu yaptığı hoş olmayabilir ama ayrılmak için sebep değil. Sen yaptın diye aynı şeyleri yapmak zorunda değil onun hoşgörünün kalmış. Eskiler bunca yıl nasıl evli kalıyor ;idare ederek birdaha anneni tartismalara sakin sokma net bir çizgi çek konu oraya giderse çek başka odaya git anneler ile ilgili olan saygısızlık hoş değil senin anne benim annem diye başlanan cümleler de iyi yere gitmez bunu konuş cnm ama biranlik kızgınlık olur vs yapnamistir.birdaha demezsin yeni taşınmış bu kızgınlık geçsin ..yani hep anlayış ve hoşgörülü olmak lazım kıyaslama yapmamak lazım .ben yapıyorum o niye yapmıyor felan olmaz .seviyorsan dur Özür de dilemis biraz daha tribini atarsın istersen sen HAKLISIN ama seviyorsan biraz daha hosgoru
0 oy
(3,580 puan) tarafından
Bence gerçek kimliğini ve zihniyetini net olarak göstermiş ama siz bilirsiniz tabi. 

Haklıyı arıyorsak tartışmasız sizsiniz. Mutluluğu arıyorsak net bir iletişim ve olumlu ya da olumsuz sonucu saygılı bir şekilde kabul etmek. 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Eşin çok saygısızca konuşmuş özür dilediginde hemen affetme 
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Esin terbiyesizlik saygısızlık yapmış ne hakki var sana küfretmeye aileyi farklı görmek ne demek sende zamanında onun ailesine hizmet etmiş sin biraz düşünceli olup anlayış gosterebilirdi 
0 oy
tarafından

Pislikkkkk herif :angry:

0 oy
(1,320 puan) tarafından
Terbiyesiz 

Onun annesi anne 

Senin ki değil demi

Bir tutmayacakmis mis niye ataerkil yetişme tarzına tukuriyim 

Gelin geldi mi hizmetçi olacak , ona ana evi bitmiştir.

Benim kaynanam da 7/24 gorumcemle kalıyorlar enişte falan hep beraberler , bana gelince anana gitme sürekli eşin evini bilsin bilmem ne , senin kızın senle de ben niye anama gidemiyorum ki. İki dünya hakkım helal değil böyle pis zihniyetlere bırak git ozurunu kabul etme çok çok ayıp etmiş 
0 oy
(10,843 puan) tarafından
Ayırma sebebiniz ne kuzum peki

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 306 göst.
12 Mart 2023 Aile kategorisinde Miniminnaķ (3,024 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 610 göst.
6 gün önce Aile kategorisinde Cemrenin mamasi (8,595 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 82 göst.
17 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Esmosum (7,988 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 345 göst.
27 Mart 2023 Diğer kategorisinde 1tirtil1cicekannesi (1,248 puan) tarafından soruldu

385,887 soru

11,536,891 cevap

35,209 kullanıcı

...