0 oy
251 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Kızlar 2 yıllık evliyim eşim evlendiğimziden beri oyun oynuyor ilk zamanlar işten geldiğinde birlikte vakıt gecirirdik daha sonra ben bişiylerle ugraşırken oda 1-2 saat oyun oynardı daha sonra hamıle kaldım malum pandemi çıktı evden çalışmaya başladı kendi çalışma odası var işilerini halledıyor sonrada oyun oynuyordu ilk zamanlar çok ses etmedim ama artık gece 4-5 gıbı yatmaya gelir öğlen kalkar yıne bilgısayar başına gecmeye başladı bu sefer tepkımı koydum bir ıkı gun oynamadı sonra yıne aynı yone konuştum ara verdi yone oyun boyle boyle bebeğimiz dogdu ben odada tek başıma bebekle ilgilenirken o hep oyun başındaydı bi zamandan sonra artık bıraktım konuşmayı kendi kendine akıl ş eder bizimle ilgilenir dedim ama yok bebeğim şuan 5 aylık işten gelir bebekle bşraz zaman gecirir sonra oyuna oturur gece kimbilir kaçta yatar sabah kalkar işe gider bu dongu hep boyle bıktım artık napmalıyım bana bi fikir verin konuşunca düzelıyo sonra yıme aynı

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allahim ins ya oyunu silinir ya pc si bozulur yada tamamen oyundan sogur siyecek biseyim yok. 

Bugun esime dondum yine dedim cok sukrediyorum ki oyun aliskanligon yok dedim. Cidden cok kotu bir durum zikkim oyunlari keske yasaklasalar
-Reklam-
0 oy
(95 puan) tarafından
Annesine babasına söyle belki onlardan utanıp keser şu oyunu 
0 oy
tarafından
Ben doğuma girdigim de esim kapıda pubg oynuyordu yani düşün ben artık takmiyorum inan ki bazen o kadar sinir ediyo ki bağırmak zorunda kalıyorum adamlar duyuyo yenge kızıyo galiba diyolar el anlıyo benim koca anlamıyo ama o huyu yok bak 3 gündür evde mesela 7 de kalkıyo beni de erkenden kaldırmak istiyo kahvaltı için ama kalkmıyorum onun için çocuğumla düzenimizi bozamam bi kere sofra kurarım oyunu için ayrı ayrı değil sabah bizimle ye seni bekleyemem ben islerim var de kurma sofra filan bak bidaha yaparmı konuşma bi süre küs bak peşin de nasıl dönüyo 
0 oy
(1,117 puan) tarafından
Benimki de aynı şekilde. Ne yaptıysam vazgeçiremedim. Kahveye gitmiyorsun içkin kumarın yok eyvallah ama ha dışarıdasın ha evde. Tamam oyun oyna kafanı dağıt ama bir ailen olduğunu unutm dedim. Ara ara gelir gönlümüzü yapar yine oyununa gider. Alıştım ben artık. Suratına bakmıyorum. Peşinden daha gidemem bizimde 4 aylık bebeğimiz var. Babalığa hazır değilmiş gerçi Babalık görmemiş ki Babalık etsin o da ayrı ya neyse. Çok takılmayın elbet kıymetimizi anlayacaklar 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Herhalde kendi sıkılana kadar oynacayacak
0 oy
tarafından
Sende onla ilgilenme hiç belki anlar 
0 oy
(3,582 puan) tarafından
Bu bir bağımlılık. Sigara! Alkol, uyuşturucu, kumar, temizlik gibi. Teknoloji bağımlılığı. 

Bunun bir sorun olduğunu kabul edip tedavi olması gerek. 
0 oy
(612 puan) tarafından
Çözüm bulursan bize de söyle.. 4 yıl olacak neredeyse hala aynı.

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 791 göst.
16 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 309 göst.
0 oy
12 cevap 334 göst.
18 Mayıs 2021 Aile kategorisinde JMiracim huzurum (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,490 göst.

397,153 soru