0 oy
438 göst.
Aile kategorisinde (33 puan) tarafından
Kaynanamdan bahsetmek bile istemiyorum omur biter onun yaptiklari bitmez gorumcem ne bir kez evime geldi ne dogum yaptim geldi onun bebegi oldugunda bende esimde aradik gittik dogduya bebegi hastalandi aradim esim hastaneye goturdu ben bebegimi dusurdum bunu bildigi halde aramadi bile herkes sok oluyor esinin kardeslerine gidiyo kaliyo 2 ay kaldi  gorumcesi sehir disina gittigi icin gecen gun esim annesiyle cok kavga etti gorumcemi aradi kaynanam ben duydum diger odadaydi ara falan kavga ettik dedi oda bi kez aradi bizde acmadik esimle esimde artik ne gelirim ne giderim diyo kaynana da ben yapmisim gibi davraniyo kizi icin bizle kavga ediyo nasil acmazsiniz  agzina aldirmiyo kizinin adini benim bu olayda ne alakam var aradim ben diyecek orda burda amaci o sizin basiniza gelseydi ne yapardiniz 

3 Cevaplar

0 oy
(228 puan) tarafından
Sen hiçbirşeye karışma eşlere de belli olmuyor annesinin dr tarafını tutar demedi deme annesi iki ağlar yok rvlatlarim kavga ediyor ben çok üzülüyorum oğlum diye sen ortada kalırsın demedi deme 
(33 puan) tarafından
Ben hic karismiyorum ama acmadimda telefonunu acmakta gitmekde istemiyorum kac yil oldu evimin kapisinin onunden gecmedi
(228 puan) tarafından
Boşver arayıp gelmesin sen değil o kaybeder canım
(33 puan) tarafından
Evet haklisin canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gorumcelik bişey yok ama eğer yanlış anlamadiysam 
(33 puan) tarafından
Gorumcem yapan herseyi anlattigim evime gelmeyen bebegimi dusurdugumde bile aramayan yillar oldubi kez bile aramayan ilk hala oldu umrunda degil
tarafından
Ha ben kaynanan gibi anladım pardon
(33 puan) tarafından
Onmli degil cnm
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Senin bu olaydaki en büyük hatam sana geçmiş olsun demeyen insana geçmiş olsuna gitmen en başında koycaktin mesafeni
(33 puan) tarafından
Aynen haklisin canim benim aptalligim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 450 göst.
18 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 384 göst.
21 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 466 göst.
19 Kasım 2022 Aile kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu