0 oy
247 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
4 gün hastanede kaldık bronsitten şükür taburcu olduk oglum 2 yasinda

3 halası var 3ü de sormadı ne aradılar ne yazdılar 1 sene konuşmamistik 2 ay önce barıştık hiç birinin nosunu kaydetmedim ama cocuklari hastaneye yatsa kaynanamdan alir arardım 

Siz olsaniz ne yapardınız yarin kaynanam oglumu ziyarete gelecek laf arasında söyleyim diyorum 

15 Cevaplar

0 oy
(240 puan) tarafından
Söyle tabiki zaten kaynanan da onlara söyler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim bir tane görümcem var oğluma değil diğerlerine deli olur iki yaşında benimkide pis niyetlerinde boğulsunlar
0 oy
tarafından

Aman boşver sormasınlar ya sende sorma bidaha

0 oy
(12,968 puan) tarafından
Kafana şapkadan başka birşey takma canım. Onlar aramamıs sende aramazsin olur biter. Hem vakti gelince tokat gibi cevabın olur 
0 oy
tarafından

Seni aramadilar diye ne diye söyleyeceksin de kendini düşüreceksin.  Sonra onları düşünüyor kuruyor olursun kafanda bosversene. 

Derdin mi yok  ??? Yeni barismissiniz yine kavga ariuor gibi olursun bosver . Arayani ara sor seni aramayan sende arayıp sorma bunu de kendine dert etme keyfine bak

0 oy
tarafından
Ben konuştuğum halde gelmediler 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Bende gorumceyim mesela 4 senedir hem kardeşimle hem eşiyle konuşmuyoruz ailecek. Neler yaptığını anlatsam gelini bulup yolmak istersiniz. Neyse geçen sene doğum yapmış bebeği de bı hafta yoğun bakımda kalmış zaten çok sonra duyduk ama yine de atamadık. O da bizim için demismidir aramadilar diye. Yani kendimi eleştiriyorum sadece. . Ama sen kaynanana soyle tabiki barismissiniz sonuçta.
tarafından
Normal grip filan olsa neyse ama hastane de yatacak kadarsa aranmali diye düşünüyorum yada ben öyle düşünüyorum
(6,047 puan) tarafından
Bizde no falan hiç bişey yok tamamen irtibatı kestik. Niye yatmış yoğun bakımda bebebk onu da bilmem. Karşılaşınca bile yolun bir tarafından onlar bir tarafından biz geçeriz. Geçmiş gitmiş olsun. Arkamızdan da öyle dusunmusse iyi yapmış. Belki kendi suclari da gelmiştir gözünün önüne.
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Benim gorumcemde eşim le limoniydi araları doğum yaptım bi gözün aydın diye aramadı oğlum geniz eti ameliyatı oldu kucukken aramadi kendi oğlu ameliyat oldu kaynanam eşimi aradı ablanı ara diye nasi sınır oldum bende kizina demiyor kardesini ara diye bende numaraları yok yılda 1 bayramda gelirlerse görürüz o kadar sıkı fiki hiç olmadık zaten köy mesafeni boşver kuzum sende ne ara ne sor benim ki gelse hizmetimi ederim cayini çorbasını veririm ama sadece bu ozellikle bi çaba da göstermem 
0 oy
(17,723 puan) tarafından
Ayıp etmişler annesiyle küs olsa bile yeğeni onlar nasıl dayanmış lar 
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Bende dun kaynanama soyledim oglumu gormeye gelmedi kirginim dedim hastanede basinda durduya diyor o bebek gormesi olarak gecti bizde onun hastanede basindaydik ama snrasinda esimle hediyelerimizle gitmistik o kadar ince dusunmustuk ki anne baba oldular diye onlarada hediye almistik ama konu biz olunca kaynanam hastanede yanindaydi ya hakkini yeme dedi bende dedim sizin cocuk gormeniz boyle mi oluyor neyse onemli degil bende o birdaha dogurunca oyle yaparim dedim sende soyle sana nasik davraniyorlarsa oyle davran
0 oy
(411 puan) tarafından
Ben olsam asla söz konusu bile etmem kendilerini değerli zannetmesinler hiç umursama sende aynısını yap 
0 oy
(2,226 puan) tarafından
haberleri varsa mesaj yada arama yoluyla sormayıp geçmiş olsun demedilerse haklısın . Haberleri yoktur belki konuşmadıysanız falan .
0 oy
(5,445 puan) tarafından
Ben böyle cani insanları anlamıyorum ben konuşmasam bile onlar yeğenleri için yine gelir takmazlar beni benim kızım da 1 ay önce kadar hastalandı acile götürdük birini ben çağırdım zaten yanıma diğeri duyar duymaz koşmuş gelmiş söz konusu yeğenim olurda ben durur muyum diyo kadın Rabbim merhametli insanlarla karşılaştırsın
0 oy
(4,429 puan) tarafından
Hayat o kadar kisaki canim seni arayip sormuyorlarsa bitmistir bir insan bir insanin kotu gununde bile baska davalar guduyorsa bas tekmeyi kiclarina
0 oy
tarafından
Ben olsam hiç demem 

Umursadığını beklediğini niye bilsinler  

Ha sonra gelirlersede hicbirsey olmamış gibi davranırım  

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 167 göst.
28 Nisan 2022 Aile kategorisinde Fatocan4545 (1,501 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 466 göst.
19 Kasım 2022 Aile kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu