0 oy
1,160 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar düşündüm sakinlestim karar verdim geri geldim bilen bilir gerçi çabuk döndüm ama bu süre zarfinda çok çok iyi düşündüm  kararlar verdim bu sefer kendimi ezdirmeyecegim yarın bosanma davasını açacağım 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hatırlayamadim ben 
tarafından
Nasıl hatırlayamadın ayso ..aşk olsun ..kaynanam evime.muska yapmıştı eşim beni dövmüş tü babamlara gitmiştim darp.raporu almıştım ooooo ne tez unuttun
tarafından
Kolay kolay kimseye boşan denmez ama sen mutlaka Bosan o adamdan
tarafından
Uzun uzun sakin düşündüm .. eşime teklifte bile bulundum bugün aradım hala güçlü özür dilemek yerine hem.suclu h.guclu gittikçe kötü olacak bu adam ... Ben nasıl bir hayatı gecirirm bununla .. herşeye katlandim evlatlarım.icin dedim ama evlatlarının da psikolojisi bozuluyor
-Reklam-
0 oy
(14,166 puan) tarafından
Olay nedir tam olarak bilmiyorum hakkında hayırlısı 
tarafından
Bı ay oldu baba evindeyim kuzu bı baba bı ay boyunca evlatlarının sesini duymadan görmeden durabilir mi .... Bu adam durdu o kadar kini var öfkesi var ki
0 oy
(7,478 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun inşallah yıpranmadan bir süreç gecirirsin
tarafından
İnşallah kuzum .. bı aydor o kadar yoruldum ki güçlü durmaya çalışmak çok zor ..
0 oy
(470 puan) tarafından
Konu nedir cnm
tarafından
İki çocuk.var 400 şer lira benim içinde 750 en aşağı dedi ... Eşim bisanalim dedi ama beş kuruş vermem dedi avukata söyledim hakkını alacaksın dedi
tarafından
Mehtap canim benim eksik olma sıkıntıdan ne uyku ne yemek var .. tez vakitte kurtulayım artık bana dua edin
tarafından
Dualarim seninle canım. Sağ salim kurtulun şu heriften hiç birinize zarar gelmesin Allahım korusun bütün kadınlarimizi bu zalimlerden
tarafından
Amin amin inşallah kuzum .. Allah razı olsun canım benim ..
tarafından
Hepimizden canım
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Dik dur ki çocukların da büyüdüklerinde seni örnek alsınlar kolay olmayacak hiçbir şey ama biz kadınlar istersek çok güçlü olabiliriz
tarafından
Günlerce uykusunda sıçradı benim oğlum :(
Yemek yemedi asabi  huysuz bı çocuk haline döndü dikkat çekmek için biseyleri unutmak için hareketleri değişti çocuğumun ...
(1,794 puan) tarafından
Ne kadarlık canım kendini ifade edebiliyorsa bı yardım alın yaşadıkları kolay degil
tarafından
Üç buçuk yaşında gelene gidene baban annemin üstüne uçtu demiş ...
Randevu almaya çalıştım olmadı tekrar deneyeceğim
(1,794 puan) tarafından
Ay kuzum anlıyor artık herşeyi yazık ya
tarafından
Evet .. benim üstüme çok düşüyor şuan tlfum yok reklamda görüyor ben büyüyünce anneme telefon Alaçam diyor kurban olduğum olurum ben ona
0 oy
(530 puan) tarafından
Bilmiyorum canım konuyu Allah yardımcın olsun hayırlısı olsun 
tarafından
Konu ben herşeyi alttan aldım ama son yaptığı i yaomayacakti defalarca çok kez dayak yedim ama çocuklarımın gözü önünde saatlerce beni dövmesi ben bayilana kadar vurması bunu ne ben ne çocuklarım.kaldiramadik artık ... İnşallah kuzum
(530 puan) tarafından
Elleri kırılsın inşallah ne istiyo pislik yazık sana yazık o çocuklara uzaklaştırma al evden at onu pislik herif Rabbim sana kurtuluş versin kardeşim
tarafından
Ben babamlarda kalıyorum canim .. uzaklaştırmayı var zaten ... Bana çok dua edin bu süreci artık daha fazla yıpranmadan atlatabileyim
(530 puan) tarafından
Dualarım seninle ve çocuklarınla canım kendine dikkat et Rabbim yolunu hep aydınlık etsin
tarafından
Allah razi olsun canım ... Amin inseallahh inşallah
0 oy
(120,771 puan) tarafından
Hayirlisi olsun   
tarafından
Amin sevdam ..
0 oy
(47 puan) tarafından
Vur tekmeyi sesi gelsin:))) çatır çatır al hakkını herşeyin %50 si  senin döven adam dünyanın en iyisi olsa ne olur...
tarafından
Alicam tabikide hakkimi  sadece benim değil iki evladımı hakkını kimseye yedirmem ben . İyi degikdiki zaten her tartışmada allahini ...kitabını.   ...
A.mina koyduğum kızı ors kızı diyen bı adam ne Hayri olur
0 oy
(349 puan) tarafından
İnşallah hakkında hayırlısı olur bir ay oldumu ya zaman nasıl geçiyor bole
tarafından
Amin kuzum inseallah evet canim bı ay oldu bide bana sor zaman nasıl geçiyor
0 oy
(268 puan) tarafından
Seni o kadar iyi anlıyorum ki cnm bende senin benzer ama yakın konular ailesi yüzünden 4 aydır babamın evine getirdi şiddet hakaret herşey vardi boş sebeplerden dolayı üstüne kendi özür bekliyor kendini haklı çıkarıyor bende dava açacam bütün haklarını al sonuna kadar maddi manevi allah yardımcın olsun inşallah Rabbim gönlüne göre versin.eş arasında yuva bozukluğu çok zor Rabbim kimseye vermesin herkesi dengine versin ozalim ailelerin hakkından allah gelsin
tarafından
Offf sende sikindidasin demek .. hiç bir kadın yaşamasın çok zor ya vallahi çok zor göğsü daralıyor insanın rabbim kimseye yaşatmasın ... Bütün haklarımı alacağım elbette bu sefer kendi ayaklarimla ona gitmeyeceğim bu sefer kendimi ezdirmeyecegim az önce ezan okudu dua ettim ezan hürmetine çocuklarımın ahını birakmasin rabbim onlara
(268 puan) tarafından
Amin cnm amin Rabbim feraha çıkarsın senide inşallah
0 oy
(1,083 puan) tarafından
Hakkını sonuna kadar ara darp raporu varsa zaten çocukları göremez bile donuna kadar al pişmanlıktan gebersin pislik kusura bakma valla ama kadınları ezmeye çalışanlara bunlar az bile. Çocuklara kıyamam ya yavrum psikolojileri ne hale gelmiştir. Hakkını ara sonuna kadar arkandayım 
tarafından
Canımsın ne kusuru istedigini söyleyebilirsin ...o herşeyi hakediyor... Benim vicdanım çok rahat inan elimden gelenin fazlasiyle yaptım ben ... Avukatimla konuştum bu akşam dilekçeyi yaşadıklarımı kağıda dokecegim o da düzenleyip dilekçeyi yazacak bitti artık yeni bi baslangic 2021 güzel bı başlangıç olsun benim için inseallah ... İçim o kadar rahatladı ki avukatla konuşunca
(1,083 puan) tarafından
İnşallah herşey senin ve çocuğun için iyi olur. Kurtar kendini sakın boyun eğme kadını ezik değildir bunu hepsi bilsin ayağını denk alsın
tarafından
İnşallah kuzum inseallah ...
Ben çok ezdirdin kendimi çok alttan aldım . Sustum...

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 132 göst.
17 Ekim 2022 Aile kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 286 göst.
3 Eylül 2022 Aile kategorisinde umutsuzvaka (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 460 göst.
18 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 157 göst.