0 oy
981 göst.
Diğer kategorisinde (394 puan) tarafından

Yasakdan iki gün önce geldi bir gün kaldı gitti köyde oturuyo o bir gün boyunca sen nasılsın kadınsın böyle kadın mı olur sen nasıl annesin sürekli böyle laf soktu yok allah ikiz doğurasın yok sonra bunlara bakamıyon ikisine bir nasıl bakacan eşime sürekli çok mu aradın sen bunu Yok ben sana bulurdum sen gittin aldın da noldu böyle kadın mı olur eşimde sonun da patladı bi başkası gönlümü kazansaydi şimdi o değil yanım da başkası olurdu onu sevmişim o yanımda onca insan dan bir tanesi bile kalbimi titretemedi dedi kaynanam sus pus tabi ben istenmeyen gelinim eşim onlara rest çekip evlendi benimle o yüzden beni sevmiyolar 4 yıl oldu kabullenmedilerde ben bugune kadar hep sustum ama artık kadınlıgıma anneligeme laf gelmeye başladı ve ben artık dayanamıyorum rabbim yüce rabbim çok büyük eşim iki gün önce annesyle büyük tartsti ve araları bozuldu hep derdim eşime olmaz yapma buyugundur diye bu sefer iyi oldu iyi yaptın içimin yağları eridi dedim benim daha 40 bile çıkmamış ya :(

26 Cevaplar

+6 oy
(14,027 puan) tarafından
Patir patir sok lafını bak nasıl iyi gelin oluyorsun 
(1,287 puan) tarafından
Aynen her zaman konudan gelin iyidir
-Reklam-
+5 oy
(119,251 puan) tarafından
Bi annenin anneligine laf edene ahlaksiz derim ben
+4 oy
tarafından
İyi susuyorsnuz vallahi ben kocama fırsat vermeden ağzının payını veririm geliniz diiye kapının iti değiliz bir geri dursun hele herşeyden önce benim zoruma gider kendime yediremem o kim beee
+3 oy
tarafından

Keske seni kabullenmeyip seni istemeyen seninde evine gelmese..

Ortada hic sorun da olmazdi.. Herkes yerinde sağolsun :silly:

+2 oy
tarafından
O terbiywsizmis sen cizgini bozma mesafeni koru cok arama yuz verme gelmek isterse anne basimin ustunde yerin var her zaman ama huzurumuzu bozacak seyler konusuxaksan gelme de anlar
+1 oy
(2,009 puan) tarafından
Cok iyi yapmis eniste ağzına saglik boyle cevabini verip susturmazsa daha neler derdi Allah bilir bu arada ayni ayda mi evlendik acaba bende 4 yillik evliyim :)
+1 oy
tarafından
Onu balkondan aşağı atarim net!
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Ne kadar terbiyesiz bir kadınmış 
(394 puan) tarafından
Karakter yoksunu cnm
0 oy
tarafından
Hic girme araya iyi yapmış oh olsun ona oğlanlar kızmasin çok azarlar onlar
0 oy
tarafından
Alttan aldığın surece kotu olan sen olursun. Bırde pat pat lafını ver bakm sustuguna deymez
0 oy
tarafından
Pislik ****** kadın kendisininde kadın olduğunu unutuyor ona bu hakaretler edilse nasıl tepki verir acaba eşinde iyi ağzının payını vermiş ama oh
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Eşin çok iyi yapmış sen ses etme eşin senin yerine konuşuyor
0 oy
(47 puan) tarafından
Ya bu iyi bir örnek değil ama anlatmadan edemicem bı tanıdık vardı aynı drum geline illallah dedirtti en son gelin bunu dövdü kolunu kırdı şimdi melek oldu gelinin iki çocuğunu büyüttü  peşinde pervane:)))) Allah sabır versin kardeş ama ezdirme kendini bı basladimi sonu gelmiyor çünkü....
(806 puan) tarafından
☺️☺️☺️ yani bizde kolunu mu kiralım ya kırılmada hakediyor ama karismiyoruz. Benim eltimde saçlarını kökünden yolmus dayak atmış elinde kalmış resmen ama görsen onu severler ölürler. Bende daha hiç ağır bişey dememisim etmediğini bırakmamış bana bide sevilmem hiç bende. Saçmalığa bakar mısın cidden insanlıktan anlamıyorlar ya :)
0 oy
(992 puan) tarafından
Terbiyesiz umarım kendi kızlarında yaşatır kızları vardir
0 oy
(483 puan) tarafından
Bnm kayananm bnaa iyle yaosam sacini yolar yedirirm ona hyrdr herkes haddini bilsin
0 oy
(347 puan) tarafından
ay yapmayın ezdirmeyin kendinizi bukadar kimse kimseyi ezemez hakaret edemez siz fırsat vermedikce  tabi 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
kocan negüzel yapmış kaynananı göbek atasım geldi valla. sokma o karıyı daha eve zaten onun gelmesi de bi manasız bu şekilde düşünüyosa
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Sessiz olursan daha çok laf eder

0 oy
(806 puan) tarafından
Daha lohusa kadına dediklerine bak ya kendisimi alıyor seni koynuna Allah aşkına dört sene geçmiş halen neyin derdinde huzur kaçırıyor ancak pislik. Yüz verme hiç gelirse gelir gelmezse de gelmesin hiç sorma bile. Üzme kendini de canım benim.
0 oy
tarafından
Kız ölümlü dünya birbirinizi kırmaya değmez bak kaynanam ameliyat olacak ben öyle ağladım ki anlatamam 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 132 göst.
5 Kasım 2021 Aile kategorisinde Elif.alparslan (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 334 göst.
1 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,208 göst.
4 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 205 göst.