0 oy
1,477 göst.
Aile kategorisinde (10,976 puan) tarafından
Kızlar uzatmayacağım ama hiç boyle bir hareket beklemezdim şok geçirdim inanamadım bu kadar mı iş maddiyata döndü ya. Gecenlerde hastalandım. Covid testi yapılması lazımdı. Sagolsun bir tanıdık temalı degil se devlete gitmesin. Kesin oradan kapıp gelir demiş. Boyle olunca özelleri arastırdık.250 TL test parası denildi. Eşimde bunu duyunca basladı sende birsey yok test olmayacak demeye. Annem babam bir taraftan arıyor sacmalamayın test yaptırın ya varsa diye. Eşim yok diyor. Bende oyle kalmıştım. Annem en sonunda sen git özele ben parasını yollayacağım kocan para gidecek diye götürmüyor dedi. Hala içimde in bir yer parasal degil huyu boyle baskası hastalanınca umursamıyor filan dedim. Neyse negatif cıktı binlerce şukur. Annemde aradı parayı gönderdim cek ver ona mı net etme dedi. Dedim ki annem para yatırmıs test parasını. Ne yaptı etti yasakta bile saat 9 da beni bankamatıge götürdü. Cektim parayı anında aldı koydu cebine. Şok gecirdim ya test olan karısı. Ne demek parasını anasından almak. Yani bir hastahaneye yatmak zorunda vs olsam Allah korusun parayı dusunecek. 

34 Cevaplar

0 oy
(488 puan) tarafından
Bı daha annen yollmasin lütfen. Alışmış eşin maalesef. Paşa gibi Dr bakmak zorunda sana. Annemden tek kuruş alma bence
(10,976 puan) tarafından
Canım ıster istemez ihtiyaclarım oluyor
(488 puan) tarafından
Muhakkak ama ihtiyaçlsrini eşine söyle. Biraz dişini sık ve bu konuda pes etme. Er yada geç şize bakması gerektiğini bilecek
(10,976 puan) tarafından
Bacım direk adam yok ne yapayım diyor
(488 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım. Kolaylık versin
-Reklam-
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Benim annem bna bişey alsa eşim kızıyor.  Ben alırım diyor.  Hele ki para isteme.  Bende şok oldum 
(10,976 puan) tarafından
Direk estemedi bacım yollasın diye
0 oy
(6,830 puan) tarafından
Senin kocan banaa birazz tanidik geldi benim evdeki kocada oylee laf eder bazen agzina lafi tilarim
(10,976 puan) tarafından
İşte evimizde huzur olmuyor
(6,830 puan) tarafından
Oyle ama laf soylemedende anlamiyolar illa salaga anlatir gbi anlatiyom bazdn
(10,976 puan) tarafından
Bilmiyorum ne yapacagım
0 oy
(649 puan) tarafından
Sen bide o egoiste kocam mı diyorsun kendini de satar o para için 
(10,976 puan) tarafından
Allah dusurmesin ne diyim
0 oy
tarafından
Hani burada cok eslerinden sikayet edenler var ya..

Bir doven kocadan iki karisini ac acikta birakip minnet ettiren eksik birakan adamdan bir hayir gelmez.

Geri kalan butun sorunlar amma tartisarak amma konusarak bir orta yol bulunuyor BULMAK ISTEYENE..

Simdi ne ailen unutur bu yaptigini ne de sen.. Bogazina bir düğüm baglandi bu yaptığıyla.. Boyle boyle dugumler cogalinca geri kalani yutacak halin kalmicak.. 

Pintiligin ve piskinligin de böylesi... 
(10,976 puan) tarafından
Aynen oyle cok dogru yazmışsın insan unutamıyor. Kendini yasadıklarını sorguluyor karsıdakini sorguluyor
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Cnm alakasız olucak belki ama negatif çıkınca test parası geri iade ediliyor hastane tarafından diye duymuştum Bi araştır 
(10,976 puan) tarafından
Özelde de oyle mi canım arastırayım bakayım.
0 oy
tarafından
Yenimi biliyon bu huyunu cnm gerçekten çok ayıp karisisin sen tabiki onun ödemesi lazım 
(10,976 puan) tarafından
Bu kadara da gitmez diye dusundum. Bir de bir kere duysam ya azından annen de sunu yaptı verdi diyr
0 oy
(48,833 puan) tarafından
senin eşini de dovesim geliyo Allah sana ssbir versin
(10,976 puan) tarafından
Keske kız =)
0 oy
tarafından
Hastalıkta sağlıkta değil mi bu evlilik ?? Senin koca sadece iyi günde ve sağlıkta varmış demek ki. Keşke annenin yolladığı parayı vazgeçtim vermem sana deseydin kendi cebine atsaydın 
(10,976 puan) tarafından
Olmuyor canım oyle ne yazıkkı. Şimdi oyle dedim diye götürdü beni birde vermezsem oooo laf dinle dur
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Eşin cok ayıp etmiş kaldık eşisin yabancı deil kaldıkiannen para yollamış onu alacak kadar ı durumun kutu bnm annemde verr ihtyc olmdkca eşim elini sürmez zorla verrm yok annen sana yollamış ihtiyacını gör der
(10,976 puan) tarafından
=))) millet yazıyor ya dogum parasıyla napayım o bu ben onları bile görmedim
(1,233 puan) tarafından
KIYAMM ya o seninle bebeğinin şaka gibi eşin
0 oy
tarafından
Evet herşey maddiyat olmuş biz siteyle beraber ödüyoruz elektirigi milletin hakkına gitmemek için de fazla yakmiyorum elektirikliyi,2 elt ve bu kaynanam da dahil aynı aoarandayiz ,doğalgaz bize 313 gelmiş aynı cephe kaybına 120 gelmiş hep elektirikli yakmışlar bide evde 5 kişiler ,inan denediği laf kalmadı biz salgiz bı biz yakmiyoz elektirikliyi herkez yakiyo diye bı odada ituracakmisim aksama kadar ısıtıcı in başını bekleyecekmisim yakacakmisim ,kızım düşürür diyorum beklemezsem, bekle diyo ,kim iş yapacak diyorum ,sırf elektirikli yakmamisim diye doğalgaz fazla geldi diye :/
(10,976 puan) tarafından
Ne diyim bacım hepsi farklı telden
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Pintiliğin de böylesi:angel:

(10,976 puan) tarafından
Bu pintilik degil bu gamsızlık
0 oy
(806 puan) tarafından

Ay ben şok yani analarimiz da olmasa öleceğiz elin elinde ha kusura bakma canım el diyorum ama böyle davranan koca koca değildir eldir benim gözümde yazıklar olsun sen onun karısısın bişey olmasın diye uğraşması lazım. Ha buarada testin negatif çıkınca yatırılan parani geri alabiliyorsunuz. Yani buna dikkat et geri alin paranızı eşinden de sen al :D Cook sevinmesin 

(10,976 puan) tarafından
Aha nasıl alcaz kız
(806 puan) tarafından
Negatif çıkan sonuç belgenle aynı hastaneden alınıyor tekrar galiba ama detayını yine de bir araştır sen canım yanlış bilgi olmasın ama geri verildiğinden eminim
(10,976 puan) tarafından
Pozitif cıkarsa veriliyormuş canım
0 oy
(347 puan) tarafından
kaç kendini kürtar bence ne utanç verici bir durum gerçekten 
(10,976 puan) tarafından
Yuzum yere dustu zaten
(347 puan) tarafından
canım valla allah yardım etsin cimrilik fena şey aylesine harcamak gözüne geliyorsa yazık
(10,976 puan) tarafından
Bu cimrilik degil bacım biz buna kalın gtluluk diyoruz
(347 puan) tarafından
neyse artik benim sevmediğim tiplerden
(10,976 puan) tarafından
Yani aynen

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 747 göst.
9 Mart 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,976 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 420 göst.
10 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (811 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 316 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Elisaa d (1,599 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Cocuklu-anne1 (221 puan) tarafından soruldu

381,753 soru

11,428,788 cevap

34,988 kullanıcı