0 oy
245 göst.
Diğer kategorisinde (992 puan) tarafından

Gece 2 ye kadar oynuyor gerisi artiknuyuyorum bilmiyorum sabah 7de en geç geri başlıyor alışamadım ilk çocuğum böyle değildi. Sizin böyle mi hayır 7 de başlıyor hala hala oynamaya devam ediyor bide öyle böyle degil 

Anormal bisey mi oluyor ayrintiliya vs tek gebelik yazmasalar diyeceğim içimde bitane daha var:angel:

25+0

8 Cevaplar

0 oy
tarafından

Gece kızımın karnımda uyumasını beklerdim tekneleri takla atardı uyandırırdı :D sıçrayarak kalkardım 

-Reklam-
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Karninda nasilsa doguncada ayni cok harektli benim kız 
0 oy
tarafından
Sakin bi bebekti oglum karnimdayken simdi yine oyle cok uzmez beni:) 2 aylik olucaz nasılsa oyle oluyo yani
0 oy
tarafından

Hiperaktif bir minnak geliyor annesi benden soylemesi :)

Benim ilk oglum gayet sakindi ama ikinci öldüm öldüümm suanda huysuz hareketli bagir cagir oyle bir sey :D

0 oy
tarafından
Asya 7 24 kıpır kıpırdı doğdu hala öyle 
0 oy
(847 puan) tarafından
Oğlum karnımda sakin bi bebek ti doğdu şuan 6 aylık hala sakin akıllı bi çocuk. Ama çkk hareketli olanlar genelde doğunca da aynı oluyor canım :))) 
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Benim ilk kızım öyle çok hareketliydi sürekli tekme yumruk yerdim :) doğdu aynısıydı 11 buçuk aylık yerinde durmaz. İkinciye hamileyim bu ilkinden daha hareketli anamı ağlatacak büyük ihtimalle :)
0 oy
tarafından
Gece oldumu basliyo kızım oğlumda öyleydi..gece uyumaz şimdi oglum gece kuşu resmen heraketliydi anne karnında doğduktan sonrada öyleydi çok hareketli bir çocuk...hareket etmesi iyi bisiy derler.. uyutmuyo sabaha kadar kız.saga dönüyorum vuruyo sola dönüyorum vuruyo..

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 707 göst.
7 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Ahsen (2,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 138 göst.
28 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 206 göst.
17 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Kaavi (2,269 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 152 göst.
11 Nisan 2023 Aile kategorisinde Cekirdek ailem (3,853 puan) tarafından soruldu

384,955 soru

11,513,692 cevap

35,174 kullanıcı

...