0 oy
787 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
İçinizden biriyim. Diğer hesabımı akrabalardan bilenler var ordan yazamadım o yüzden. Bir eşin uygunsuz videolar izlemesi ve bunu doğal bişiy olarak görmesi kabul edilir bişey mi?  Afedersiniz daha iyi olmak için izliyorum dedi. Özür dilenecek bişey yok normal bişey dedi. Sinirden deli olucam.

23 Cevaplar

+1 oy
(12,980 puan) tarafından
Şu lanet siteleri kapatmaları lazım!!
(1 puan) tarafından
Keşke
-Reklam-
0 oy
(4,289 puan) tarafından
Dr gokcen erdogani takip etmelisin orda tüm cevaplar var
(1 puan) tarafından
Tamam canım sağol
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Kendine göre özür dilenecek birşey yoksa bile senin gönlünü yapmak için dileyebilirdi egoist eşin. Izlemesine gerekte yok bence okuyadabilir madem amacı başka 
(1 puan) tarafından
Özür dileyecek bişey yok yapmadım diyo. Değersizleştiriyosun  beni diyorum saçmalama diyo.
0 oy
tarafından
Sende izle bende daha iyi olmak için izliyorum de o zaman anlar ne hissettiğini  insanlıktan nasibini almamış  yaratık 
(1 puan) tarafından
Anlayacağını sanmıyorum
0 oy
(649 puan) tarafından
Ben bunu normal bi şey olarak görmüyorum 
(1 puan) tarafından
Ben de
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Ne diyim bacım ne diyim 
0 oy
tarafından
Rabb'im islah etsin inşallah
0 oy
tarafından
Allah İslah etsin inşallah eşini ne diyeyim bahaneye bak.. 
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Ne daha iyi olmak için deseydin dengesiz.

O şeyin iyisi kötüsü mu olur insan ol yeterli  de :angry: kaynar kazana atmak lazım zalim kaynana ve dengesiz eşleri

0 oy
(1,699 puan) tarafından
Asla normal bisey değil asla!!!
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Bu eşinin zihniyetsiz olduğunun göstergesidir kusura bakma ama kendini yetersiz buluyorsa hep helalinde denesin izlemek ne ya vallah bu konulara çok sinirleniyorum gerçekten 
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Hiç normal değil evli olmasa tamam ama evli ve bir karısı var nasıl normal olabilirkii sonuçta oradaki pislik kadınlara bakıp şevk duyuyor 
0 oy
(10,497 puan) tarafından
Öyle siteyi var edeni ateşe vereceksin 
0 oy
(347 puan) tarafından
bence kısasa kısas yap çivi çiviyi söker sorarsa daha iyi olmak için hayatım deyi ver bakalim ne diycek:)
0 oy
(1,862 puan) tarafından
E yok artık yüzsüzlükte master yapmış o canım, yapıp bir de üstüne böyle diyorsa evi yıkarım başına
0 oy
tarafından
Bu bir hastalık bu hastaliktanda kurtulmak baya zor bekarliktan kalma bisey bence kaldiki izlemek normal değil bunu doğal bisey olarakta görmesi hiç normal değil evli karısı var oradaki fantazi dünyasıyla gerçek hayattaki farklı şeyler 
0 oy
tarafından
İyi bende izleyim de
0 oy
(75 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
..  o siteler kapansa
0 oy
(302 puan) tarafından
ay canım ne desem söle yap diye dogrumu öneri veririm bilmiyorum ama cok kötü bi durum bnm esşmde yaptı allahdan yalvardı özürdiledi bidaha yapmıcam faln öle normal karsılasaydı nabardın diye sorarsan yanında acar izlerdim yada boşardım bana göre normal degil ha gercek şlişkiye girmiş aldatmış ha sanal zevk almış bana göre aldatma affettim cocugum var diye birdaha olursa seni herkeze rezil eder koyar giderim dönmm cocugumuda vermem aklı başına gelince neden boşandınız dşye sorunca da ona da anlatırım nefret eder senden dedi o gündür bu gündr görmedşn ama
0 oy
tarafından
Hep ayni meseleler nerdeyse her gun boyle post okuyorum ki belki cogu yazmiyodur bile. Erkekler ergenliklerinden itibaren bu davranisi yaptiklari icin nasil diyim aliskanlik olmus yani onlar icin cok normal bisey. Ben esimin telefonunda boyle bisey gormedim ama gorsem de karalari baglayip vay beni aldatti vay ben yetersiz miyim de gidip video izliyo diye dusunmem yani gercekten bazen cok abarttiginizi dusunuyorum bu benim dusuncem herkesin bakis açısı farklidir

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,188 göst.
26 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Zelişşş ❤ (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 3,369 göst.
13 Temmuz 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 794 göst.
3 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Ciceekbakan01 (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 265 göst.