0 oy
770 göst.
Diğer kategorisinde (186 puan) tarafından

Bən sevməm daha dorusu o beni sevməz sebebi kıskançlık

Amma anem eltisiyle okadar iy geçinirki 30 yıldır bir kere kavqa eden bi ķere tartışdığını görmedim hatta anem öz kardeşine söyliyemediyini söyler hep arkadaş gibidirlər hele bir qıybete başladılarmı girme araya:)

47 Cevaplar

+2 oy
(912 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Eltim yok kafam rahat =))
(186 puan) tarafından
Hahaha yine iysiniz hər işime karışır
(912 puan) tarafından
Diyorum zaten eşime ozellikle evin tek oglusun diye evlendim seninle diye =)
(186 puan) tarafından
Bazən bənde diyorum kızımı tek çocuğu olana vericəm
(912 puan) tarafından
Eksi yonleri de oluyor ama kafa rahat oluyor.
-Reklam-
+4 oy
(1,699 puan) tarafından
Eltisi olmayanlar ++++ 

Sjsjsj:)))
(262 puan) tarafından
Benimde yokkk :D
(964 puan) tarafından
Burdayiz :d
(1,699 puan) tarafından
Kız artı atin sjssjsjk:)))
(262 puan) tarafından
malesef canim daha arti atamiyorum
(262 puan) tarafından
Sen bana ver arti oy
+2 oy
tarafından
Benimde eltim çok iyi bana karşı ama fazla yakın değilim 
(186 puan) tarafından
Arada mesafe iyi
+1 oy
(7,412 puan) tarafından

Ben aslında  cok gecim ehliyimdir. Eltim olursada guzel gecinirim derdim. Ama evlendim 4 yil olcak eltim le daha tanismaidk ve ona rağmen  benden  nefref ediyormus:ermm:. Kocaman kadin yani benden kac yas buyuk ama bos biri maalesef

(186 puan) tarafından
Kıskançlıkdandır
(48 puan) tarafından
Bende aynı senin gibi canim. Kaynimla 8 yıl çıktılar yüzünü canlı canlı görmedim.  Evlenirler o zaman bir araya geliriz dedim. Sadece istemde ve düğünde yüzünü gördüm orada da yan yana gelemedik. 1.5 yıl evliler meğer benden nefret ediyormuş. Bari yan yana gelip tanısaydık mübarek. Gerçi onların tarafında mi var ne evlendikten sonra erkek tarafı ile muhatap olmuyorlar ablalari da öyle kaynımda sesini çıkarmıyor. Kaynanama bile gelmiyor kaynim tek geliyor.
(7,412 puan) tarafından
Oyle canim bizinki 25 yillik gelin yani dusun. Ben evlendiğim dede kustu esimin ailesine. Kimseyi sevmez ne esiyle geçinir ne cocuklari ile kaynim tek gelir hep bahaneyle yalanla. Bizim dugune bile istanbula gitcen diye geldi dusun. Yani anlat anlat bitmez. Hadi esimi ve ailesini sevmez anladm. Kaynanami sevmez anladim. Kaynanam gelinlerine karsi cok iyidir Allah icin. 4 tane gorumcem var oz ablam gibiler. Onlarida sevmez. Yine tamam hepsi kotu olsun beni tanımıyorsun merhabamiz bile yok sonucta. Kizi gelmis yenge senden nefret ediyor diyor. Arkamadan konuşuyor. Allah a havale ediyorum. Bazi insaAllah gerçekten Ahlaksiz ne yapsan düzelmez. Sende bosver hic takma canim. Dusun ben 31 yaşındayım o 40 yasina girecek az kaldi. Koca kadin yani.
0 oy
tarafından

Mesafe her zmn iyidir <3

(186 puan) tarafından
Doğru canım
(4,134 puan) tarafından
Kizzz sen geldinmiiiiiii
tarafından
Geldim askiimmm❤❤
(4,134 puan) tarafından
Hoş sefaaa gelmişsinnn♡♡♡♡♡
tarafından
Sağol bitanem hosbuldum nasılsın napıyosun❤❤
0 oy
tarafından
Ben herkesle anlasirim seninle anlaşamayan insanda sorun vardır der hep çevremdekiler eltim yok ama olduğu zaman da elimden geldiğince kardeş olmaya çalışırım ona 
0 oy
tarafından
Eltim yok ama gorumcemle çok iyiyiz abla kardeş gibi hemen hemen hergun görüşürüz dertlesiriz 
(186 puan) tarafından
Maşallah görümcelerimle bənde iyiyim
(238 puan) tarafından
Ay yemin ederim bunu duymak çok iyi geldi ben de öyleyim ama herkesin arası çol kötü olunca sorun bende mi diyodım :D benim ablam abim falan yok görümcem öz ablam gibidir
tarafından
Ya benimde erkek kardeşim var bitek ama herseyini paylasamiyorsun ki görümcem çok iyidir şükür :) hadi kahve katiom gel der yada ben derim hadi abla çık gel kahve katiom die hemen gelir oda kötü olsa kafayı yerdim gurbettte
(238 puan) tarafından
Ya biz de öyleydik şimdi biraz mesafe girdi aramıza ama her gün konuşuruz hatta bazen ben gider onda kalıtım bi kaç gün eşim işe gidiyor gelemez falan bazen o gelir valla herrrr şeyime o koşuyor çok şükür
0 oy
(174 puan) tarafından
Cok iyi aramiz ayni evde yasiyoruz her seyimizi bir birimize danisiriz abla kardes gibiyiz Allah bozmaz insAllah 
(186 puan) tarafından
Maşallah kız ne güzel bizde aynı evde yaşıyoruz
0 oy
(228 puan) tarafından
bennnnn  varim 
(228 puan) tarafından
oo allah yardimcin olsun  kaynananlarda beraber misiniz
(186 puan) tarafından
Evet :(
(228 puan) tarafından
inanamiyorum  kac kişisinzi evde
(186 puan) tarafından
9 kişiyiz 10 cuda yolda
(228 puan) tarafından
o zorya benimde yanimda kayinpeder ve iki kaynim  var..............kayinvalidem evimde  vefat etti  iki tanede  görümcem benim evimden gelin çıktı
0 oy
tarafından

Ben can ciğerdim nişanı attı :D bana gelince kaldı 1 hafta sonra ben kötü oldum

0 oy
tarafından
2 görümce yerine eltim olaydi iyidi sonuçta birbirmize gelip gtmesekde sorun olmaz 
(186 puan) tarafından
Evim ayrı olsa bənde gitmem ama
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Eltim yok canmmm 
0 oy
(20 puan) tarafından
Bende eltimle iyi anlaşıyorum yaşımız da aynı heralde ondan çocuklarımızın bile arasında bi ay var saolsun iyiyiz :)) 
(186 puan) tarafından
Maşallah size
0 oy
tarafından
Ben ilk gelin olduğum için eltim yok malesef
0 oy
tarafından
Gorumcem hep derki gorumxeden dost olur ama asla eltiden olmaz der  cooook hakli 5 tabe eltim var hepsiyle meraba meraba :) 
0 oy
(5,936 puan) tarafından
Bi tane var o da buz dolabı mübarek 
(5,936 puan) tarafından
Neyse sümük gibi yapışkan olmasından iyidir kız :[D
(186 puan) tarafından
Ya seninle uraşmasından iyidir inan bırak donsun kalsın
(5,936 puan) tarafından
Bende istiyorum arkadaş gibi olalım ama yapışkan dedikoducu iftiracı biri olmasındansa buna, da şükür diyorum ben
0 oy
(10,384 puan) tarafından
Annemler birbirlerini hiç kırmamıştır. Bende elti yok 
0 oy
tarafından
Varrr ben ben cok seviyorm elticigimiiji ama 1 tanesini dgerini degil biz ikmz ortagiz cokta severz bibrmizi MAŞALLAH 
0 oy
tarafından
Ben varım hemen her gün bizdeler:D çünkü bacım:)))
0 oy
(347 puan) tarafından
varrr ben ama eltimle kardeş gibiyiz aynı zamanda teyzemin kızı belki ondandır

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 331 göst.
20 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Anasının bal arısı ❤ (1,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 203 göst.
5 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde LEMAN339 (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,642 göst.
14 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 806 göst.
26 Mart 2021 Diğer kategorisinde Gizemmm12 (394 puan) tarafından soruldu

380,254 soru

11,384,872 cevap

34,884 kullanıcı

...