0 oy
496 göst.
Diğer kategorisinde (682 puan) tarafından

Kızlar benim kızım 2 aylık arkadaşın kızı 3 aylık bebeği kilolu benimki zayıf neyse ama sürekli kıyaslıyor işte senşn sütün yaramıyor filan çok üzülüyorum yani artık yüzüne Bi şeyler söylemek istiyorum hatta dedim ona her bebeğin gelişimi ayrı diye ama sürekli kıyaslaması zoruma gidiyor bide bebeğim gazlı bir bebek şey diyor işte senin bebeğin sorunlu bir bebek :(

21 Cevaplar

+1 oy
(14,027 puan) tarafından
Ya ben gerçekten anlamıyorum benim çevremde ki insanlar bana böyle şeyler söylemiyorlar söyleyemiyorlar postlarda okuyorum bir diyor kaynanam şunu yaptı öbürü diyor kocam bunu dedi sen diyorsun arkadaşım böyle yaptı bende mi anormallik var sizde mi?? Niye Size böyle şeyler söyleyen insanlar var çevrenizde anlayamıyorum gerçekten neden kendinize böyle şeyler soylettiriyorsunuz
(682 puan) tarafından
Ya ben kimseyi kıramıyorum hayır demesini hiç bilmiyorum içime atıyorum keşke biraz açık sözlü olsam
-Reklam-
+1 oy
(1,084 puan) tarafından
Sen zamanında doğmamışsın seni sıçmışlar de
(682 puan) tarafından
Ayy güldürdün kız :))
+1 oy
(916 puan) tarafından
En nefret ettiğim şey ya . Boy kıyasla kilo kıyasla gazi mi var aaaa yazık sana ne zor bebek. Ay bu da pek hareketli hiperaktif mi acaba . Uyumuyor mu aaaa benimkini bir yatırım saatlerce uyur . En sinir bozucu cümleler. Her çocuk farklıdır insanlar bunu neden anlamıyor ya . 
(682 puan) tarafından
Ay bunların hepsini duydum halada duyuyorum canımı çok sıkıyor :/
(916 puan) tarafından
Ben de çok duydum oğlum hareketli bir çocuk neler neler demediklerini bırakmadılar . Herkesin ağzının payını verdim . Eğer yanımda başkasının çocuğuna da bir şey derlerse ağızlarının payını veririm dayanamıyorum böyle şeylere
0 oy
(1,699 puan) tarafından

O hala senin arkadaşın mi :ermm:

(682 puan) tarafından
Zaten söylediklerinden sonra artık mesaj filan atmadım hiç kırıldığımı anlaıdn dedim:/
(1,699 puan) tarafından
Boşver ya mesafeni köy yada kirdimi kir gitsin anasını satayım:((
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Bence mesefaeni koy noldu derse anlatırsın. 
(682 puan) tarafından
Koyduk zaten ama gerçekten üzüldüm
(1,284 puan) tarafından
En iyisi yapmışsın canım. Patavatsız biri için kendini üzmene değmez
0 oy
(174 puan) tarafından
Senin bebegin sorunlu ne demek yaaa hastami arkadasin her bebegin gelisimi farklidir sinirlendim vallaa oyle arkadas olmaz canim ben olsam agzinin payini verip engellerim
(682 puan) tarafından
İşte ben kıramıyorum insanları ya valla öyle diyince çok üzüldüm
0 oy
tarafından
Hey Allahım nasıl insanlar var ya cidden burda okuyup inanamıyorum Allah’a çok şükür çevremde öyle insanlar yok olsaydı kafayı yerdim pek laf söyleyebilen biri de değilim sinir olurum anca ona neymiş ya önemli olan bebeğin sağlıklı olması zayıfmış gazlıymış takma sen bunlara benimde bebeğim çok kilolu değildi ama zayıfta değildi arada bir kayınvalidem zayıf kilo almıyor derdi ama güzel emer güzel yer çocuk bana çekmiş ne kadar yesem çok kilo almam çocukluğumdan beri bende sağlıklı olsun kilo iyi birşey değil zaten derdim hep 
(682 puan) tarafından
Bende insanları kıramıyorum ya bende kiloyu takmıyorum ama o kıyas yapınca ben bebeğime iyi bakmıyorum gibi hissediyorum :/
tarafından
Sakın öyle düşünme her anne bebeğine çok iyi bakar eminin sende çok iyi bakıyorsun kimsenin lafına bakma
0 oy
(780 puan) tarafından
Ipini çöz gitsin o arkadaş deil kalbi fesat bi insan  aranı ac moralini bozmasına izin verme helede bebeğinle ilgili konuşturma sert  şekilde cevap ver birdaha her bebek aynı deil buda kimseyi ilgilendirmez de sesini kessin 
(682 puan) tarafından
Bende artık bişiler söylemeyi düşünüyorum çünkü kırılmaktansa uzaklaşmak daha iyi
(780 puan) tarafından
Aynen öyle güzel canını üzme patavatsizlar yüzünden bebegininde totosunu yesin **** ağzını yırtasım geldi bebeğe öyle denirmi hem sen hala lohusa sayılırsın moral vermesi gerekirken dediğine bak
(682 puan) tarafından
Aynen ya o öyle diyince benim artık rüyalarıma giriyor bebeğime yetemiyor gibi hissediyorum ama uzaklaşcsm gerçekten çok teşekkür ederim canım keşke etrafımda senin gibi insanlsr olsa:) ❤️
(780 puan) tarafından
Işte etrafımızdaki insanlar nedendir bilmiyorum ama galiba hepimizin etrafındaki patavatsız bende hepsini çıkardım hayatımdan burda sadece sizler varsınız arkadaşım olarak
0 oy
tarafından
Canım sessizce uzaklas oylesinden bendd onu yapiyorum benimde sutum var diye arkadas diyor sutun şarıl şarıl akiyor aha artik gorusmuyorum kendi oglu cok uysal cocuk biraktigin yerde uyur ne sallama ne bir sey benim kizimda 5 aylik ayni onunkiyle halen gazi var halen krizleri var neler neler cekiyorum benim derdim bana yeter en azindan sutum olsun okadar cekigorum yani onuda nazar edecek mesafe koydum arama sense aynisini ya0 inan cok rahatlarsib ve sakın uzulme bebegin o senin her bebegin gelisimi farklidir sonucta saglikli mi saglikli yani buna sukret
(682 puan) tarafından
Şükür sağlıklı ama o takıntı etmiş kiloyu anladmafımki hastaneye gider bebeğinin gamına kadsr söyler bende maşallah derim ama bilirim benimkiyle kıyasla söyler
tarafından
Ayy ne sacma insanlar var ya bosver canm kendi cocuguna kendi nazar degdirecek ya insan boyle seyleri soylemez bile ya benimde kizim onde gidiyor ama asla soylemem digerlerine sutume bile nazar degdiriyorlar hele bir arkadas resmen benle yarista 4.ayda ek gidaya basladi tarhana verdi cocuga emziriyorda ayreten ve cocugu kilo aliyor baya bende sadece emziriyorum 5 ay 13 gunluk suan o her seyi yedirdi kizimdan kiloludur suan bebegi ama ben takmam yani sadece anne sutu aliyor kizim daha yeni basladik tadimlara sende umursana ek gidaya gectiginde guzel ve duzenlu besle cocugunu sagligi iyi olsun
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Arkadaş olduğuna emin miyiz? Ben olsam lafımı sokar her yerden engeli basarım, öyle arkadaş olmaz gülüm 

(682 puan) tarafından
Haklısın valla bende karlılık vermeyi düşünüyorum ama sürekli içime atan Bi insanım
(2,704 puan) tarafından
İçine attığın için bu kadar rahat davranıyor zaten canım, biran önce gerekeni yap bence daha fazla üzülme
(682 puan) tarafından
Tamam cnm teşekkür ederim ❤️
(2,704 puan) tarafından
❤❤❤❤❤
0 oy
(602 puan) tarafından
Çok kilolu olmaktansa zayıf olması daha iyi kilo alınır merak etme aşırı zayof olmasın yeter  
(682 puan) tarafından
2 aylık 5 kilo 3 buçuk doğdu cnm
(602 puan) tarafından
E normal kikosu benim kızım 1 yaşında 9 kilo 2 aylık daha bebeğin ortalama bir  bebek ayda 750 gram alması gerekio seninkide olması gerektiği gibi boş konuşuyo millrtin lafına bakma bnce herkes bişy dio
0 oy
(2,264 puan) tarafından

Ağzının ortasına kürekle vurasım var onun şuan :angry:

Ağzının payını ver birdaha da konuşma bence 

0 oy
tarafından
Ona neymiş ben olsam direk söylerim hiç çekemem 
0 oy
(826 puan) tarafından
Neden söylemiyosun bişey benimde bebeğim zayıf bebek kayınvalidem söylüyo ara sıra zayıf bebek şimdi gezmesi gerek falan filan bebeğiminde bazl sorunları falan onlarıda söyıer bende sinirleniyoum söylüyorim demeyin öyle çpk şükür edelim ciddi bişeyi yok diye canı sağ olsun diye sende söyle birisi bebeğiçe laf edicekte ben susucam yok öyle
0 oy
(505 puan) tarafından
Saglikli olsunda varsin zayif olsun arkadas degil seytan bence
0 oy
tarafından
Ben olsam ilgi alakayı keserdim net 
0 oy
(505 puan) tarafından
Saglikli olsunda varsin zayif olsun Arkadas deil seytan bence o
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Asıl seninarkadasin sorunlu öyle bir insan nasıl çocuk yetiştirecek anlamıyorum şimdiden çocuk kiyasliyor böyle insanların çocuklar da özgüven eksikliği oluyor çocukları kendileri maşa gibi yönetiyorlar Allah akıl vermiş ye nasip olmamış kullanmak ben olsam suratına neler neler derdim de surda desem bazilarinin da zoruna gider 
0 oy
(228 puan) tarafından
Senin bebegin büyüdüğü akli başına erdiği zamanda kıyaslama yapılırsa psikolojisi bozulur bide nasıl izin veriyorsun dedirtme konuşma öyle insanlarla kimse senin çocuğuna bi laf diyemesin 
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Arkadaş demem ben bu sözde arkadaşa 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 531 göst.
8 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 233 göst.
22 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Basak08 (392 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 719 göst.