0 oy
530 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşimin ortağı ile aynı dönemde hamile kaldık bizimde onlarında ilk bebesi ama bizim ikinci evliliğimiz ikimizin de çocukları var . Hamile iken sürekli işte o hastaneye gidecekmiş işte hep onun sözü ediliyordu şimdi bebek hasta imiş ondan bahsediyor bizimki de biraz rahatsız bende kızdım sabah dedim baban başkalarının bebeğine bakmaktan bizimkine bakmıyor dedim laf soktun diyor haksız mıyım nefret ediyorum bişey oldumu onlarınki şöyle kızıyorum diyorum ben sen in daha iyi baktığın için diyorum diyor ama bize ne elin bebesinden sürekli onların muhabbeti sevmiyorum ya 

10 Cevaplar

+1 oy
(1,745 puan) tarafından
En nefret ettiğim erkek ya sanane başkasının bebeğinden kendi ailenle ilgilensene sen
tarafından
Ya bende de artık nefret boyutuna geldi birde ilk evliliğim aldatılma ile bitti aklıma kötü kötü şeyler geliyor sürekli onun muhabbeti
(1,745 puan) tarafından
Bunu bile bile yapması saçmalık otur adam gibi konusun
-Reklam-
0 oy
(3,503 puan) tarafından
En sinir olduğum şey ya evinde bebek var senin elalemin bebeğinden sanene Allah akıl fikir versin 
tarafından
Ya ortaklar ya adam sürekli bebeğinden bahsediyor düşük yapmış onu bile söylemiş bence abes yani ben özelim paylaşılsın istemem sürekli anlatıyor diyor onun bebek hiç uyumuyormus dedim bizimkine uyumuyor ama sen uyanıp bakmadigin için haberin yok
(935 puan) tarafından
Eminmisin adamın söylediğinden ...her neyse sende onun arkadaşlarının çocuklarından bahset mesela Hasan oğluna şunu yapmış Ahmet kızıyla parka gitmiş bunun gibi şeyler belki anlar
tarafından
Evet eminim
tarafından
Bana da masum gelmedi. Erkekler bizim gibi ayrıntı vermezler. Ha arada söyler de herşeyi de söylemezler yani. Kendi çocuğu gibi nerden biliyor bunca şeyi. Bizimde çocuk var eşim hasta ve kötü bişey olunca demz kimseye gerek yok der mesela.
tarafından
Bilmiyorum ya
0 oy
(7,187 puan) tarafından
Eşimin arkadaşı öyleydi  bir gün ara ile doğdular sürekli kilo aldı mı kaç gram aldı , boyu kaç , kilosu kaç , mama kullanıyor mu ? Büyüdüler eşi bebek yemek yesin diye bir yaşını biraz geçince sütten kesti bu sefer siz ne zaman kesceksiniz sapik misin kardeşim benim verdiğim sütten sanane en sonunda eşim tersledi onu şuanda araları iyi değil dengesiz adam çocuğum ilk doğduğunda guzel emiyordu kilosu çok iyiydi onların ki mama destekli olduğu halde geride kalmıştı o ay benim sütüm kesilme raddesine gelmişti öyle üzülmüştüm ki çocuğuma yetemedim diye çocukta çok huysuzdu bir büyüğe okuttuk ettik direkt erkek birinin nazarı değmiş dedi . 
tarafından
Aaa deli mi ne sana ne deseydiniz . Ben bile ilk bebeğim olmsina rağmen geçen ay kaç kiloydu unutuyorum . Kafam o kadar dolu ki hiç başkasının bebeğini düşünmeye sormaya zamanım ya da halim yok
0 oy
tarafından
Sonuna kadar haklsin  o ne öyle
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Kızmakta haklısın canım. 
tarafından
O kadar kizdiim ki konuşmuyorum bakalım ne zaman anliyacak
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Bence abartılacak bişey yok kuzum eşimde iş yerinde bebeği olan arkadaşlarıyla fikir alışverişi yapar. Şunu kullanıyorlar bunu yapıyorlarmış diye anlatır hep faydası da olur 
(3,730 puan) tarafından
Bence kıyaslamak için değil de söylediği şeylerin bi faydası olur diye söylüyodur belki önce bi güzelce uyar bence bana kıyaslama gibi geliyor hoşlanmıyorum anlatma diye
tarafından
Ne faydası olacak ya benim 4. Bebeğim çömez değilim birşey değilim kendisi yirtindi beben olsun diye şimdi de böyle
(3,730 puan) tarafından
Kuzum ne alakası var bin bilsen de bir bilene danış demişler
tarafından
Bilmiyorum ben çok kızıyorum ya kendide bahsediyor onlara işte benim hanım soyle yapıyor böyle yapıyor diye ama benim hoşuma gitmiyor bana diyor sen onlara yol göster diye bende kızıyorum ya herkesin aklı var fikri var internet var kayınvalidesi var bana ne
(3,730 puan) tarafından
Acaba sen eşini kıskanıyor olabilir misin canım
0 oy
(601 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin kıyaslama yapacağına otur eşinle ne yapabiliriz onu düşün 
0 oy
tarafından
Ne kadar iğrenç bişey başkasının çocuğundan sanane sen dön kendi evine ailene bak
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Bu erkekler ne saçma yaa
tarafından
Dimi ya bizimki dış çıkardı bir bebek için ne kadar önemli ben heyecan yapıyorum onun ettiği başkasının çocuğu önündeki ne baksana sen
(1,703 puan) tarafından
Gerçekten anlamıyorum çocukları olmayınca çocuk isterler olunca sanki anneninmis gibi kenara çekilirler birde o da yetmiyormuş gibi milletinkini över acaba o övüp hayran olduğu bebeklerin ailesi de sizin bebeğinize aynı muameleyi yapıyor mu
0 oy
tarafından
Benim esim de biri araba alsa hemen araba almışlar bu kadar para vermişler der arabamız yok ya bizim çok sınır olurum senin esin kendi çocuğu ile ilgilenemez başkasının çocuğu ile ilgelinir çok sinir bozucu 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 496 göst.
4 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Bi prenses annesi (682 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 1,768 göst.
7 Aralık 2020 Aile kategorisinde Nurgizem (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 57 göst.
12 Eylül 2023 Aile kategorisinde Eliffct97 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 201 göst.