0 oy
396 göst.
Diğer kategorisinde (795 puan) tarafından
Anneler hayırlı geceler artık son noktaya geldik ne yaptıysam olmuyor eğitim almayı kararlaştırdık ama fiyatlar çok yüksek 2500 1500 diyenler var uygun fiyatlı eğitim ile sonuç alan var mı aranızda tavsiye verebileceğiniz 

8 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Bence o kadar para vermeye gerek yok bebeğinizin sabit doktoru varsa ondan yardım alabilirsiniz 
(795 puan) tarafından
Ona söyledim sen olusturcan rutini diyor olsa keşke nerde 1 aydır ugrasiyorum
(9,626 puan) tarafından
Canım yani uyku eğitimi veren kişiler hakkında nasıl yöntem uyguladıklarını bilmiyorum ama tahminimce hemen hemen aynı şeyleri yaptırırlar ben senin için söylüyorum yazık o paraya ama illa istiyorum para önemli değil diyosan 300 liraya olan biyer var adını hatırlarsam yazarım özelden..benimki 6 ayına kadar akşam erkenden uyur sabah erkenden uyanırdı gece müthiş uyku uyurdu 6. Ayında 2 dişi cıktı o zamandan beri uyku düzeni kalmadı şuan 8 aylık 2 aydır anam ağladı ve 3 haftadır da sabah 5 6 lara kadar uyumuyo bende 2 aydır doktoruna götürmüyodum artık benimde dayanicak gücüm kalmadı uykusuzluktan gözlerim sizliyodu sinirden hergun agliyodum yani anlatınca bile psikolojim bozuluyo yaşadığımda nasıl psikolojim bozulmuştur artık sen düşün felaket durumdaydım sabrimin sınırındaydım geçen hafta pazartesi doktora götürdüm durumunu söyledim 1 haftadır uyguluyorum gece 12de uyumuş oluyo yavaş yavaş uyku saati geriye gidiyo doktor bana en erken 8de uyuması lazım dedi sabahta 7 buçukta uyanması lazım dedi gün içinde 2 kere 2ser saat uyumalı dedi her dediğini yapıyorum..aslinda bunlar bizimde aklımıza gelicek şeyler ama nasıl psikolojimiz bozuluyosa aklımıza gelmiyo..sadece sabır lazım diyetli ol en fazla 15 gün sonra istediğin saatte uyumaya baslar dedi inşallah olur darısı senin başına..bide sallamaktan ayaklarım kopuyodu saatlerce  sallamaktan belimin kemikleri sızlıyodu artık sallamıyorum
-Reklam-
0 oy
(3 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Instagram'da Türkan Acar diye bir hanımefendi var . Ücretsiz uyku eğitimi veriyor bı bakin derim link de bırakıyorum ben çok faydalı buluyorum bu hanımefendi sayesinde sallamayı bıraktım çok şükür 

https://instagram.com/turkanacar_?igshid=is970fmxizxs
(3,276 puan) tarafından
Gerçekten mi canım
(3 puan) tarafından
Evet gerçekten Allah razı olsun kadından. Yani aslında güç bizde inanç icimizde . Biz kararlı oldukca istikrarımizi bozmadikca inan düzen oturuyor ben bir aydır uğraşıyorum hiç bebeğimi ağlatmadan ,üzmeden olsun istiyorum bazen bozuluyor gibi oluyor ama inan bozulmuyor bebekte düzen bir kere oturunca ve biz kararlı oldukca her şey yoluna girecek . Kendine inan ve pes etme 1 ay olsun 2 ay olsun belki daha fazla ama elbet düzen oturacak ,Allah yardımcın olsun inşallah uyumayan bebek ne demek çok iyi bilirim:)
(3,276 puan) tarafından
6,5 aylıkken sallanmaya başladı gece uykusu iptal oldu eşimle ne kadar başarabilirim bilmiyorum mesaj mı atiyoruz
0 oy
tarafından
O parayı ciddi vercekmisiniz 

O zaman ben o eğitim için bi yer mi açayım napayım 

Ben bu konuda 3 evladıma da eğitimi kendim verdim 
tarafından
Bak sakın pes etme zamanla düzelecek
(3,276 puan) tarafından
Ben sabrediyorum ama eşim çocukla inatlaşma diyor sonra bende sayıştırıyorum
tarafından
Ah bu babalar yok mu
Çocuğu ilk doğum ettiğim de 1 haftalık felandı dedim ki geceyi gündüzü ayırt etmesi ve ona göre bir düzen oturtmalıyım
O da ne diyosun sen dedi anlattım yok anlamıyor saçmalama çocuk ne bilsin dedi
Dedim işte ben öğreticem 40 ı çıkana kadar oldu oldu olmadı beni de kendinide ziyan eder
İnanmadı
Ama şimdi bana Allah senden razı olsun ne de güzel eğittin hemen yatağa koyunca mışıl mışıl uyuyor dedim bu uyku için eğitim alanlar var hatta dün pu postu gösterdim
Benle dalga geçti ☺☺
Harbiden para verip bunu mu öğreniyorlar dedi
Evet dedim beni bana öv hadi hadi dedim
Tamam tamam sen haklısın sustum dedi
Sen onu duyma görme ama anlatmaktan da bıkma
tarafından
Her ne olursa olsun bana yaz hiç çekinme yardımcı olurum merak ettiklerini yaz bana
(3,276 puan) tarafından
6,5 aylık olana kadar emzirir yatağına koyar uyurdu kendi işte anlattım eşim hep destek oldu ama eğitmek istediğimde ağlatmak istemiyor akşam denicem bakalım nasıl olacak
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Sema  uyku eğitimi 300 lira canim
0 oy
tarafından
Verme o parayı daha küçük hem zamanla düzelir
0 oy
(1,629 puan) tarafından

Oğlım 5 aylıkken bende düşünmüştüm çok araştırdım ama o parayı verince oğlumun uykusu düzene girse bile benim uykularım kaçar dedim vazgeçtim :) bide kaynanam alt katta iki dk ağlasa gelir eğitimdede mecbur ağlıyor o yüzden eğitim veremem desim ama oğlum akşam 10 da falam uyuyor kendim düEne soktum. Rutinin olacak uyuması gereken saat 9 sa sen 8 de atıyorum çorba içir pijama giydir diş fırçala kitap oku artık ne yapıyorsan. Benim oğlum desteksiz uyumuyor beşiğinde sallıyorum 5 dk da uyuyor. Seninki 9 aylıksa sabah 8 de kaldır kahvaltı oyun vs 10 gbi uyut diyelim 11-30dauyandı 2 gbi tekrar uyut 3-4 gbidede kalksın sonra uyutma birdaha hee bebek farklı ama ben öyle yapardım 20 aylık olacak 8. Aydan beri böyle alıştırdım ayda bi iki kere huyu tutar uyumak istemez. 14 aylktan sonra gündü uykusunu 1 kereye düşürdüm 

0 oy
(5,320 puan) tarafından
Benim bebiş de öyle uykusu var ama oyun oynamak için uykuya direniyor banyo yaptırıyorum gene olmuyo illa iyice enerjisi bitecek. Yürümeye başladıktan sonra iyice zor oldu uyutmak yemek yedirmek . Bide diş çıkarıyo zaten 6.aydan beri diş çıkarıyo şimdi 14 aylık

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 250 göst.
13 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 154 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 164 göst.
1 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Seyhan (2,769 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 253 göst.
2 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde GamzeDerin (478 puan) tarafından soruldu

379,549 soru

11,362,131 cevap

34,839 kullanıcı

...