0 oy
221 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Gebelik haftam 30 dün hastaneye yatırdılar bebeğin suyu azmış sürekli nst ye sokuyolar. Amnisure testi yapıldı sonuç negatif. Sıvı kaybi nedeni bilinmiyor. Doktorla konuştum doğuma kadar yatabilirsin dedi ama benim 1 yaşında da oğlum var imkansız doğuma kadar yatmam. Ne olacak bilmem bununla ilgili yaşadıklarınız var mı?

5 Cevaplar

0 oy
(1,794 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Benimki de azdı ama yatmadım yat dememisti suyu çok içtim günlük bitane havuç yedim. 32 den 38 e kadar dayanmisyik sonra sezeryanla doğurdum. Bu arada ciğer geliştirici iğneyi de yaptırmıştım erken doğum riskine karşı
(1,794 puan) tarafından
Stres yapma ve korkma iğne zaten yapılmış canım. Beslenme de dikkat et
tarafından
Ya aslında korkum da yok aklım hep oğlumda :(
(1,794 puan) tarafından
Haklısın bende bu yüzden ikinciyi yapmaya korkuyorum ilk hamilelik hep riskli geçti çünkü. Küçük mu seninki de
tarafından
1 yaşında daha :( benim 9 sene üstünde oldu oğlum olmaz herhalde 5 ay üstüne de diye düşündük ama oldu simdi kız bekliyoruz. Dün detaylı ultrasonla baktılar sadece suyu eksik bebeğin gelişimi kalp atışı kan akışı sıkıntı yok 1600gr dedi bebek için. KalBi durmak gibi bir riski olmasa hiç düşünmeyecem
(1,794 puan) tarafından
Çok küçükmüş daha sabret kuzum inşallah çabuk toparlanir kavuşursunuz
-Reklam-
0 oy
tarafından

Yaşamadım ama ciğer geliştirici vurulacak mi. Bunu doktorunuza danışın. Suyu çok azalırsa doğuma alırlar Rabbim saglicakla kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤️ 

0 oy
(5,406 puan) tarafından
Havuç ye bol bol o suyu arttırıyor ve tabiki bol su iç 
0 oy
(2,961 puan) tarafından
Havuç suyuyla armut suyu cok tüket. Benimde son haftalarimda olmuştu. Yatış vericekti doktor ben hep havuç suyu içtim. Armut yedim. Sonra düzeldi dedi sonraki haftada tekrar bitmişti doğuma alındım 
tarafından
Hastanedeyim suan yapamıyorum havuç suyu. Zaten 10 gündür iciyordum ise yaramadı

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 267 göst.
0 oy
2 cevap 60 göst.
4 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 155 göst.
24 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,176 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 331 göst.
8 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Ayzasl (3,572 puan) tarafından soruldu

377,723 soru

11,305,218 cevap

34,731 kullanıcı

...