0 oy
2,133 göst.
Aile kategorisinde (39 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Merhaba kızlar. Geçen gün eşimle sohbet ederken laf arasinda geçen yıl yani ben hamileyken iş için İstanbul'a gitmişti. İş yerinden arkadaşlarıyla sohbet ederken daha önce hayatında hiç geneleve gitmediğini söyleyince arkadaşı da sırf merakı dinsin diye gel gidip sokağında gezelim demiş. Bunlar gitmişler eşim bakmış ve gelmiş. Ben ilk başta inanmadim ama yeminler etti birşey yapmadım diye. Pislik yuvası ayrıca sadece merak ettiğimden gittim dedi. 

Kızamadim bile. Sadece şok oldum. Kırıldım ve ne yapacağımı bilemedim. Hiç beklemiyordum çünkü. Eşimi tanisaniz asla köyü birşey yapmaz dersiniz.

Hayır ben mi yanlış düşünüyorum bilmiyorum ama kalkipta genel eve gitmesi bile sırf görmek için sizce de yanlis değil mi ?

27 Cevaplar

+6 oy
tarafından
Hak yolu varken *** yoluna gideni de ne bilim...
(870 puan) tarafından
Hahah bu iyimiş
-Reklam-
+5 oy
tarafından
Sende gidip bi jigolo gör o zaman sadece merakımdan gittim baktım dersin 
+2 oy
(7,098 puan) tarafından
Hayy ben bu erkeklerin pis nefsine tukureyim yaaa 
+1 oy
tarafından
Allah aşkına canım Neyini merak etmiş ki tarihi bir yer mi sanki merak etmiş diyelm tövbe tövbe
0 oy
(2,731 puan) tarafından
Oraya kadar gittiyse boş donmemistir diye düşünüyorum erkek milleti güven olmaz
0 oy
tarafından
Icine girip kadinla beraber olmamis ki kapisinin onunden gitmis merak etmis. Kavga sebbebi etme bence. Ama takibi elden birakma. Ne kadar bu konuyu acip surat asarsan o kadar sogukluk girer

Tabi yedigi halt ayri ama olsun yine de araya sogukluk koyma
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Yanlış tabi ki neyini merak ediyomuş evli barklı adam?
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Ne umuyormus ki ne bulmuş yani çiçek bahçesi filan mı beklemiş. Boşuna dememişler insanın başına ne gelirse meraktan diye 
0 oy
tarafından
Hiçbir zaman asla demeyeceksin çünkü insan nefs  taşıyor her an Aldana bilir her insana hata payı bırakmak gerekir
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Yanlış tabiki eşinde merak etmeseymis.

0 oy
(4,040 puan) tarafından
Yanlış tabi görüp de ne yapacak hiç gitmemesi lazim ne diye merak edersin öyle yerleri kabullendgin için hiç kabul etmemesi lazım arkadaşları bozukmus
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Insanın başına  ne gelirse  ya meraktan  ya meraktan denir ya canim... Her şeyi  merak etmek pek mantıklı da değil  iş  de değil.  Rabbim muhafaza etsin. 
0 oy
tarafından
Niye bilmiyor muymş şey yapacağı yeri tecrübe edinmek için okuluna gitmiş bnce kırıl üzül çok kötü bir durum ya 
0 oy
(119,287 puan) tarafından
Sokaginu gormeyemi gitmis inandirici degil
0 oy
(2,395 puan) tarafından

Bugün açmışsin hesabını. İlk bu postu mu açmak aklına geldi :ermm:

Hayret doğruşu. 

(39 puan) tarafından
Yok hayır başka hesabım da var ama konu dışı sohbetten sorduğum için kabul etmedi o hesabımı. Normalde buradan oğlumla ilgili şeyleri soruyordum. Ama bu aralar çok yalnızım. Kimseyle derdimi paylasamayinca bende buradan sorayım dedim.
(2,395 puan) tarafından
Hiç başka POST acmamisisn ve hiç birine cevabin yok anlamiyorum. Oğlun ile ilgili de hiç bir postun yok. Görebiliyoruz yani bunu. Erkek misin yoksa doğru söyle
(39 puan) tarafından
Doğruyu söylüyorum neden burda böyle bir soru sorayım yaşadığım birşey için dert yandım ya boşver o halde görmezden gel sen beni napiyim
0 oy
(95 puan) tarafından
Hahahahahha meraktanmış iyikide meraktan bir halt yapmamış haspam
0 oy
(1,262 puan) tarafından
Ne gelirse arkadaş cevresinden gelir eşini oraya kim teşvik etmiş onu sorgula önce 
(39 puan) tarafından
İnanır misin o götüren arkadaşıda varya normalde görsen ulan bu çocuklar ne kadar sessiz akıllı efendi çocuklar dersin. Murat götürdü diyince neeeeyyy dedim. La o daha adını söylemeyi beceremiyor bisey söyleyince mal mal bakıyor insanın suratına dedim. Düşün yani beklemediğin insanlardan neler çıkıyor..
0 oy
tarafından

Evli adamın genel evde işi ne vallah yapmaz demeyin bir adamın içinde pislik olmasa gitmez oraya sadece bakıp döndüğü ne mağlum erkeklere güvenim yok benim 

0 oy
(5,134 puan) tarafından
Sanırsın kı müze de merak etmiş allahım ya demekki hep aklında varmış
0 oy
(48,668 puan) tarafından
ne olmuş onları görünce peki meraki gitmis mi nesini merak ettiyse

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 1,010 göst.
17 Haziran 2023 Aile kategorisinde Aysglalbyrk (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 701 göst.