0 oy
133 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
5 ay 13 gunluk halen ismiyle seslendigimde bakmıyor kendi kendine sesler  cıkarıyor beni tınlamıyor:))gelisimi falan da guzel ama bir tek ismini daha bilmiyor iki isim koymusuz ben daha cok birini tek kullanıyorum ama esim ya da cevremde bazilari karisik kullaniyor acaba ondan mı kaynakli ama evde hep tekim ve hep kendi istedigim ismini soyluyorum ama hicbirine bakmıyor

4 Cevaplar

0 oy
(3,078 puan) tarafından
Bizim de iki tane kim nasıl söylerse bakar 6 aylıkken tam çözdü şu an 8 aylık 
tarafından
Insallah benimde hemen bilir ya vala istedigim ismini bilsin istiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizimki de beni tınlamiyo tukuruyo kendi kendine konuşuyo. 

Temmuzun kaçında doğdu hemen hemen ayniyiz
tarafından
21 temmuzda canım vala gelisim olarak iyi 4.ayda dondu emeklemeye calisiyor geri geri gidiyor ama yuvarlana yuvarlana arkamdan geliyor biraktigim yerde bulamiyorum bile gecen tv unitesinin altina gitmisti oyuncaginin pesinden:))bir tek ismini daha bilmiyor ya hemen bilsin ki istedigim ismiyle hitap ettigimde baksın ya cok istiyorum
tarafından
Bizde 24 temmuz . Bizimki de dönüyor popoyu kaldırıyor sürünmeye çalışıyor ama tam sürünmedi daha . Bide dönünce kolu altında kalıyordu 2 gündür kurtarabiliyor
tarafından
Benimde arada bir kaliyor kolu ciglik atiyor resmen:)bunlar her seyi yapiyor niye ismini bilmiyorlar ya vala her gun farkli sey yapiyorum yiyesim geliyor kızımi halen aglama krizleri bitmedi halen aglaya aglaya uyur disari ciktigimizda krize girer hic sevmez disariyi ama her seye alıstım artik
0 oy
tarafından
20 temmuzda doğdu kızım canı isterse dönüyor oda binde bir daha tam algılamıyor adını sadece sse dönüyor 
tarafından
Aynen oyle benimde 21 temmuzda dogdu 4.ayda dönmeye basladi simdi arkamdan geliyor emeklemiyor ama odanin basindan asagiya kapiya dogru geliyor kapi engel oluyor ya da koltuk engel oluyor yoksa arkamdan gelecek yuvarlana yuvarlana geliyor emeklemiyor:))
0 oy
(44,800 puan) tarafından
Benim oğlum 6 aylıkken sese donuyodu 8 de tam bakiyodu cagrinca
tarafından
Ozaman daha vardir sese falan bakar da ismiyle seslenince hic bakmiyo

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 101 göst.
9 Haziran 2021 Aile kategorisinde Gokcemm (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 148 göst.
0 oy