0 oy
275 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kjzlar benim oglum şubata 1 yaşina girecek bana kendi yaptiginiz yada gordugunuz 1 yas konseptlerini atarmisiniz gada fikir verirmisiniz lütfen :)

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yaa benimde Mart'ta giricek ne yapcam bilmiyorum gerçi kimse gelemicek ssfdf
tarafından
Bizimde ama babamizin dogum gunu 10 şubat oglumun 13 subat ikisi için birseyler yapmak istiyorum aile arasinda bide dişimiz çikti hediğide araya kayanatacaz iste
-Reklam-
0 oy
(510 puan) tarafından
Bizim de Nisan da bende düşünüyorum 
tarafından
Ben bi ara patron bebek yapim dedim oglumda ona benziyor :D
(510 puan) tarafından
Fena fikir değil canım benim ki kız Mickey falan yapmak istemiyorum ama babası hep tavşan diyor tavşanlı birşeyler mi yapsam diyorum
tarafından
Olabilir boyle pembe beyaz tütü bir etek giydirirsin tavsan kulaklı bide taç takarsin konseptinide oyle yaprsin guzel olur
(510 puan) tarafından
Pasta falan bakıyorum anne kız kıyafeti de bakıyorum ama hep bi kararsızlık
tarafından
Aynen bende ya aklim bir patron bebek konseptine gidiyor bide safari konsepti var ona
0 oy
tarafından

Kızımında doğum günü 13 şubatta :)

1 yaşına girecek hem heyecanlıyım hemde umursamazım. Normal bi zaman değil ki annane babanne herkes gelsin eğlenceli neşeli geçsin  böyle olujca insanın hevesi kaçıyor 

tarafından
Kaç çocuk var :)
tarafından
1 tane var 2 ciye hamileyim nasip olursa 2 tane oğlum olacak :)
tarafından
Maşallah Allah kolaylık versin :)
tarafından
Amin Allah razi olsun rabim seninde evladini sana saliha bir evlat etsin inşlh rabim kaderini bahtinı şimdiki minik kalbi kadar güzel ve temiz eylesin :)
tarafından
Amiiin canım inşallah Allah razı olsun cümlemizin evladını hayırlı eylesin  karşılarına hayırlı insanlar çıkarsın çok teşekkür ederim ❤ ❤️❤️
0 oy
(12,510 puan) tarafından
Digitamagnet, fotomagnet sitelerine bak canım orda güzel fikirler var
tarafından
Cok sagol kuzum bakiyorum simdi
0 oy
(27,340 puan) tarafından

mickey mouse  yi herkes yapıyor bence değişik bireyler arastir

tarafından
Profilindeki patron bebek yapmayi duşundum canim nasil
(27,340 puan) tarafından
Ahhaha evet olabilir
tarafından
Bide babamizin da dogum gunu 10 subata oglum 13 subata ikisi icinde çok guzel olur dedim hata bir site buldum baktim cok guzel malzemeleri vardi iste site guvenilirmi onu bilmiyom

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 519 göst.
12 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Buket masal (2,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 351 göst.
28 Temmuz 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Aslı Kaban (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 845 göst.
3 Temmuz 2020 Aile kategorisinde starliçe (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 667 göst.

378,426 soru

11,327,373 cevap

34,780 kullanıcı

...