0 oy
245 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (723 puan) tarafından
Şu son 4 gündür falan ruhum çok sıkılır oldu bi sebepde yok sıkılıyom işte.allaha şükür bi derdimde yok.tv izliyom odaklanamiyom mesela yarın onu mu yapsam yok bunu mu yapsam oraya mi gitsem sürekli dsyom ve dusundukce bunaliyom bakmam lazım kizceler sizde de böle oluyo mu.gun boyu icim karariyo hiçbişi yapasim gelmiyo mesela.

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla benim sıkılmaya vaktim bile yok maalesef keşke düşünecek zamanım olsa bende bunalsam
(723 puan) tarafından
Vaktin olmasında bunalmada allah la ben biliyom kaç günüdr şu icimdekileri
tarafından
Derdim yok diyorsun ama var gibi içini kemiren
-Reklam-
0 oy
(146 puan) tarafından
Oluyor çunku asiri bunaldik evlerde karantinada iyice psikolojimizi bozdu
0 oy
tarafından
2 gün önce öyleydim. Arada bir geliyorlar bana da 
(723 puan) tarafından
Sorma ya nasi geçcek peki bu ya gereksiz şeyleri bile takmak anı yaşayamamak yani
tarafından
Herkes aynı şimdi. Korona sonrası herkes terapiye gder büyük ihtimal
0 oy
(3,921 puan) tarafından

Aynı ben ya. Yarın birşey yapsam dünden telaşına giriyorum :ermm: bu huyumu sevmiyorum

(723 puan) tarafından
Sorma ya bide ben aşırı takılı kaliyom nasi geçcek bu bilmiyom bazen hiç umursamiyom o zmn çok iyi oluyom
(3,921 puan) tarafından
Gamsız olacan bu hayatta takma kafana kuzum
0 oy
tarafından
Arada bana da oluyor valla 
(723 puan) tarafından
Keşke bana da arada olsa bi zaman geçmek bilmiyo seninki nasi geciyo kuzum
tarafından
Valla geçmiyor aslında :) mecburen biseyleri yapmak gerekiyor işler birikiyor gelen biri falan olunca mecbur normallesiyoz
0 oy
tarafından
Kafama çok bisey takıyorsam kendimi temizliğe veriyorum yoksa tv filan izleyemiyorum iş yapıyorum o zaman kafam dağılsın diye 
0 oy
(2,852 puan) tarafından
Bende öyleyim çarpıntım oluyor arada çok sıkıldım bunaldım hayatım çok sıradan monoton... Geçen yarım saat tek başıma yürüyüş yaptım o kadar iyi geldi ki anlatamam.. karantina dönemi bizi mahvetti resmen.. inşallah güzel günler göreceğiz
(723 puan) tarafından
Banada gecici sureligine iyi geliyo o yuruyus sonra yine bunalmaya devam mutlu olamiyom sanki artık iyice sıkıldım ya.monotonluktan da çok oluyor sanırım benim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 404 göst.
24 Ekim 2023 Aile kategorisinde Minekm (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 568 göst.
30 Eylül 2020 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 460 göst.
18 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 408 göst.