0 oy
274 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (795 puan) tarafından
Anneler iyi geceler bebeklere balık nasıl veriliyor kızım 9.ayini bitirdi geçen eşim alayım dedi de korktum veremem diye kaçıncı ayda verilmeye başlanır ne kadar sonra emzirilir acaba 

12 Cevaplar

0 oy
(795 puan) tarafından

En İyi Cevap
Herkese teşekkür ederim kızlar bende bizim kızda denicem tariflerinizi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Balık çorbası yapıyorum
(795 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim deniyim bı de benim kızda süt alerjisi var balıkta alerji yapma durumu olur mu ki
tarafından
Benim kızda da keçi sütüne alerji olmuştu ama balıkta olmadı öyle bir korkun varsa ilk gün önce çok az ver bir dene baktın birşey olmadı daha sonra biraz daha arttır öyle öyle dene ama balığa alerjisi olacağını sanmıyorum ama yine de tedbirli olmak lazım
(795 puan) tarafından
Tamamdır canım teşekkürler
tarafından
Rica ederim canım afiyet şifa olsun şimdiden bebişe
(795 puan) tarafından
Sağol canım :)
0 oy
(20 puan) tarafından
Ben dun verdim minik tencereye patates havuc sogan sarimsak somon koyup suda pisirdim sonra catalla ezip verdim bayila bayila yedi en son zeytin yag damlattim bu arada 8. Aya gireli 3 gun oluyor
(795 puan) tarafından
Benimki 9.ayini bitirdi ama bu zamana kadar hiç vermedim korktum açıkçası da neyse denicem artık teşekkür ederim
(20 puan) tarafından
8de veriliyor braz gec kalmissin hftada 1 kez yemeli
0 oy
tarafından
Corba veya buglama yapıyorum askım balık kızartınca vitamin degweı gidiyor 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
8.Aydan beri veriyirum fırında yapıyorum çorbasını yapıyorum buharda pisiriyorum veriyorum 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
8 aylıkken somonla başladım 1 yaşında bir kez de hamsi verdim ama somonu daha çok sevdi
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ben 6ayda vermeye başladıydım fırında yapardim
0 oy
(4,960 puan) tarafından
Kilcigini ayırıp önüne koyuyordum kendisi yiyordu. Hamsi somon levrek 10 aylıkti
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Ben sabah kayisi suyu yaptim icirdim oglen corba icirdim o zman 7 aylik di aksam hamsi yedirdim hic ezmeden kilcigini ayikladim derisini yüzdum agzina verdim kucuk kucuk cigneye cigneye yadi aksam yatarkende biberona portakal suyu koydum sabaha kadar onu icti sabahda sutunu icirdim
0 oy
tarafından
Balığı en son 8 buçuk hamileyken yedim kızım 10 buçuk aylık şimdi 
0 oy
(1,667 puan) tarafından
1 saat oldu bende balik firinladim patatesli soganli  falan yedik oglum 9. Ayini gecti elimle kilcigina dikkat ederek yedirdim baya sevdi hic corbayla kofteyle ugrasmam boyle daha cok vitamini alir bence sade ver yer bence 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 495 göst.
11 Temmuz 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde ⭐⭐Hiranur'um⭐⭐ (3,750 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 145 göst.
13 Kasım 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
20 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 394 göst.
18 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,483 soru

11,360,226 cevap

34,838 kullanıcı

...