0 oy
547 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

image

sadece bacak ve kollarında var içi su dolu gibiydi yani çok dolu değildi sonra indi kızardı kabuk gibi oldu 1 aydır geçmedi doktor sivilce dedi ama değil yarın eczaneden birşeyler alayım diyorum sizce nedir bu başına gelen var mı **** olabilir mi kaşıntı yok kaşıntı olmadan **** olur mu ? :(

8 Cevaplar

+1 oy
(5,323 puan) tarafından
Kuzum bı çocuk doktoruna görürsen ya keşke baska bı doktora daha
tarafından
Özelde kendi doktoruna götürdük kuzum eşim üç gün sonra gelicek götürürüm olmadı bitanemmm
(5,323 puan) tarafından
Rabbim şifasını versin inşallah canım benimm❤️
-Reklam-
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Su çiçeği olmasın?

tarafından
Aşkım sadece kolunda ve bacağında var bir şişiyor bir iniyor bir aydır su çiçeği değil kuzum
(2,704 puan) tarafından
O zaman bilemedim bitanem, geçmiş olsun inşAllah geçer hemen
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun bilemedim valla
tarafından
Teşekkür ederim ablacım❤️
0 oy
(2,028 puan) tarafından
Sanki bi böcek ısırığı  gibi duruyor. En güzeli çocuk doktoruna git canm
tarafından
Bisey vermedimi peki aft icin
(2,028 puan) tarafından
Aftoral  sprey verdi . Ama bunun altında ki sebep ne onu bilmiyoruz o yüzden başka bir doktor gelecek o gelsin ona muayene ettirip  test yaptırtıcam
tarafından
Gecmis olsun hünnap markasının  karadut surubunu deneyebilirsin eczaneden alip  bitkisel bu dedigim ilac degil bizde kullandik 1 cay kaşığı  hergun
(2,028 puan) tarafından
Teşekkür  ederim canm  artık  iyileştik:) karadut  pekmezi kullandım bnde :)
tarafından
Iyi canim cok şükür
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Alerjimi acaba bilemedim ki
tarafından
Olmadı bir doktora daha gösterjyim canım ya
(3,921 puan) tarafından
Geçmiş olsun
0 oy
tarafından
Böcek ısırığı gibi cnm yatağını falan sirkele yada değiştir nevresimi istersen 
tarafından
Aşkım iki günde bir nevresim değiştiriyorum evim en üst kat hiç böcek görmedim yün döşek var yatağında ama yıkayıp temizletip doldurttum bebekliginden beri kullanıyoruz acaba o yapmış olabilir mi ki sadece bacak ve kolda var
0 oy
(534 puan) tarafından
Bi ara benim bebeğimde de çıktı bunlardan baya 1-2 ay sürdü geçti ben de anlayamadım neden olduğunu şuan yok 
tarafından
Kuzum boylemiydi peki aynı hani yazdığım gibi mi 1 2 aydan sonra tamamen geçti mi bacaklarında daha çok var
(534 puan) tarafından
Ayni böyleydi canim ben su çiçeği diye düşünüyordum ama sadece elinde ve ayağında vardı benim kızımın  su çiçeği olsa her yerinde çıkar dedim doktora da goturmedim bazen kasiyorsu sanki sivrisinek yediğinde kasirsin ya öyle sis gibi oluyordu sonra yine böyle oluyordu 1-2 ay sürdü geçti şuan yok
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Doktor vermeden ilaç alıp kullanma yeniden doktora götür aşılarını yaptırdın mı
tarafından
Evet hem normal hem özel  rotavirus ve menenjit dahil tüm asilari yaptırdım kuzum ozeldeki doktorumuz sivilce dedi ama çoğaldı
(12,861 puan) tarafından
Şu sıralar su çiçeği yeniden salgın canım bı geldi aklıma olabilir mi acaba yarın bı sağlık ocağına götür bakalım o ne dicek sonra da doktora gidersin
tarafından
Kuzum bende düşündüm sağlık ocağında ki ebeyi arayıp rica ettim su çiçeği değil su çiçeği olsa ateş yapar ve yüz dahil her yerinde çıkar dedi dediğin gibi doktora bir göstereyim kuzum çok teşekkür ederim ❤️
(12,861 puan) tarafından
Rica ederim canım çok geçmiş olsun inşallah önemli bir şey değildir

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 143 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 171 göst.
31 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda yavuz (3,922 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 470 göst.
29 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 127 göst.
30 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu

382,172 soru

11,442,735 cevap

35,012 kullanıcı

...