0 oy
317 göst.
Diğer kategorisinde (1,787 puan) tarafından
Kızlar şu 1 haftadır büyük bi temizliğe giriştim evimin çok eksikleri vardı taşındığımdan beri almadık hepsi birikti ve bende bu temizlikte hepsini halledip aradan çıkarmak istedim öncelikle mutfağa masa sandalye takımı aldık uygun bişey sonra evin bütün halılarını ayriyeten yedek halılar dahil hepsini yıkamaya gönderdim eşim bu yüzden biraz sıkıştı bende 200 300 liram vardı onunla mutfağa halı ve ufak dekor eşyaları aldım ama hala eksiklerim var eşim bu ay kalsın zorlanırız dedi bende girmisken hepsini bitirmek istiyorum eşimin haberi olmadan Ufak tefek birikim yapmıştım 5 tane gram altınım var bende düşündüm acaba bi tanesini bozup eksiklerimi mi tamamlasam yoksa eşimin almasını bekleyip o paraya hiç alıştırmasam mı. Hani derler ya erkek kadının parasını görünce rahata alışıp pek para harcamaz diye. O yüzden beklesem mi dedim acabaaaa

10 Cevaplar

0 oy
(2,444 puan) tarafından
Bence bekle canım böyle ufak tefek şeyler için birikiminden harcama. Ilerde daha önemli şeyler için lazım olabilir
(1,787 puan) tarafından
İlerisi için eşim zaten birikim yapıyor bunu ben kendim için yapmıştım o yüzden düşündüm ama kafam karışık işte
(2,444 puan) tarafından
O zaman olabilir tabi yine sen bilirsin
-Reklam-
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Yavaş yavaş yap canım bence zamanla hallolur her şey 

Kız bu arada iyi biriktrmissjn Allah bereket versin
(1,787 puan) tarafından
Aminnn,dd valla ufak ufak yoldum adamı
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Bekle tabi altinini bozma düşüktü en Son bide 
0 oy
tarafından
Bence bekle canım bu ay olmaz 2 ay sonra al 
0 oy
(347 puan) tarafından
bekle bence 
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Kesinlikle bekle onlar kenarda dursun daha önemli seylerr için harcarsin eşin öyle yada böyle alır nasıl olsa hem eşin almiycam dememiş bir iki ay geç olsun o altınlar sana dahada dar günde lazım olck tabi rabbim dar gün vermesin ama Dünya hali 
0 oy
(85 puan) tarafından
Kenarda her zaman param vardir. Alış-veriş yaparim biraktigin oaradan kullandim derim ne kadar harcafiysam birakir tekrar yerine koyarim parayı 
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Acelen ne bekle tabi dursun bi köşede.senin altınların 1ay sonra olsun 
0 oy
(4,932 puan) tarafından
Altını böyle şeyler için bozdurma canim bi ay sabret esin alir 
0 oy
(140 puan) tarafından
Benim elim olsa "eşya için altın mı bozdurulur?" derdi :D kız yavaş baş hallet ne olacak sanki adamı sokma zora. 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 209 göst.
1 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _Reyhan-0 (1,625 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 517 göst.
13 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Ahsenbennn (1,787 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 154 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Eda nur (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 507 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Eda nur (1,464 puan) tarafından soruldu

378,224 soru

11,320,109 cevap

34,765 kullanıcı