0 oy
428 göst.
Diğer kategorisinde (682 puan) tarafından
Sadece oturduğumuz oda sıcak zaten orda yatıp kalkıyoruz klima 26 cc çalışıyor bende kızıma Bi uzun kol zıbın Bi kazak 2 ince pijama giydiriyprum uyuturkrn Bi kundağa sarıp sadece göğsüne kadar yorgan çekiyorum 

15 Cevaplar

+1 oy
(800 puan) tarafından
Cnm çook fazla ben zıbın ayaklı pijama kundak ince bir battaniye hemde oda sıcaklıgımız bnce 20 ila 22 derecedir fazlası olunca uyumuyor
(682 puan) tarafından
Dimi ya bende öyle yapıyım hep üşücek düşüncesiyle hata yapıyorum galiba
-Reklam-
0 oy
tarafından
Uyuturken bir kat incelt üstünü  kuzum terlemesin 
(682 puan) tarafından
Tamam cnm öyle yapıcam teşekkür ederim
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Bebeğin kaç aylık canım
(682 puan) tarafından
2 aylık cnm
(2,443 puan) tarafından
Oy yavrum küçükmüş daha :) kat kat giydirmen iyidir aslında üşümesini engeller muhtemelen ince bi kundakla doluyosundur elleriyle kendini uyandırmaması için. Üstüne yorgan yerine battaniye örtebilirsin bi dr bacaklarına göğsüne ve sırtına arada dokunarak üşüyüp üşümedigini anlayabilirsin. Eğer üşüyorsa yorganını da örtebilirsin canım
(682 puan) tarafından
Tamam cnm teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Kundaga sariyosan yorgan örtme yorgan orteceksen kundaga sarma canım nasıl alistirirsan öyle gider çok sarıp sarmalama
(682 puan) tarafından
Canım kundağş ince kundağa sarmasam elleriyle kendini uyandırıyor
tarafından
2 aylikmis daha canım yorgan örtme Allah korusun altında kalır nefes alamaz kurtaramaz kendini sana tavsiyem e bebekte indirim var uyku tulumu al. Sadece onu giydiriyorsun başka bir şey ortmuyorsun
(682 puan) tarafından
Haklısın cnm bakıyım hemen valla sürekli üşücek düşüncesi var :/
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bana çok geldi cnm ben bunları giydirsem hayatta durmaz benimki :) 
(682 puan) tarafından
Değil imi ya bende hep üşücek şeyiyle :/
(25,224 puan) tarafından
Yok bnce fazla ya altına yarım kol zıbın birde uzun kol altına tek Kat eşofman yeter bence bizim hep öyle
(682 puan) tarafından
Tamam cnm çok teşekkür ederim
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Senin giydiğinden bir kat fazlası yeterlidir canım. Bu giydirdirdiklerin bana fazla geldi. Nasıl alışırsa öyle gider. Ayrıca bebeği üşümek değil terlemek hasta eder. 
(682 puan) tarafından
Çok haklısın zaten Bi kere terledi o gündendir hırıltısı vaf:/
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Çok kalın bence bebeğim ilk doğduğunda ben de kat kat giydirirdim doktor bunun kötü bi sey olduğunu Allah korusun ölüme kadar gittigini soyledi 22 24 derece benim evim kendin nasil giyiniyosan bi kat uzun giydir dedi. İc zibin ust alt giydiriyorum böyle alıştığı için daha kalınını istemiyor zaten. Uyurken de uyku tulumu giydiriyorum
(682 puan) tarafından
Zıbın kısa kollumu olsun öylemi yapıyım
(1,572 puan) tarafından
Uste giydireceğin tulumun kalınlığına göre giydir. Ustune kalın tişört giydiriyosam altina askılı giydiriyorum. 22 derece bahar havası demişti doktor mesela. Ensesinden üşüyüp usumedigini kontrol et usuyosa kalinlastirirsin
(682 puan) tarafından
Tamam cnm çok saol
(1,572 puan) tarafından
Rica ederim ❤️
0 oy
(41 puan) tarafından
Cocuk bunlarla uyuyor mu cok degil mi terlemiyor mu ya.. benimkinde kisa kol zibin ustte kollu bluz ince altta da corap ve ayakli pijama var kundakladigimda da ince battaniye ortuyom, bunlari giydirsem benim kiz fenalik gecirir ev de en fazla 22 derecedir
(682 puan) tarafından
Haklısın galiba çok giydiriyprum
0 oy
tarafından
Çok fazla canım incelt biraz 
(682 puan) tarafından
Galiba fazla azaltucam
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Coook fazlaaa canim. Bizim evimiz 22 derece ince bit zibin penye  bir ustle duruyo allaha sukur hastada olmadi uc aylik. Nasil alistirrsan oyle gider
(682 puan) tarafından
Tamam cnm bende artık öyle yapıyım
0 oy
tarafından
Asırı fazla canım yazık gunah
(682 puan) tarafından
Haklısın canım ilk bebeğim çok tecrüvwsizim Bi orta yolu bulamadım
tarafından
Hep gectık kuzum o yollardan hersey zamanla oturuyor biraz ıncelt uzerını annesı cok ısınır isilik olur
(682 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm ❤️
tarafından
Rica ederim canım ❤️
0 oy
tarafından
ben iki ayakli iki kol uzun gomlek giydiriyorum.bide corap.

bu gunden uzerune bi komlek bi pantalon ekledim.yani uste 3 sltda 3 oldu .uyuturken usten bir altdanda bini cikariyorum.yani bi komlek bi pantalinu cikartib uyutuyorum cunki uyunca zaten yogan ortuyoruz rahat uyusun diye azaldiyorum kiyafetini
(682 puan) tarafından
Evin kaç cc cnm
tarafından
22.23.24 boyle oluyor
(682 puan) tarafından
Bende 26 çalıştırıyorum ama oda sıcaklığı 22 en fazla 24 oluyor
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Kundak fazla canım uyurken rahat etsin bebiş kundak dışında diğerleri normal bende öyle giydiriyorum
(682 puan) tarafından
Ama kundaksız yatırınca kendini eliyle koluyla uyandırıyor
0 oy
tarafından

Kız bebek kurdeşen dökecek :D 

(682 puan) tarafından
Allah korusun kız işte ilk bebek tecrübesizlik:/
tarafından
:))  anlıyorum haklısın ama o kadar giydirme
(682 puan) tarafından
Tamam cnm teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Bi kere 26 derece cok fazla zatn bebek icin..arti cok giydiriyosun o terleyip hasta olur yani yazik..
(682 puan) tarafından
Yani klima 26cc çalışıyor ama odanın sıcaklığı 22 24 en fazla cnm haklısın galiba çok giydiriyprum artık daha ince giydirivem

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 771 göst.
28 Nisan 2022 Aile kategorisinde Kumru_80 (897 puan) tarafından soruldu
0 oy
84 cevap 1,712 göst.
22 Şubat 2021 Aile kategorisinde Minedd (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 587 göst.
24 Aralık 2020 Aile kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 116 göst.