0 oy
254 göst.
Diğer kategorisinde (6,275 puan) tarafından
1 aydan sonra koye gidiyordum kardesim askerden geldi yoldan geldi die gorusmemistik bugun gorusecektik kac aydan sonra tam yola ciktik arabamiz bozuldu kayonbabam goturuyordu oda yolda durdu geri ewe donduk kizim yaptiriyim geliyim bari gidersek yolda kaliriz bunla dedi dua edinde hemen yapilsin ya nasil canim sikildi:-(

5 Cevaplar

0 oy
(19,671 puan) tarafından
Ayy şansa bak ya seher üzülme olur olur kiz bisi olmaz
(6,275 puan) tarafından
InsAllah bacim ya hemen yapilsada gelse bide kayinbabamin araba bizdeydi esim onla.ise gittiordan koye gelecekti sansa bak ki.bizim araba bozuldu ay cok uzuldum ya 9 da her yer kapaniyor koy yarim saat die biz erkenden gidelim wakit gecirelim demistik bide :-(
(19,671 puan) tarafından
Tü ya araba alabileceği kimse yokmu bugünlük
(6,275 puan) tarafından
Bi bakiyim kizim yapilmayacak bi dertse araba buluyum geliyim dedi bacim saolsun mahsun birakmaz da suslenip puslenip yola cikip geri donmek cok moral bozucu oglum da iceri girerken agladi daha cok moralim bozuldu
(19,671 puan) tarafından
Olsun kiz saolsun adam uğrasiyo bak üzülme götürür
(6,275 puan) tarafından
Allah razi olsun kuzumm insAllah hallolur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sıkma canını her şer gorunende muhakkak bir hayır vardır araba bozulmasa yollarda başınıza iş gelecekti belki de allah korusun geç olsun da güç olmasın 
(6,275 puan) tarafından
Ayy oyle.tabii canim ya ama iste elde deil
tarafından
Insan üzülüyor tabi hevesin kırılıyor ama çokta takmak yok şansım olsa falan öyle deme bilmeden isyana girer dediğin durduk yere kendini günaha sokma elbet gidersin canım
(6,275 puan) tarafından
Ayy oyle dusununcede haklisin canim ya saol Allah razi olsun
tarafından
Amin canım cümlemizden allah razı olsun
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Kız vallah kayinpederine hayran kaldım bak ne güzel bı insan götürüyor ilgileniyor inşallah araba yapilirda  gidersin görmeye 
(6,275 puan) tarafından
Kayinpederimden raziyim Allah ta ondan razi olsun babamdan bile daha iyi daha ilgili insAllah canim
0 oy
(16,781 puan) tarafından
İnşaAllah hemen yapılır gidersin :(
(6,275 puan) tarafından
InsAllah canim benim ya :-(
0 oy
(3,676 puan) tarafından
Öyle düsünme demekki hayırlı, degil mis Allahtan fark edilmiş umarım en kısa zamanda düzelir
(6,275 puan) tarafından
InsAllah canim.benim Allah razi olsun

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 122 göst.
4 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,156 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 341 göst.
8 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,796 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 191 göst.
15 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,410 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 430 göst.
7 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

396,216 soru

11,852,515 cevap

35,947 kullanıcı

...