0 oy
174 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (165 puan) tarafından
Dün sağlık ocağına gittim ilaç vermedi emziriyorum diye ama 2 parmak aramda egzama oluştu ve gittikçe yayiliyo çok kasiniyo ne kullanabilirim yayilmamasi ve geçmesi için bilgisi olan var mi

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Deterjan kullanma eldiven kullan benim postuma bak ,şimdi rahatladım deterjan cogaltiyo 24kasimda atmisim ama benim bı patmak aramda degidi
(165 puan) tarafından
Hafta sonu temizlik yaptım dahada artti
(165 puan) tarafından
Hafta sonu temizlik yaptım dahada artti nerden bakiliyo posta
tarafından
Ayen deterjan bide BİM'in acesi ,normal aceye göre daha kötü yapiyo eldiven kullanıyorum baya azaldo
tarafından
Adıma git üst tarafta sorduğu sorular galiba o var oraya bak
-Reklam-
0 oy
(80 puan) tarafından

image

hemen giy bu kremi al nasil ise yaradigini gorceksin kaynanamin gogus altinda kulaklarinda ve dizinde cikmisti hatta kabuk tutuyordu ama iki gunnicinde hepsi gitti cok etkili bir krem
(165 puan) tarafından
Ama emzirdigim için doktor vermedi ilaç ve çok kasiniyo
(80 puan) tarafından
Alakasi yok diye biliyorum emzirmeyle onun gidip eczaciyada sorabilirsin
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Benimde iki elimin üzeri tamamen oldu 1 buçuk senedir cekiyorum. Bu sabah cildiye ye gittim bende 22 haftalık hamileyim. Bir-kac krem vericem bunlar iyi gelir dedi. Sen de cildiye ye git istersen
(165 puan) tarafından
Ya bu dönemde hastaneye gitmek istemiyorum heryer sıkıntılı birde bebegim var onu bırakıp gidecek yer de yok
(1,043 puan) tarafından
Benim iki elimin üzerine tamamen yayılmıştı diz kapağım ve direğinde de olmaya başlamıştı. Dün gittim bende en sonunda dayanamadım keşke daha önce gitseymişim. Iki kremit tane de ilaç verdi. Dünden beri hiç kaşıntım olmadı. Yaralarda köreldi hemem
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Canım bende de var egzema gebelikte dermovate diye bi krem kullanılıyor çok ta iyi geliyor ben kullandım onu ama emzirirken nasıl olur bilmiyorum bi sağlık ocağına görün istersen 
(165 puan) tarafından
Teşekkür ederim vanim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 233 göst.
30 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 145 göst.
28 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 76 göst.
0 oy
2 cevap 82 göst.
26 Mart 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Mucizemm (237 puan) tarafından soruldu

384,996 soru

11,514,700 cevap

35,174 kullanıcı

...