0 oy
846 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar cok sacma bir sey degil mi kizimin fotograflarini cikardim ve 5 gunlukken annemin kucaginda olan bir fotosunuda cikardim kizkardesimde var 4 yasinda ucunu birlikte cekmistim onh cikardim anneme attim diyor kaynananinkinide cikarsaydin esin simdi demesin senin anneni cikarmissin niye benim anneninki yok diye dogrusu esim der mi boylw bir sey bilmiyorum ama birincisi annem geldi bakti bize kaynanam hic gelmedi kurban var dedi gelmedi gecen oraya gittim yine cocuguma hic hic bakmadi annem her seyi yapti bir suru sey aldi kaynanam da aldi ama annem gibi yapmadi parasi oldugu halde ve ikincisi cok sacma degil mi kaynanamin fotografina buzdolabima asmak mutfak benim mutfagim yani acaba esim bir sey der mi dersede ne diyeyim yani bana cok sacma geliyor ilerde kizkardeslerimle fotomu yapistirsam diyecek benim bacilariminkinide mi cikar :)ayy vala cok sacma ya ne diyim eger soylerse

27 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Annen hakli der mi der bakmasa da o gorunmez ki kocanin gözüne mesela benim kocam annesiyle bebegi koysa benim annemi koymasa zoruma gider tlde bile gormesem uzulurum
tarafından
Vala zoruma gitmem eisme her zaman derim ne sen benim.annemi benim.kadar seversin ne de ben senin anneni cunku kendi annene anacımm  der benim anneme anne der bende onun annesine anne tek derik bu boyle bir de ismini verdim kaynanamin kocam icin vala pismanda olmadim.esim mutlu olsun iki ismi var zaten digerinide biz esimle 6 sene once dusunmustuk sevgiliyken
tarafından
Orası zaten öyle canım kimse kendi annesiyle bir tutmaz ki
-Reklam-
+1 oy
(1,699 puan) tarafından
Annen doğru demiş çocuğu babanın evinden getirmedin sonuçta 
tarafından
Tamam da canm ne alaka ben zaten oyle bilerek cikarmadim kizkardesimde vardi diye cikardim bu bir ikincisi oraya gittim yapmadigi sey kalmadi cocuga bakmadi bile neler neler yasadim annem her konuda yanimda oldu mutfak bana ait ve ben kullanıyorum orayi kaynanam bana ne yapmis ki onu asayim ha soyle olabilirdi onunkinide cikarirdim ona verirdim kendi dolabina yapistirirdi ama ben kendi alanimda niye onun fotosunu asayim ben kizkardesleriminkinide yapistirsam simdi beni yillardir istemeyen gorumcelerinkinide mi yapacam
(1,699 puan) tarafından
O dolap sadece senin değil kocaninda dolabı sadece senin annen yok kocaninda annesi var ve o çocuk o adamın annesinin torunu
tarafından
Canm o torun karnimdayken kiz diye oturup aglayan kuveze girdiginde dogru duzgun aramayan bir isan ve zaten torununa onun ismini vermisim bence bu ona yeter
0 oy
tarafından
Annen çok doğru demiş 
tarafından
Canm benim kizim karnimdayken 4 aylik falandi erkek olaydi keske kiz nedie bilmem kimin kim oglu oluyor garibim oglum yine tek kaldi kizi oluylr dedi gunlerce aglatti beni sence hakki var mi onun fotosunu yapistirmaya hele ki kizimla simdide benim kizim o alistiracam kendime benim olacak biraz buyusun diyor ve kizim bana guluyor diye bagiriyordu kiza zorla kendine guldurtmeye calisiyordu besigi icin bir minder vile vermedi havlumu ve muslin bezleri koydum kucuk besigin icine en son kayinpeder kizdi minder ver diye
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Kızımla resmi var diye denk gelmiş hiç dkkat bile etmedim de asla kaynanamın resmini magnet yapıp asmam :)
tarafından
Hahaha ama cidden bilerek yaptigim bir sey degil kizim 3 gunluktu kuveze girdi annen neler yasadi ne kadar agladi o demedi ki gideyim yanlarina kurban var dedi gelmedi ustune kizimi kuvezde birakmisiz gelmisiz agliyoruz annemi istiyor annemle sohbet ediyoe en kotusu kizim karnimdayken surekli oglan oglan dedi hastanleik etti beni hakki yok bence ama bilerek de yapmadim bilerek yapsaydim kizkardesleriminki falan cikarirdim
(2,127 puan) tarafından
Aynen öyle hiçbişeyde destek degiller ama böyle konularda önde olmak isterler
tarafından
Vala canm.maddiyati bile gectim.kizim.kuvezdeyken annem.cok agladi onun annesi annemi arayip sohbet etti 1 saat olmus kizimi kuveze birakali esimde anneme kas goz isareti yapip he de gec dedi babamo soruyor dedemi soruyor anneme ya zaten kadinin ayakta kalacak konusacak gucu yoktu annemin kucagindan aldilar kuveze koydular
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Benim eşimin aklına böyle bişey asla gelmez ya art niyetle mi yaptın sen?

Bunlar ne değişik konular 
tarafından
Yok yeminle kiz annemin baska fotolari var kizimla cok guzel cikarmadim bu 5 gunluktu yeni kuvezden cikarilmisti annem cok agladi kim vardi annemden baska ve kizkardesim cok kucuk ucunun bir fotosuydu hani bilerek yapsam 1 tane tek cikarmazdim bir de dolap benim hani niye ugrasim kaynana ayda yilda bir gelir uzulursede kaldiririm o geldiginde bana hayri olmadi kiz diye neler soyledi ama ugrasamam
tarafından
Benim eşimin ilk o dikkatini çeker herkes farklı tabi
tarafından
Benimki uyuyor bakalim.bir sey der mi ne bilim.hic sormadi da hangilerini cikariyorsun diye
0 oy
tarafından
Annen haklı eşin alınabilir. Kaynanan ne yapsa da eşinin annesi yaptıkları gözüne gelmez. Gelmedi etmedi diye düşünmez 
tarafından
Vala canm aklima gelmedi ama bilerek de yapmadim kizkardesimde kucuk ya 4 yasinda falan oyle ucunun fotosuydu esim dersede soylerim cikaririm bir dahakine annen kendi dolabina yapstirsin
0 oy
tarafından
Evet mutfak senin mutfağın ama torun ortak. O nolcak :D
tarafından
Uzulurse cikaririm al anne dolabina yapistirirsin he rgun gider gelir o iatemedigin erkek diyip durdugun kiz cocuguna bakarsin derim:))
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Eşinle aran bozulmasın diye istemiş kadın , saçma değil ama 

Kaynana da sevilmiyor beee hele anlattigin model 
tarafından
Vala dimi bak cok aglattı beni ya kiz cocugu diye neler neler soyledi 4 aylik falandim bobrekten rahatsizlandim.o geldiginde boyle oldu ve hastanede yerlerde oturur aglardim kizim karnimda ne olacak bilmiyorum o da hadi gidelim aciktim derdi haketmiyor inanki bilerek yapmadim ama aklima.gelsede cikarmam
(1,320 puan) tarafından
Yani öyle insana hiç birşey yapılmaz haksız değilsin üzülme takmamaya çalış benim başımda da var birtane , edepsiz arlanmaz Allah yardım etsin ❤️❤️
0 oy
tarafından
Annen haklı bence 
tarafından
Canm vala bilerek yapmadim ama.aklima.gelse de yapmam kizim.karnimdayken erkek isterdik diyip durdu cok aglatti beni bence hakki yok
0 oy
(5,949 puan) tarafından

Aslın da hiç  gerek  yok  ama annende  doğru  söylüyor eşin  birsey diyebilir  demesede   gücenir  kaynanana da laf vermiş  olursun  

Walla  bilemedim canım yaa  ben ne yapardım:)

tarafından
Vala oyle ama yemin ederim cok agladim en son dedim senin gorumcenin 7 oglu var utanmadin mi bir tane dogurmaya dedi ama benimde var bir oglum dedim iki kizdan sonra oglun oldu benimde insallah iki kizimdan sonra oglan olur dedim tovbe tovbe Allah korusun dedi delirdi ya
(5,949 puan) tarafından
Ayy çok  sinir  oldum  yaa erkek  olunca  ne oluyor  ben bunu anlamıyorum niye  böyle  davranırlar  keşke  kızının  ismini  sen sewdiğin bir  isim  koysaydın
tarafından
Canm iki ismi var onu soyluyorum zaten yine soylerdim onun adini bak kotu degil olabilir ozaman oyle dusundu der gecerim ama kendi kizi hem kaynanasinin hemde annesinin adini koydu ama herkes annesinin adini soyledi kizlari benim esim cocuklar kadinin kocasi bile annesinin adini soylemedi kaynanasinin adini soyledi resmen kadin kabullendirdi uzuldum kadina ya kimse onun adini dwmiyoedu ben milletin yaninda kaynanaminkini derdim ama onu oyle duyunca gorunce bende sadece tek isim.soyledim cok bozuldu.hepsi ee siz kaynanaiza oyle yaparsaniz gelinde sizin anneninze yapar hesabi esimede dedim vala bize ne onlardan diyor ama dedim ozaman sadece bir isimle cagirmasinlar iki isimle cagirsimlar bej istemem esim annesinin adini soylememesini gunah sonucta annesidir koymus bana analik etmemia ogluna etmis tek oglandir onun kizi gibi kocami da alistirmam soylesin annesinin adini
(5,949 puan) tarafından
Walla  diyecek  birsey  bulamıyorum  canım  ben hiç  böyle  birsey  yaşamadım  allh yardım  sana
tarafından
Vala ilk defa isin icine girdim ama bende ayni ablasi gibi yapiyom kaynanamin adini soylemiyorum ama.milletin icinde soylerim.iki ismi kocama ayip olmasin
0 oy
(16,311 puan) tarafından
Annen haklı canım. Mutfak ne kadar senin ise o kadar da eşinin sonuçta aynı yemeği yiyorsunuz. Torun da o hesap iste
tarafından
Canm torunu kiz diye neler soyledi kuvezdeyken annem yanimdaydi o gelmedi bile kiz cocugunu ayiran bir insan haketmiyor ama bilerekte yaptigim bir sey degildi esim bir sey dersede olmazsa anneme cikardim anneme verecem derim bi foto icin tartismam
0 oy
tarafından
Bence annen haklı ben yaptırdım annemi babami da koydum eşiminde aynı şekilde
tarafından
Canm bilerek yapmadim bir de yazdim burda cok arkadasa kiz cocugu diye istemedi hep soylendi hep uzuldu hastanelik oldum kizimin derdindeyim tahlil bekliyordum ne zaman eve gideez aciktim derdi haketmiyor cidden bak oyle cok kotu bir insan degil hem onun ismini vermisim kizima annemin bir fotosunu cok gormesinler
0 oy
tarafından
Canım burda güzel demişsin benim mutfağım benim annem onun annesi ne yaptı ki falan diye ama eşinin gözüne çarparsa bu laflar sizi birbirinize düşürür o da sana der nerden senin mutfagin burası da benim evim der tartışmaya girme hiç aaa fark etmemiştim ben çocuk güzel çıktı diye çıkardım dersin anneleri hiç karistirma benim eşimin de çok gözüne batar böyle seylee
tarafından
Vala canm dogru dedin de hani bir sey derse derim aklima.gelmedi ve zaten senin annenin adini koymusum.bir fotografi cok gorme derim kaynanam geldiginde de kaldiririm.ne ugrasacam vala
0 oy
(1,042 puan) tarafından
Keşke sadece çocuğunun resmini yaptırsaydin canım sonuçta insanlara vericeksin magneti dolaplarına asicaklar tabi yine senin tercihin ama bana anlamsız geldi yanlış anlama sakin 
tarafından
Yok yok canm.kizim 5 aylik kendi dolabima yapistirdim.annemin sadece bir tane fotosu var kizim 5 gunlukken bir yaninda kizkardesim 4 yasinda diger yaninda kizim var kucaginda daha cok da kizkardesim var diye cikardim.hani bilerek.olsa annemi tek bile cikarirdim art niyetle degildi sadece bir fotograf geri.kalan 11 tanede kendi dolabima hani dagitmalik degil zaten oyle.olsa cok sacma olurdu
(1,042 puan) tarafından
He anladım canım o zaman iyi yapmışsın boşver kime ne kaynanan o kadar da önemli değil bence ben de olsam senin gibi yapardim
0 oy
(48,996 puan) tarafından
kizimin resimlerini bastirirken anne kayinvalide halamada bastiriyoum ayirmiyorum dolabima kendi annemide asmadim tek annemide asmam açıkçası annen doğru demis
tarafından
Canm bilerek yapmadim bu bir ikincisi karnimsayken kiz diye uzulen aglayan bir insan ve beni halimle her gun aglatti sinir krizine girdum her gun falancanin gelini oglan doguruyor diyen biri bu yani aklima gelsede cikarmam cidden cok isterse cikaririm kendi dolabina assin bak benim kizim bana guluyor diye kizima bagiran bak bak anasina guluyor diyen ve kizim benim kizim onu alacam babaanneci yapacam diyen biri vermem diyorum ciddi ciddi ya oglum derse ana buyumus sen bak artik dedim mahkeme orda benle esimi mi birbirimize dusureceksiniz hele de kiz cocugu ya diyor 4 5 yasina gelsin bizimle yasasin kendilerine hizmetci ariyor akli yerinde degil kafasi gidip geliyor cocugu iki dk birakmam yanina
(48,996 puan) tarafından
tamam kiz sakin ol.sevmiyor olabilirsin ☺️☺️ cektiriyoda.olabilir
tarafından
Kiz vala zoruma gitti ne guzel unturuyorum kaynana seyleri gorunce aklima geliyor seneledir cok severidm kadini sevgiliykende cok severdi beni ta ki cocugum oldu degisti
(48,996 puan) tarafından
cocuk olunca oyle oluyo ne hikmetse
tarafından
Aynen oyle kiskancligi bile yoktu onlrdayiz diyor kocan bizle uyusun o oda dar ee kocam.beni size birakmaya geldigidne de benle o odada uyudu dar degildi dedim ne bilim dedi guldu hic boyle seyler yapmazdi ya bir aydir kocami gormemistim sonucta hamile.kaldim kalali kiskanclik basladi
0 oy
tarafından
Annen haklı senin annen sana nasılsa onun ki de aynı 
tarafından
Canm yazdiklqrima bir bak ben detatli.anlatmadim inanki bilerek yapmadim ve kaynanamin ismini verdim.kizima bir fotografi cok gormesinler kiz cocugudur diye oturup aglayan laf sokan bir insan kizimla fotosunu asmam cok isterse ona cikaririm.kendi dolabina yapistirsin
0 oy
(7,275 puan) tarafından
Benim mutfağım diyorsun da kocaninda mutfağı o da sana dese ne işi var kaynanamin fotosunun benim mutfağımda hoş mu olur ? Senin annene gelince iyi de onunkine gelince kötü mü ? Sonuç olarak o da yapmış bir şeyler illa ki biri birinden fazla alır zaten ve genelde kız anneleri daha fazla alır yapacak bir şey yok buna göre değer biçilmez. Bence kocan derse ki bir tane de benim annnemin yaptırsaydin diye sonuna kadar haklı... Kurbanda senin annen kesti mı merak ettim
tarafından
Canim bak konu sadece o degil burda yazdim bak kiz oldugunu ogrendiginde oturu0 aglayan ve buraya geldiginde her gun falancanin ki oglan dedi arkadaslarim da hamileydi sordu oglan dediler bu amann ne guzel.oglan bizimkide kzi diyip surat asti cok aglatti beni inanki haketmiyor haketmiyor kiz cocugunu oglan cocugunu ayiran bir anne bu kendi kizlarina uzuluyorum ogluna verdigi degerin nokta kadar kizlarina vermiyor cidden bilerek yapmadim ama eger ki yapsaydim da o gunler gelirdi aklima 4 ayliktim.her gun aglatti beni agrim.oldu benden is bekledi oturdu benden hizmet bekledi beni krize soktu gece hastanelik oldum 5 gun hastanede yerlerde yattim bobrek agrisindan ameliyata girdim stent taktilar ve o hastende karsimda oturup.hopur hopur yemek yedi yemek koksuundan midem.bulandigini bile bile ve tahlil beklerken yere oturmus belimi tutuyorum agliyorum.esime ne zaman gidecez aciktim diyor oglun seni biraksin geri gelsin dedigimde oglumda acikti diyen biri bi kendini yerime.koysana bir de bunlara ragmen onun ismini verdim.cok da mutlu oldu kaynanam esim bu yetmez mi sence bir fotografi cok gormeyin bence
(7,275 puan) tarafından
Canım senin söylediğin kadarı ile yorum yapmistim. Ben olsam bana bunları diyen birinin ismini koymam..
0 oy
tarafından

Boşver be hiçbir emeği yok işte eşin ne derse desin :angry:

tarafından
Dimi vala millet anneme hakli demis ama cidden esyayi gec kizim karnimdayken kiz oldugunu ogrendiginde oturip aglayan evime geldiginde falancanin gelini oglan doguruyor diyip laf sokan biri yinede esim icin annesinin ismini verdim iki isim koyduk uzulmesin diye onun ismini bile soylerdim ama bu gittigimde hic bir faydasini gormedim o yuzden artik soylemiyorum ama esim icin yinede soyluyorum kavgaya gerek yok eism bir sey derse de annenin ismini koymisum bence sus fazlasini bekleme diyecem:))
tarafından
Ayyy bunların üstüne hiç yapma zaten kaynanan iyi biri olsa evet annen haklı olurdu ama kaynanan haketmiyor malesef eşin laf ederse de kendisi çıkarsın
tarafından
Yemin ederim boyle seyler yasadim cunku kendi kizlarini da dusunmez hatta kizinin bir kizi bir oglu var digerininde iki oglu eger hepsi yaramazlik yaptiginda kizi dovuyormus oglanlari dovmuyormus kayinpederim dedi nasil uzuldum dedim anne obur dunyada va rguluyor sen deidm.kizima el kaldir kavga cikar dedim ne dedi biliyon mu p benim biricik oglumun biricik kizi dedi ona el kaldirmam dedi ben gorumcelerimi sevmem ama uzulurum boyle bir anneleri var
tarafından
Saçma sapan cahilce şeyler ya kızı da erkeği de veren Allah'tır ya nasıl böyle davranabilir ya Allah korkusu olur biraz insanda ya
0 oy
tarafından
Hakli annen .

Kaynana  alinmasin Araniz sogumasin diye demis
tarafından
O gelince kaldiriim:))
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Ya belki eşin diyebilir anneminkini de çıksrsaydın diye de onu açıklarsın zaten bence böyle seylere kafayı takma dediğin gibi mutfak senin ev senin eşin çok istiyosa çıkarabilir sürwkli ilgilenen arayıp soran kaynana olsa dicem ki ayıp etmişsin ama öyle bişeyde yok çokta cabalama ya 
tarafından
Yok camm yok zoruma giden kiz oldugunu ogrendiginde aglayan bir insan falancanin ki oglan diyi0 laf sokan biri ben nasil cikarayim zaten vilerek yapmadim ki
(1,331 puan) tarafından
Oha valla hiç uğraşma o zaman cinsiyet ayrımı yapması hiç hoş değil kaldıki torunu yani bence seni hiç haketmiyor ince düşünceli ve hassassın yine de düşünüyorsun yerinde olsam çıkarmam kendi anamdan babamdan kuymetli gibi davrandım bende zamanında tepene çıkıyolar oğlu düşünsün onu da
tarafından
Oyle yaptim bende cok kiymet verdim aramizda iyiydi severdi zannediyordum ta ki gittim 1 ay kaldim hastalik var diye onu markete goturmedim esim giturme annemi seker hastasi dedi cocugumada bakamaz gittim ben aksam.kiziyla konusuyor diyor bana demedi ki hadi gidelim zaten secici her seyi seciyor dedi kavga ettim geldi kapimi dinledu annenle konusuyorum ya aldigim yiyecekleri karistirdi esyami karistiedi esimdedi anam boyle degismiyor biz ne yapsak da ayni idare et dedi ama kimse idare edemezdi esimede gecen dedim benim yerimde baskasi olsaydi o kavgamin oldugu gun durmazdi o evde ben yine senin icin idare ettim ama bitti dedim annen baban yine saygili olurum ama ablalarin bitti benim icin annesini uyarip deseyd7 anne ayiptir kiz orda duyar kavga cikmasin bari gidince arkamdan konusaydilar ya
(1,331 puan) tarafından
Hatrladım sanki başlık açmış mıydın bu konuyla ilgili karıstıdım mı yoksa valla görümceler kaynanalar hep aynı demekki değişmiyorlar. El kızını savunmaz kimse maalesef iyimser olmak en büyük hata herhalde  bende öyleydm arkamdan beni kızına şikayet ederdi iş burda biraz eşlerde bitiyr benim eşim biraz geç abladı maalesef eninde sonunda yılan gibi soktular bizi umarım eşinde akıllanırda benimki gibi ezdirmez semi

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 467 göst.
5 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 865 göst.
11 Eylül 2018 Diğer kategorisinde Kubra (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 211 göst.
12 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bilb (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,118 göst.