0 oy
544 göst.
Diğer kategorisinde (6,377 puan) tarafından
Eşim aradı diyor ki abim akşam bizi yemege cagırdım. Düm post actıydım işte su kıyma olayı falan. Sabah da eşimin halası aradı gel kahvaltı yapalım diye( halası da, suan eltimde kalıyor) . Benim de İstanbul dan kaynım geldi sabah dedim hala valla memetle kahvaltı ediyoz bugün ben gelemem dedim zaten gitmicektim bahane arıyordum Allah büyük işte sabah kaynım geldi. 

Eşim de diyor ki abim yemege cagırdı e dedim yemegi abin mi yapıyor karısı mı yapıyor hem ben halan aradı beni eltim arkadan diyebilirdi akşama bize gelin dün sizde yedik zaten falan demedi bosber gitmeyelim dedim. O da dogru diyorsun gitmeyelim dedi zaten dünden cok yemek kaldıydı oturur onları yeriz dedim eltime cok kırgınım kaynım davet etti diye de gitmem yani. Siz olsanız gider misiniz

6 Cevaplar

0 oy
(16,301 puan) tarafından
Bizde de biri davet edileceği zaman eşim arar. Bunda ne var ki. Ha kaynin aramış ha eltin. Sonuçta yemeği yapacak kişi eltin öyle değil mi 
(6,377 puan) tarafından
Ama kendisi cimri Bi insan yani içinden gelerek yapacağını sanmıyorum. Kaynımın düşüncesi şuydu dün ben yemek yaptım misafirler kaynım eltim hep berber yedik bugün de onlarda yiyelim adet yerini bulsun gibisinden. Ayıp olmasın diye yani
-Reklam-
0 oy
tarafından
bizide görümce değil enişte cagirir
(6,377 puan) tarafından
Ama işte ben sabah konustum ya, halasıyla ikisi yan yanaydı demedi ki akşama, yemek yapma bize gelin falan laf arasında söyliyebilridi o demedi kaynım aradı o yüzden tuhaf geldi bana
tarafından
Kaynin aranız bozulmasın sonuçta ailesiniz diyodur eltinde sizi istemiyo olabili eşiyle de bozusmamak için ses etmiyodur
(6,377 puan) tarafından
Bencede öyle. Şimdi gitsek yine yapar yani ama istemeye istemeye yaptıktan sonra anlamı yok
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Benim  için  arayan  kişi  fark etmez  ama bu zamanda  gitmezdim  zaten 
(6,377 puan) tarafından
Sabah halayla konuştumuzda yanındaydı yani o zaman demedi ya. Sonradan kaynım telefon edince o davet edince sacma oldu
(5,949 puan) tarafından
Yani  ozman  haklisin  canım  boş  ver  gitme

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 740 göst.
6 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 390 göst.
1 Haziran 2024 Aile kategorisinde Gleren (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 363 göst.
5 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Minikmucize (2,567 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 229 göst.
24 Haziran 2021 Aile kategorisinde kediterbiyecisi (1,501 puan) tarafından soruldu

385,119 soru

11,517,730 cevap

35,176 kullanıcı

...