0 oy
167 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (136 puan) tarafından

Öncelikle iyi günler kızlar benim çocukluktan beri psikoloji bozuk bir sürü ilaç kullanmama rağmen iyilesemeidm insanların her dediğini ne olay olursa olsun taktim başıma gelen olayları her seferinde senelerce kurcaladım kendimi hep yetersiz gördüm halada öyle ailede var bizim dedem halam psikoloji bozukluğundan kendilerini intihar ettiler şimdide diğer halam hap kullanmadan Duramiyo ben çocuk bekliyorum piskolojim bozuk olduğundan şimdiye kadar hiç bir işte çalışamadım calisamiyorumda en fazla 1 2 ay biri bisey dese orası bana cehennem gibi geliuo ağlıyorum çalıştığım yerde çocuk gibi bi sorunla başa çıkamıyorum şimdide tek eşim calisiyo onuda devlet ödenek ödememiş iş yerine 4 aydır kapalı arkadaşının yanında gündelik lokantada calisiyo bide 1 buçuk milyar kredi ödüyoruz bebeğime istediğim şeyleri alamıyorum bide senelerce bebek için tedavi gördüm sonunda oldu ama en çokta buna üzülüyorum rabbim önce gerçekten insana sağlık versin psikoloji sorunlarım olmasaydı şimdi hem çalışırdım hem dogim parası alırdım hemde bebeğimin ihtiyaçlarını alabilirdim:(

3 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Bipolar mi?

Size konulan tani  nedir?
(136 puan) tarafından
Obsesif kompulsif bozukluk demişlerdi hiç utumamam üniverste psikoloğu bir insan nasıl kronik mide rahatsziligi varsa hastaysa sende hastasın bu bir hastalık demişti
tarafından
Obsessive compulsive  tedavisi  var ama , hastalik evet ama tedavisi var.  Tedavisiz iyilesmez. Siz  tedavinin hangi asamalairini denediniz? Ilac? Bilissel  therapy?
(136 puan) tarafından
Canım ilk misol denilen ilaçla başladım hiç etkisi yoktu en son lustral ve stilizan kullandım oda galiba yan etki yaptı elimi kolumu sürekli hareket ettirme isteği duyuyodum
tarafından
AMA hem ilac hem bilissel therapy  ayni anda yuksek odanda hu hastaligi  tedavi eder. Sadece ilac yetersiz kalir
(136 puan) tarafından
Canım bebeğimin emzirme dönemi bittikten sonra tedavime devam edicem inşallah artık böyle yaşamak skiyo beni dışarı çıkmak bile istemiyorum
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Keşke tamamen düzelmeden çocuk düşünmeseydin çocuk ekstra sorumluluk kafanın pırıl pırıl olması lazım yapabilecekmisin bunu 
(136 puan) tarafından
Ben hiç bi zamn düzelemem ki 7 yaşımdan beri boyleyim
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Canım galiba o rahatsızlık bende de var çok takıntılı bı insanim bıri bana bişey dese sürekli aynı şeyi düşünüp neden böyle dedi niye öyle oldu takıntı yapıyorum bide çalışırken birisi bana sen bunu neden böyle yaptın dediği an bitiyor gitmek istemiyorum soğuyorum iş yerinden en fazla bı kaç  ay çalışıyorum bende çok takıntılıyim sürekli kafaya takıyorum ama bunun bı hastalık olduğunu bilmiyodum Rabbim şifa versin çok zor bişey bu
(136 puan) tarafından
Canım benim sadece birinin dediğini takma huyumdan hariç kafamda kurma hastalığım da var bisey düşünüp onu aynı yaşamış gibi kafaya takıyorum o oldusundugum şey her an başıma gelecek miş gibi oliuo

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 171 göst.
24 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 238 göst.
14 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 163 göst.
15 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,614 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 634 göst.
20 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

380,180 soru

11,381,385 cevap

34,874 kullanıcı

...