0 oy
235 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hiç bir şekilde anne sevgisi görmedim hissetmedim ve kendime çok kızıyordum anne olayım belki annemi anlarım diyordum ama asla öyle bir hissim yok bebeğim ağrılı bende onla birlikte ağlıyorum hamileliğim zaten hep yatarak geçti hep dedim biraz destek olursun bana olurum diyordu eşime karşıda beni küçük düşürüyor gelcem diyordu çarşıda görmüş eşim annemi bugün gelmeyiz diyomuş öyle haberim oldu :(( ama etrafa babama kız kardeşime bizi çok düşünüyormuş izlenimi veriyor 

13 Cevaplar

0 oy
(1,404 puan) tarafından
İpekcim öncelikle allah bağişlasin. Yanlis anlamazssan annen üvey mi
tarafından
Hayır canım keşke üvey olsaydı en azından üvey ondan böyle derdim
(1,404 puan) tarafından
Çok zor bi sınav senin için sordun mu hic niye boyle yapiyorsun diye
tarafından
Yok canım sorulmaz zor bir insan
(1,404 puan) tarafından
Hep allah evladinda hayirlisini versin denir ama bence allah anne babaninda hayirlisini versin
-Reklam-
0 oy
(1,308 puan) tarafından
Aynı durumdayız benim annemde öyle be gurbetteyim bana yalvarıyor gel vs biz bakarız çocuklara diye ama asla yardımcı olmuyor ikizlerim oraya gittiğimde gece uyumuyor kendi odalarında uyumaya alışkınlar birde korkuyorlar gece 2 çocukla sabahladığımı bilirim ikisini birden salladığımı bilirim 1 kez olsun sesleri duydugu halde gelmedi sabah kalktığımdada iş bekledi benden düşüncesiz bir annr bendede var malesef takmıyorum bu sene de gel bakıcaz diyor asla gitmem daha 
tarafından
Benim çok gücüme gidiyor etrafımda hep anneler kızlarının yaninda
0 oy
(6,919 puan) tarafından
  Hepmi böyleydi annen
tarafından
Evet hep böyleydi şiddet sevgisiz büyüdüm
(6,919 puan) tarafından
Ya  sana mı yoksa  hepimize karşımı böyle
0 oy
(1,031 puan) tarafından
Gözün aydın canım güle güle büyüt bebeğini ne zorluklarla oldu kızın bide bunlara üzülme40 yaşında bi abla olarak söyleyim 3bina ötesinde annem bana dediği tek şey Allah yardımcın olsun artık derdimide demiyorum alıştım sevgisizlige 
tarafından
Ozaman beni en iyi sen anlarsın abla resti çekmek istiyorum ama Allah'tan korkuyorum çok yalanda konuşuyor babam varken hasta olduk bebeğimle dedim annem niye söylemedin diyor halbuki söyledim
(1,031 puan) tarafından
Cok iyi anlıyorum ablam bende sadece Allah rızası için konuşuyorum herşeyden umudumu kestim derdimi anlatırım bazen ya televizyona bakar yada konu değiştirir dinlemez bile yalan malesef bizde de var
tarafından
Allah yardımcımiz olsun abla :((
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Ay ne değişik yaa öncelikle hayırlı olsun canım

Ben zor bı doğum geçirdim 3 gün hastanede kaldım annem kanepelerde rezil oldu bı yandan bana bı yandan bebeğime baktı hasta olurum hemen gelir 

Bugünde annem hasta hemen ben geldim evini temizledim hastaneye gönderdim

Annede olsa Allah vizdan merhamet versin yaa
tarafından
Aynen öyle ne kadar şanslısın :((
0 oy
(9,971 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim ya cok uzuldum :( insallah sen kizina cok guzel bi anne olursun. Annemi bir kez daha opup basima koyasim geldi ..
tarafından
Kesinlikle koy canım kızımin benim yaşadıklarımı yaşamaması için elimden geleni yapicam hep sevgiyle büyüyecek inşallah
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Benim annem de zorda kalırsa bakıyor onun dışında çok destek olmaz evime çok nadir gelir Allah kimseye muhtaç etmesin anneme güvenip çocuk doğurmadim diye düşünüyorum kendimi teselli ediyorum :)
tarafından
Kesinlikle bende öyle ama ikimizde hastayız zor dönemden geçiyoruz zaten psikolojim bozuk aylarca yattım
0 oy
(62 puan) tarafından
Benimde anam uzakta ya gurbette hamileyim valla çok zor ya anne elin kolun oluyor kaç yaşında olursan ol 
tarafından
Benim olmuyor maalesef
(62 puan) tarafından
Üzme kendini ya sağlığın yerinde mi gerisi boş
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Benimde annem oyle asla çocuklarıma el atmaz tek başıma bakarım bak kaç gündür çocuklarım hasta ben hasta umrunda bile değil arayıp sormaz da bende soğudum hemde çok soğudum kendimi çektim bugüne kadar onlara çok iyilik yaptım ama şimdi içimden gelmiyor birşey yapmak şimdi onlar kendi evinde ben kendi evimde gitmiyorum gelmiyorum boşver iyi günde herkes herkesin yanında önemli olan kötü gün kötü günde kimse yanında yoksa aile de olsa silmek en iyisi 
tarafından
Bende resti çekmek istiyorum da çekemiyorum
0 oy
(6,850 puan) tarafından
Benimki de bi değişik anlayamıyorum yanımda mi değil mi belli değil düğünümde ustune düşeni dört dörtlük yaptı mesela ama evlendikten sonra bi gittim borcam eksiğim var onu alçam falan diye konuştum tuttu hiç kullanmadığı bi borcami vardı bekarken ev işlerini hep ben yapardım biliyorum yani kullanilmiyo verdi bende aldım geldim ertesi gün aradı lafını yaptı neymiş benim ici sevmiyomus da kocam alisirmis gözlerim doldu agliyon mu falan dedi yoo bişey yok dedim kaattim hiç kullanmam o tepsiyi eşim laf eder etmese götürüp geri vercem bekarken de öyleydi kardeşlerim okurdu annemler çalışırdı onlar okuyo diye ayakkabı çanta mont kıyafet harçlık herşey yapılırdı ben yıllarca aynı kıyafetleri giyerdim nasılsa evdesin derdi harçlık vermezdi o yüzden de açlıktan ölsem anne suyum eksik demem bazen gittiğimde harçlık faldn verir çoğu zaman bırakır gelirim kaynanamlar çok yaarlar bana eşime çocuğa çok alışveriş yaarlar harçlık verirler ben şunu alçam desem anında alır getirirler kıyaslayınca benimkiler altta kaliyo diye bende 3 5 ekmek arasından biriktirir annemlere gidince çocuğa ya bi takım alırım ya başka bişey annemler aldı derim bekarken giydiğim bi elbisem vardı belden robalı yılların eskisi anneme dedim onu bul ben gelmeye sana hamilelik aldım diye bana getir dedim ben yüceltmeye çalışıyorum hiç yapmiyo mu yapiyo ama içe sindirmiyo 
tarafından
Senin yine kayinvaldenler iyiymiş canım benim onlardanda şansım yok bı eşim iyi çok şükür
(6,850 puan) tarafından
O konuda haklarını yiyemem yaparlar ama benim ailem eşit olmadığı için yeri gelince lafı yapiliyo
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Eltimi dusunup kendime dertlenirken postuna denk geldim anne baba ayri hic anne gormedim dogum yaptim yanimda gorumce vardi dogumum zor gecti bi hafta yengemin evinde kaldim evime geldim kişin ortasiydi ne bakan oldu ne kapiyi calan oldu kaynana takimi cocugu sevmeye gelir yer icer defolurlardi lohusalik cahilllik acemilik annesizlik eltim hamile kadin annem baksin diye yurtdisina gitti doguma nasi özeniyorum el bebek gul bebek bakiyolar agzinin icine dusuyorlar allahim diyorum niye boyle yoklukla buyudum sevgi bilmedim anne bilmedim anne bildigin dusman gibi bisey hic evlat sevgisi yok icinde merak edip aramaz bile amannn kendi icimde kahirlaniyordum iste :(
tarafından
Bende canım senin yorumuna ayrı ağladım banada bi kere nasılsınız demedi lafta torununu çok seviyor:((
(2,687 puan) tarafından
Oyy canim benim bide ben uzdum seni affet :(
0 oy
(7,545 puan) tarafından
Bende canım hiçbir zaman anne sevgisi,şefkati ve desteği hissedemedim var olupta olmayan analardan benimkide okula yırtık etekle giderdim,kirli saçlarla giderdim arkadaşlarıma özenirdim hepsini annesi tertemiz çiçek gibi gönderirdi insanda derin yaralar olarak kalıyor bunlar işte.
0 oy
(12,536 puan) tarafından
olmayınca olmuyor. Defne iki taraftan da ilk torun babaannesi tarafın ilgısı sevgisi malum benim annem zahmet edip gelmedı ikinciyi doğuracağım

maddı durum söz konusu değil kız kardeşim geldı geçenlerde gerçi gelmez olaydı da 
tarafından
Niye canım
(12,536 puan) tarafından
çalişacam dedı iş ayarladım güzellik merkezinden arkadaşin mahcup ettı cani istemeyince iptal ettı randevuları
eniştesi kaynimlara telefon almiş onada aldı o kardeşim diye redmi not 11 markası düşük kullanmam dedı
daha neler da işte
tarafından
Anladım canım yanlış yapmış

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 167 göst.
6 Ocak 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Seacolour (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 451 göst.
18 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 830 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 489 göst.
3 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,371 soru

11,325,709 cevap

34,778 kullanıcı